Film z X RK

Re: Film z X RK

Postprzez tatko 4 mar 2011, o 10:55

odnośnie filmu to szkoda gadać! Filmowiec na kilka moich maili odezwal sie tylko raz, bardzo to niepoważne, bez braku szacunku dla innych. Nikt nie potrafi podać sensownego wytłumaczenia odnośnie zwłoki. Już chyba od Grzesia prędzej by załatwił to co oni nagrywali- człowiek przynajmniej by się uradował setnie. :D
X, XII Rajd Katyński (jak na razie)
tatko

Imię: ARTUR
Nazwisko: PIETRASZEK
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez fajerstarter 4 mar 2011, o 12:13

Tylko jak zdecydujesz się zaryzykowac i pojechac do Grzesia po film to wez sobie od razu kilka dni wolnego :twisted:
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Daro 4 mar 2011, o 12:20

Piotr to jest firma. Rajd V , VI. Piekne filmy i nie bylo zadnych problemow z otrzymaniem, nawet po kilka egzemplarzy. Ja od 2008r filmu z VIII Rajdu, nie moge sie doprosic . Choc obiecywali, mowili "karzdy dostanie" itp. Teraz jak widuje tego goscia co obiecywal , to juz nawet nie podchodze. Szkoda gadac. Nie bede pisal co to za firma, bo nie chce zaczynac wojny w tej sprawie. Ale jak sie cos mowi to mowi. Slowo drozsze pieniedzy. A jesli chodzi o pieniadze, to powiedzial by ten rezyser akcji ze to kosztuje tyle czy tyle i nie ma sprawy. A tak jechali z nami jechali, krecili , krecili a pozniej wykrecili kota ogonem. Ja jeszcze TRWAM w nadzieji ze moze uczestnicy VIII Rajdu dostana lub beda mogli nabyc ten film.
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez fajerstarter 4 mar 2011, o 13:03

Darek,nie wchodzmy na wojenną ścieżkę,ale każdemu jest wiadomym co ogląda tą TV że wystarczy zamówic program zapłacic przy odbiorze 20zł i ci go wyślą,dla czego nie dasz się namówic i wejśc na ich stronę spisac adres i wysłac zamówienie?wysil trochę muskuły i wez się w garśc,przecież nikt za ciebie tego nie zrobi,był ten film na ich stronie nawet ale zmienili ramówkę i sam go teraz nie mogę znalezc,ale myślę ze jak złożysz zamówienie to ci go wyślą ;)
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez fajerstarter 4 mar 2011, o 13:13

O już coś znalazłem,zadzwoń,zapytaj i nie czekaj aż ci doślą coś o co się nie upominasz,a jak chcą kasę to daj nawet 2 razy tyle co chcą,w końcu z czego maja się utrzymywac i dalej kręcic takie programy?na TVN i inne media nie ma co liczyc jak sam wiesz
http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=dvd
fajerstarter

Postprzez Ruda_Ania 4 mar 2011, o 14:22

Dareczku,
potwierdzam, film można zamówić - obejrzeliśmy za jednym razem wszystkie odcinki (w sumie 12 części, każda około 40 minut), świetnie zrobiony, dla nas szczególnie ważny.. Nasz pierwszy rajd, zakończony nieco inaczej niż planowaliśmy.. Warto mieć u siebie ten film. Polecam.
Ania
Ruda_Ania

Imię: Anna
Nazwisko: Ostrowska

Postprzez Daro 4 mar 2011, o 14:30

Tak zrobie, dziekuje Wam serdecznie.
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez Zielo 4 mar 2011, o 20:59

Fajer
masz rację jest to forum aby sobie pogadać a nie wieszać psy jak to już nie raz bywało na tym i innych forach. Kochani trzymajmy tak (do wszystkich), szkoda tylko, że nie nie ma tego filmiku bo jak Darek wspomniał byłaby bliska sercu pamiątka.
Zielo

Imię: Zbyszek
Nazwisko: Zieliński

Postprzez Komar 15 mar 2011, o 19:26

Czołem.
Witam Wszystkich. Ja chciałem tylko spytać, czy film z X Rajdu będzie, a jeśli tak to kiedy i dlaczego tak późno.??????
Pozdrawiam serdecznie Komar.
Komar

Imię: Rafał
Nazwisko: Ignaczak

Postprzez Zielo 17 mar 2011, o 21:59

Komar, tego nikt nie wie. Warto aby na forum odezwał się ten który miał ten film zrobić i podać jakiś termin. Jak dla mnie to jest to jakiś geszeft.
Zielo

Imię: Zbyszek
Nazwisko: Zieliński

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OGŁOSZENIA I AKTUALNOŚCI