Przesłuchania

Przesłuchania

Postprzez Wojtek 21 gru 2010, o 11:23

Kto z uczestników XRK dostał juz wezwanie do Prokuratury Wojskowej w Warszawie?
Może ktoś już jest po wizycie tam?
Podobno będą wzywać wszystkich uczastników.
Jak powiedziala panienka przez telefon: " ......na zlecenie strony rosyjskiej".
Wojtek

Imię: Wojciech
Nazwisko: Wiśniewski
gadu: 0
tlen: 0

Re: Przesłuchania

Postprzez Szymek 21 gru 2010, o 14:56

Ja również miałem "przyjemność" w dniu dzisiejszym rozmawiać telefonicznie z "osobnikiem " nt. spotkania w Prokuraturze Wojskowej w Warszawie. Randka w ciemno umówiona! Ale nie mówił, że czerwona gwiazda świeci swym blaskiem nad miejscem przyszłego spotkania! ;)
Sztuką jest umierać dla oj­czyz­ny, ale naj­większą sztuką jest dob­rze żyć dla niej.
Szymek

Imię: mikus
Nazwisko: *
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HUNDA

Postprzez wiecho56 23 gru 2010, o 12:19

Ja byłem przesłuchiwany w Lublinie w char.świadka. Na wstepie zapoznano mnie z KK Fed.Rosji. Nic szczególnego seme ble ble. Pozdro
wiecho56

Imię: Wiesław
Nazwisko: Dąbrowski

Postprzez Andrzej 23 gru 2010, o 18:14

wiecho56 napisał(a):Ja byłem przesłuchiwany w Lublinie w char.świadka. Na wstepie zapoznano mnie z KK Fed.Rosji. Nic szczególnego seme ble ble. Pozdro

Witam! Nie jestem prawnikiem ale CUŚ nieładnie pachnie.Zakładając że wpis mówi o tym co było faktycznie TO:Jesteś obywatelem Rzeczypospolitej a więc KK federacyi można sobie mówiąc brzydko olać. Jak polski prawnik może przesłuchiwać świadka na podstawie KK Rosji? Gdzie my żyjemy, kto nami rządzi? Pozdrawiam.
Andrzej

Imię: Andrzej
Nazwisko: D.

Postprzez fajerstarter 24 gru 2010, o 01:38

Andrzej napisał(a):
wiecho56 napisał(a):Ja byłem przesłuchiwany w Lublinie w char.świadka. Na wstepie zapoznano mnie z KK Fed.Rosji. Nic szczególnego seme ble ble. Pozdro

Gdzie my żyjemy, kto nami rządzi? Pozdrawiam.

dobre pytanie,ale nie próbuj tutaj szukac odpowiedzi bo zaraz cię dwóch panów zwyzywa i pośle na badania do psychologa,ale spoko,oni płacą ;) i nawet na każde pytanie znają odpowiedz broniącą komunistów i każdego kto pluje na Polskę
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Michał Śledź 24 gru 2010, o 08:19

Teraz mówicie, kto Wami rządzi. Dziwne!
A co byście mówili jakby każdy, kto był na tegorocznym RK musiał pojechać do Rosji złożyć zeznania?
Według mnie przesłuchanie w Polsce to lepsze rozwiązanie niż przymusowa wycieczka do Rosji.
Michał Śledź

Imię: Michał
Nazwisko: Śledziewski

Postprzez fajerstarter 24 gru 2010, o 10:43

Michał Śledź napisał(a):Teraz mówicie, kto Wami rządzi. Dziwne!
A co byście mówili jakby każdy, kto był na tegorocznym RK musiał pojechać do Rosji złożyć zeznania?
Według mnie przesłuchanie w Polsce to lepsze rozwiązanie niż przymusowa wycieczka do Rosji.

jakby zasponsorowali wycieczkę to czemu nie,tylko czy byśmy stamtąd wrócili do Polski czy na sybir,bo oni mają w zwyczaju likwidowac tych niepokornych i co mają inne zdanie i poglądy niż oni,ty nie miałbyś się czego bac,wróciłbyś z paroma jeszcze z jakimś ważnym stanowiskiem w Polsce :D
Wesołych Świąt
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Michał Śledź 24 gru 2010, o 12:47

Czyli jednym słowem powód do narzekania zawsze się znajdzie. W ogóle to skąd uwagi, co do przesłuchań? Przecież to element dochodzenia prawdy.
A wszyscy jej chcemy. Prawda?!
Niektórzy są gotowi bluzgać, obrażać oraz dyskryminować wszystkich i wszystko, co jest, choć trochę inne by wyrazić swoje niezadowolenie. Również te w kwestii katastrofy.
Michał Śledź

Imię: Michał
Nazwisko: Śledziewski

Powrót do WRAŻENIA UCZESTNIKÓW