Odszedłeś Drogi nam WIKTORZE . . . . . . . . .

Odszedłeś Drogi nam WIKTORZE . . . . . . . . .

Postprzez makuiaku 18 sty 2017, o 23:16

. . . . . . . ale pozostawiłeś nam Twoje i zawsze będą Twoje Motocyklowe Rajdy Katynskie , które stworzyłeś i organizowałęs od szesnastu lat natchniony przez s+p Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec - Peszkowskiego- naszego Patrona Motocyklistów.
Pozostaniesz w naszej pamięci na wieczność jako : nasz Komandor Rajdowy, Prawdziwy Polak - patriota umiłowany w Swej Ojczyźnie - Rzeczypospolitej Polskiej, motocyklista , który nie szczędził czasu poświeconego nam motocyklistom z pomocą, radą i wsparciem podczas naszych wspólnych rajdów i spotkań motocyklowych w chwilach trudu, zmęczenia , a i awarii lub wypadku - zawsze mogliśmy na Ciebie Przyjacielu liczyć - dziękujemy Ci Komandorze nasz Przyjacielu - wspaniały organizatorze - byłeś przykładem przestrzegania zasad organizacyjnych pomyślności trwania Rajdów Motocyklowych ze swym pamiętnym powiedzeniem zawsze przed rozpoczęciem kolejnego po nocnym biwaku rano dnia - " ZA PIĘC MINUT WYJEŻDZAMY" - siedząc już na motocyklu - odpalałeś i wyjeżdzałeś w trasę na kolejny Etap Rajdu. Staraliśmy się Ci dorównać, ale nigdy się nam nie udało Cię ubiec.
Szkoda, ale teraz też pierwszy z nas wystartowałeś w Twój kolejny "Rajd" do Domu Pana, a my tylko możemy zapewnić Cię , że chcemy - będziemy kontynułować poprzednie Twe Rajdy Katyńskie i Inne które być może planowałeś - też.
Jesteśmy dumni , cieszymy się , że mogliśmy z Tobą Wiktorze mknąć na motocyklach , poznając historię Polski i losy naszych Rodaków - Bohaterów walczących o Jej Niepodległość - o Wolność dla nas żyjących obecnie.
Odpoczywaj w pokoju ku chwale Naszej Ojczyzny, nas motocyklistów, Twej Rodziny i naszego Jedynego Boga w Niebie i w śród nas na ziemi.
Dziękujemy Ci za wszystko co nam dałeś i obiecujemy swymi podpisami KONTYNUŁOWAĆ TWE DZIEŁO -

MIĘDZYNARODOWY MOTOCYKLOWY RAJD KATYŃSKI im. WIKTORA WĘGRZYNA z POLSKI.

1. Kubiak Jolanta i Bogumił /Aku + Maku/ z Wrocławia
2. . . . . . . . . . . . .
itd. 3. , , , , , , , ,
makuiaku
 
Posty: 40
Dołączył(a): 29 mar 2009, o 20:36
Lokalizacja: Wrocław - już teraz !- Polska
Imię: Bogumił
Nazwisko: Kubiak /maku/
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Intruder C 800
gadu: 0
tlen: 0
skype: makuiaku

Powrót do OGŁOSZENIA I AKTUALNOŚCI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron