Sfrustrowany liberał oczernia nas na FB

Sfrustrowany liberał oczernia nas na FB

Postprzez Michał 30 sie 2011, o 09:18

Słuchajcie, na profilu grupy Rajd Katyński na Facebooku jegomość, pt. Marcin Bieniada uwywnętrznia jakieś swoje frustracje drogowe. Zachęcam do zapoznania się z jego wypocinami i ewentualnie ustosunkowania się do nich.
Michał

Imię: Michał
Nazwisko: Korczyk
gadu: 3707329
tlen: 0

Re: Sfrustrowany liberał oczernia nas na FB

Postprzez Twardy 30 sie 2011, o 13:58

Hej Michale !
Prosilbym o opcje kopiuj-wklej gdyz nie posiadam fejsa-a wypociny jak zainteresowaly Ciebie-sa na pewno wielkich rozmiarow-tego jegomoscia.Musial ci nerwa szarpnac.Poprosze o material na stronie Forum lub na pm.
Twardy

Imię: Wojciech
Nazwisko: Twardy
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha Fazer FZ 6 S
gadu: 6513592

Postprzez medor 30 sie 2011, o 14:15

medor

Imię: Janusz
Nazwisko: Styrna
gadu: 15877684

Postprzez Zygmunt 30 sie 2011, o 14:44

Czytałem to coś już kilka dni temu,ale uznałem lepiej gostka zostawić bez komentarza.Zresztą nie un pierwszy,
ani ostatni . Mamy zato wiele ciekawszy materiał:
http://youtu.be/fuRXEwZ8WUw
Zygmunt

Imię: Zygmunt
Nazwisko: Tomiczek
gadu: 0

Postprzez Michał 30 sie 2011, o 14:55

Wymiana zdań na FB wyglądała tak:

MB: Wczoraj na lubelskiej drodze spotkałem grupę motocyklistów, ze czterdziestu, z biało czerwonymi flagami. Zaczęli coś do mnie pokazywać, myślałem że to ich jakieś pozdrowienia bo też miałem motor na przyczepce, ale okazało się, że oni władczym gestem pokazują mi, że mam zjechać na pobocze, oddzielone linią ciągła, bo oni jadą. Potem jeden z nich włączył jakiś policyjny sygnał. Potem ten najgrubszy ......(pewnie herszt) zaczął mi hamować przed nosem. Wszystko to na niewiele się zdało ponieważ ja uważam, że w sytuacjach konfliktowych (i nie tylko) racje ma ten, który przestrzega przepisów, a nie ten, który ja łamie. Jechali dwójkami, w porywach 110 kmh. Jak droga była dwupasmowa to jechali w ten sposób lewym pasem. Nie opuszczali żadnej okazji, żeby dać się we znaki innym użytkownikom drogi i narobić obciachu.
Sporo jeździłem motorem po Europie i zawsze raczej samochodziarze kojarzyli mi się z chamstwem, a motocykliści z uprzejmością, luzem. Teraz przekonałem się, że w Polsce nawet motocykliści mogą być chamami. I do tego te biało czerwone flagi. Im się pewnie zdawało, że są jakąś kadrą narodową.Odwaliło im chyba na punkcie flagi i Katynia, jak Kaczyńskiemu. Wypuszczanie takiej hołoty na drogi psuje opinie nam wszystkim.

Ja: Panie Marcinie, może jeździł Pan sporo motocyklem, ale pewnie nigdy w grupie, i nie zna Pan elementarnych zasad jazdy w kolumnie. Mnie motocykliści kojarzą sie z solidarnością, więc nawet jak jadę puszką i widzę motocykl, a tym bardziej grupę, to daję miejsce aby mogli spokojnie i bezpiecznie mnie minąć. Co do komentarza o fladze - Pana idolem jest pewnie Kuba Wojewódzki?
I kogo ma Pan na myśli mówiąc "nam wszystkim" ? Motocyklistom? Pisząc bzdury w sposób tak ordynarny nie jest Pan godzien sie tak mianować. Polakom? Sądząc po stosunku do flagi też nie sądzę aby utożsamiał się Pan tym gronem.

MB: Motocykliści, o ile potrafią jeździć, nie potrzebują żeby ktokolwiek ustępował im drogi przy wyprzedzaniu. Wysyłanie ludzi na pobocze przez ciągłą linię, używanie policyjnego sygnału, hamowanie przed nosem - wszystko to jest niezgodne z prz...episami. W społeczeństwie obywatelskim należy przestrzegać przepisów a nie tego co uważa herszt czy jakiś prezes.
Pamiętam jak pod koniec lat siedemdziesiątych zatrzymał mnie (takim samym władczym gestem jak wasz herszt wysyłał mnie na pobocze) jakiś cieć w Aninie. Okazało się, że z bramy willi wyjeżdżał Piotr Jaroszewicz. To była komuna, ja byłem młody, wiec się zatrzymałem. A Jaroszewicz trochę się namęczył zanim go udusili nieznani sprawcy w tej "swojej" willi po Tuwimie. Musiał najpierw wyśpiewać gdzie trzyma swoje skarby. Żonę też załatwili.
Odwaliło wam tak Jaroszewiczowi i Kaczyńskiemu pod Smoleńskiem i skończycie tak jak oni.

Ja: Przeraża mnie poziom pańskich wypowiedzi. Określenia chamstwo i hołota są jak widzę panu doskonale znane i bliskie. Czytając pana prostackie komentarze utwierdzam się w przekonaniu, że polską inteligencję faktycznie wymordowano w Katyniu.

MB: Jesteście po prostu obciachowi. Tak jak Kaczyński narobił obciachu całej Polsce tym swoim debilnym wypadkiem pod Smoleńskiem, tak samo wy. Jak przytrafi się wam jakieś nieszczęście (prędzej czy później) to powiecie, że to wina brzozy albo "Ruskich". A sprawa jest prosta - trzeba przestrzegać przepisów, a nie słuchać wodza.
Michał

Imię: Michał
Nazwisko: Korczyk
gadu: 3707329

Postprzez Umek 9 wrz 2011, o 12:26

Miałam przyjemność tego dnia wyprzedzać tego Pana wraz z innymi uczestnikami RK. Całą tą sytuację opisałabym zupełnie inaczej ale tego nie zrobię bo tak naprawdę nie ma sensu tego tłumaczyć i roztrząsać. Taki jegomość i tak nie przyzna racji drugiej stronie. Ale jeżeli stosuje się tak zawzięcie do wszystkich przepisów ruchu drogowego to nie rozumiem jak mógł jechać z przyczepą po drodze ekspresowej 110 km/h a z wypowiedzi wynika że chciał jechać szybciej ( prędkość grupy motocyklistów mógł ocenić jedynie jadąc z tą samą prędkością ).
Umek

Imię: Sylwia
Nazwisko: Szarlik-Szczepańczyk

Postprzez barył1 15 wrz 2011, o 19:18

Olać Jełopa ten gość liczy że kogoś zdenerwuje i podpuści swoimi tekstami ot taki prowokator onanista :lol:
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *
Nazwisko: *

Powrót do OGŁOSZENIA I AKTUALNOŚCI