Spotkanie z Solidarni 2010 w dniu 18.11.2012

Spotkanie z Solidarni 2010 w dniu 18.11.2012

Postprzez Szymek 20 lis 2012, o 22:53

Z inicjatywy http://www.ewastankiewicz.pl zanosi się na świetne spotkanie z RAJDEM KATYŃSKIM, pod hasłem:

“DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE”

Gospodarzami spotkania są Solidarni2010 (prowadzenie: Beata Sławińska), w części artystycznej przewidziano występ Moherowego KaBeretu (OB-CIACH), oprawę muzyczną zapewnia Kayan. Spodziewamy się … niespodzianek.

ZAPRASZAMY

Niedziela, 18.11.2012, g. 18:30. “Piekiełko”, Brzozowa 37 (wejście od Krzywego Koła), Warszawa.

Tak wygląda niepozorne zaproszenie, od niepozornych gospodarzy Solidarni 2010. Jako, że przybyłem troszkę wcześniej zająłem dogodne miejsce. Nie trwało to długo, osób przybywało i przybywało, aż wreszcie wylądowałem przy schodach. Czyli pozostało miejsce stojące. Z tego miejsca nie dałem się już wygryźc. Jak to mawiał Pawlak, „ I widzisz wszystkich i Ciebie widzą”. Spotkanie rozpoczął „OB-CIACH” od:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dPEIaQbrNqk
Moi drodzy, jako że „Piekiełko” naprawdę jest na uboczu starego miasta [52.250985,21.012064] pobiegacie dookoła to zobaczycie. Tak na marginesie, to podobnie jak szukają „Żółtodzioby ” miejsca, kolejnego spotkania, podczas Rajdu Katyńskiego. Wiedzą, ale nie widzą!
Ale do rzeczy, tutaj chylę czoło przed Panią Ewą Stankiewicz za zauważenie Rajdu Katyńskiego, tych co jeżdżą na Kresy Rzeczpospolitej i przywożą: wieści, wspomnienia, emocje. Emocje, które siedzą w każdym z Nas. W motocykliście, który chociaż raz pojechał tam do Rodaków. Motocykliście, który chciałby „wykrzyczec” to, co czuje po powrocie!
http://www.youtube.com/watch?v=0_dXncXlMdA
Nie omieszkam wspomniec o II Moście Pamięci, który pojechał do Polaków w Kazachstanie. Przekazałem wieści z Kazachstanu, które zobaczyłem i przeżyłem wraz z kolegami: Włodkiem, Andrzejem, ks. Romanem. Dalej podczas spotkania usłyszeliśmy kolejne teksty „Niegdysiejszego Blondyna” w wykonaniu „OB.-CIACH”. Tutaj, przytyk do niecierpliwych w krawatach, „dupen klapen biten”, czyli siedziedziec do końca, albo omijac to miejsce spotkań. Tytuł przed nazwiskiem zobowiązuje i daje przykład dla pokoleń! Tutaj przykład wytrwałości:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fKb24opXj7ATutaj kilka zdjęc ze spotkania:
IMAG0943.1.jpg


IMAG0944.1.jpgDSC00002.1.jpg
Na koniec Moich wypocin i zbliżających się komentarzy, pragnę przypomniec uczestnikom X Rajdu Katyńskiego wspomnienia. Qrna, tyle się działo, a przed laty ks. prałat Zdzisław Jastrzębiec Peszkowski wypowiadał słowa modlitwy:
” Pamiętałaś przecież słowa Twojego Syna:
„Ojcze odpuść im, bo nie wiedzą, co czynią”.
I nam pomóż przebaczyć.
Amen.”


Pozdrawiam,

:D
Sztuką jest umierać dla oj­czyz­ny, ale naj­większą sztuką jest dob­rze żyć dla niej.
Szymek
 
Posty: 343
Dołączył(a): 22 mar 2010, o 21:56
Lokalizacja: Alabama
Imię: mikus
Nazwisko: *
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HUNDA
gadu: 0
tlen: 0
skype: *

Powrót do RAJDY KATYŃSKIE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość