ZMIANA TRASY XV RAJDU KATYŃSKIEGO

ZMIANA TRASY XV RAJDU KATYŃSKIEGO

Postprzez G.G. 8 cze 2015, o 11:48

Witam,
szykowałem się na XV Rajd Katyński, jednakże z uwagi na zmianę trasy (wydłużenie dziennych odcinków), nie czuję się jeszcze na siłach, żeby z Wami pojechać aż na Syberię :(

Chciałbym jednak wystartować z Rajdem z Warszawy i - jeśli Bozia pozwoli - dojechać z Wami do Moskwy. Stamtąd wróciłbym samodzielnie do Polski.
Mam pytanie do bardziej doświadczonych Uczestników RK, czy taka możliwość w ogóle istnieje? Jeśli tak, czy wizy powinienem załatwić na własną rękę? Co z opłatami itp rzeczami, które dla "pełnych" Uczestników załatwia organizator?
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie
G.G.

Imię: Grzegorz
Nazwisko: Gajewski
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: BMW
gadu: 0
tlen: 0

Re: ZMIANA TRASY XV RAJDU KATYŃSKIEGO

Postprzez fajerstarter 8 cze 2015, o 21:05

wydaje mi sie że jak dojedziesz do Katynia trzymając się zasad,reguł i regulaminu rajdu to spełnisz swój obowiązek wobec rajdu,ale to jeszcze musisz z Wiktorem uzgodnić,a dla czego twierdzisz że nie dasz rady?już od dzisiaj smaruj na siłownię i trenuj kondyche :-) jedz na 2 tyg i sobie wrócisz bo z tego co wiem to trzeba 2 tyg spędzić na rajdzie oczywiście wg.wyżej wymienionych zasad a nie jak co poniektórzy startują w Warszawie a potem pojawiaja się nagle w Katyniu żeby znowu zniknąć bo lecą na swoje balety po hotelach i pojawić się na granicy Polskiej jak rajd juz wraca do Polski,a potem wielce zdziwieni i w szoku że jednak organizatorzy nie są jednak ślepi i tacy głupi jak im sie wydawało i że jednak zauważyli ich brak na RK,przejedziesz te dwa tygodnie na warunkach rajdowych i wydaje mi się że nie będzie problemu z zaliczeniem rajdu,a więc wizy i reszta są w tedy wpisane we wpisowe rajdu
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez jura-hqv 8 cze 2015, o 22:56

Dwa tygodnie to sporo czasu, nie każdy może sobie na to pozwolić. Też pomyślałem o opcji do Moskwy i z powrotem, chociaż Syberia jest strasznie kusząca.
XI Rajd Katyński
XII Rajd Katyński
XVI Rajd Katyński
II Rajd Ponary
jura-hqv

Imię: Waldemar
Nazwisko: Jura
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Harley Davidson FLHX

Postprzez Maciek 9 cze 2015, o 07:43

Myślę o tej samej opcji. Do Moskwy i z powrotem. Ograniczeniem jest też kasa i zobowiązania rodzinne. Rozważam wyjazd na Rajd już od kilku lat niestety jest to zbyt duże wyzwanie finansowe. Gdyby zebrało się kilka osób które chciałyby ze mną wrócić. A do tego Góra Rajdu się zgodzi to będzie wspaniale.
Maciek

Imię: Maciej
Nazwisko: Kociołek
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Varadero XL100

Postprzez G.G. 9 cze 2015, o 12:25

Wysłałem wczoraj maila z tym pytaniem do Komandora Rajdu, p. Wiktora Węgrzyna.
Otrzymałem odpowiedź, że od Rajdu można się odłączyć w każdym czasie, po uprzednim powiadomieniu p. Wiktora i komandora trasy. Opłaty są takie same, niezależnie czy jedziesz na cały rajd, czy się odłączasz w trakcie.
Pozdrawiam. Być może się zdecyduję na pełną trasę, ale ona trwa nie 2 tylko 3 tygodnie. Z urlopem i kasą jakoś bym sobie poradził, gorzej z kondycją i doświadczeniem ;)
G.G.

Imię: Grzegorz
Nazwisko: Gajewski
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: BMW

Postprzez fajerstarter 9 cze 2015, o 21:03

G.G. napisał(a):Wysłałem wczoraj maila z tym pytaniem do Komandora Rajdu, p. Wiktora Węgrzyna.
Otrzymałem odpowiedź, że od Rajdu można się odłączyć w każdym czasie, po uprzednim powiadomieniu p. Wiktora i komandora trasy. Opłaty są takie same, niezależnie czy jedziesz na cały rajd, czy się odłączasz w trakcie.
Pozdrawiam. Być może się zdecyduję na pełną trasę, ale ona trwa nie 2 tylko 3 tygodnie. Z urlopem i kasą jakoś bym sobie poradził, gorzej z kondycją i doświadczeniem ;)

to ja znowu inaczej,z urlopem i kondychą to bym sobie poradził gorzej z kasą :-( ale jakby ktos chciał zasponsorować cełe paliwo na trasie lecąc ze mną jako plecak na rajd to może dałbym rade polecieć swoim VARADERO,ich chopie na siłke,masz 3mc dasz rade ;-)
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Powrót do RAJDY KATYŃSKIE