nocleg koło Gietrzwałdu

Re: nocleg koło Gietrzwałdu

Postprzez Chriss 5 kwi 2012, o 17:33

Daro napisał(a):Przystojny :shock: domator , pozna Panią z własnym "M" lub domem w Gietrzwałdzie lub najbliższych okolicach .
Ofert prosze nie nadsyłać pocztą . Poczta i bez tego ma do cholery roboty ;)

Hmmm a może o mnie w końcu nowy na forum :D .
Domator - nie za bardzo - choć lubię przy czerwonym winie o świecach spędzać czas.
Pozna Panią - też nie bo już ma :D Żonę,
Własne M i dom - już mam :).

Może do kogoś innego. :roll:
Chriss

Imię: Chris
Nazwisko: Klaus
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez Daro 5 kwi 2012, o 18:18

fajerstarter napisał(a):
Daro napisał(a):Niby kogo , niby kogo . Nie zadawaj głupich pytań :lol:

no to nie jest głupie pytanie,bo ja bym postawił na siebie ale wątpię żebyś tak nagle zadbał gdzie ja mam zanocować,siebie samego to na bank nie miałeś na myśli bo wiadomo że całe forum by parsknęło śmiechem :lol: ,a więc o kogo?

Fajer, "na bank" chcesz zdyskredytować przystojnego domatora w oczach Pań które uwentualnie ;) chciały by go poznać . :(
Robisz to pewnie dlatego że nie dopuszczasz do siebie że "przystojny domator" mógłby być przystojniejszy od Ciebie lub chcesz może przejąć pomysł "przystojnego domatora" i poznać Panią w Gietrzwałdzie lub w najbliższych okolicach żeby złamać serce kolejnej kobiecie na drodze swych miłosnych podbojów . ;)
A może z dwóch tych powodów naraz . :(
Teraz jedyna nadzieja w kobiecej intuicji Pań z Gietrzwałdu i najbliższych okolic że wyczują Twe niecne zamiary zdyskredytowania "przystojnego domatora" i broniąc się przed Twoim niepowtarzalnym wdziękiem wybiorą "przystojnego domatora" jako antidotum na Twój urok :D
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski
gadu: 0

Postprzez fajerstarter 5 kwi 2012, o 21:05

Nie no,Daro,proszę cię,ja nikogo nie dyskredytuje,ja stwierdzam tylko twarde fakty,dla czego żeś w swoim ogłoszeniu nie podał tak ciekawego wątku że potrzebujesz motocykl klasy VIRAGO535 bo nogami do asfaltu nie dosięgasz?co zrobi dama jak przyjedziesz zapukasz a piękna dama będzie cię wypatrywać bo nie zauważy cie bo będziesz stał za skuterem?trzaśnie drzwiami i będzie zawiedziona :( no chyba że baner wywiesisz z informacją że stoisz po drugiej stronie VIRAGO535 :lol:
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Poprzednia strona

Powrót do OGŁOSZENIA I AKTUALNOŚCI