MM X Rajd Katyński 27.08-18.09.2010- Część V zał.-Ostatnia

MM X Rajd Katyński 27.08-18.09.2010- Część V zał.-Ostatnia

Postprzez makuiaku 12 lis 2011, o 00:27

MM X Rajd Katyński 27.08-18.09.2010- Część V - Ostatnie

przez makuiaku 24 paź 2011, o 00:01
Witam i pozdrawiam Uczestników i Sympatyków Rajdów Katyńskich.
W załączeniu Reportaż fotograficzny z MM X Rajdu Katyńskiego -27.08-18.09.2010r - Część V -ostatnia ze Lwowa.Cieszę się że są chętni oglądania i wracania do wspólnie przeżytych różnych chwil, niespodzianek i doznanych nietypowych przeżyć. Dla mnie jedno z nich było nie wytłumaczalne w czasie noclegu na Polu Bitwy pod Kłuszynem gdy w chłodnej nocy "LEKKO PODMARZŁEM " - ? , ale zadowolony i szczęśliwy wróciłem do czekającej w domu mojej Ukochanej Aku !
Serdecznie dziekuje za cierpliwość, za nadmiar nie zawsze udanych zdjęć ,ale też liczę na odzew Wasz Przyjaciele, cenne Wasze Uwagi i spostrzeżenia do wykorzystania na przyszłość - pozdrawiam i czekam .....na relacje jak przebiegał Wasz ostatni Sezon i również niektórych w Australii , bo mój był racze skromny- "siła wyższa" - pozdro Maku.

https://picasaweb.google.com/makuiaku/C ... IPX15i49QE

Nikt nas nie uczył i nie uczy nadal naszych dzieci Naszej Polskiej Historii, ale dzięki motocyklowym podróżom po Szlakach Walk, Męczeństwa i Mordu Palaków o Wolność Naszą i Waszą i Prawdziwym Polakom . którym Ojczyzna - Rzeczypospolita Polska jest Największym Skarbem Polaka - Organizatorowi Rajdów Katyńskich i Redaktorowi Naszego Dzieńnika , poraz pierwszy poznaliśmy i czynię to z myślą nareście rozpowszechnienia nieznanego dotychczas napewno większości nam - "Epokowego Wydarzenia ", a dotychczas wymazanego z naszej historii - " Największego Triumfu w dziejach Polski - Czterysta lat temu 29 października 1611 r na Zamku Królewskim w Warszawie miał miejsce hołd ruski " - tak, tak dopiero, nareście już będziemy znali obecni Polacy ten Fakt Niesamowity z Naszej Polskiej Historii - szczegóły zaczerpniete i opisane szczegółowo w załączonym artykule z Naszego Dziennika - Hołd ruski !
A te załączne Zdjęcia z miejsca z Bitwy naszego Rycerstwa pod Kłuszynem, które odwiedziliśmy - Motocykliści MM X Rajdu Katyńskiego w 2010r oraz załączony Artykół z Naszego Dzieńnika niech rozbudzą w nas Polakach wolę wyjścia z celowo zaciemniania naszej historii - pamięci o naszych Pra, Pra Pra Dziadkach walczących o Naszą - Ich potomnych WOLNOŚĆ.
Ps. Ciekaw jestem czy ktoś z zapoznającym się z tym tekstem mółby go uzupełnić - rozszerzyć swą znajomością tych opisanych Faktów Historycznych.
Pozdrawiamy Aku+Maku

https://picasaweb.google.com/makuiaku/R ... 5228475954

https://picasaweb.google.com/makuiaku/J ... qKN_8yNkQE

Ps.Zapoznajmy się i rozpowszechniajmy - Naszą Historię wbrew tym którzy tego się boją i od 1611r to ukrywają przed Światem, Nami - Polakamii. My Motocykliści poto we wrześniu 2010r tam byliśmy , spaliśmy na polu bitwy pod Kłuszynem przy minus 2 stopniach, aby uczcic pamięc naszych Polskich Rycerzy- Husarów i Zwyciężcę Hetmana Żółkiewskiego zakończonego na Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 29.10.1611r - hołdem ruskim .


a oto wypowiedz zaprzyjaźnionego - amatora -znawcy Historii - motocyklisty z BS:

" A sam hołd ruski o tyle jest niefajny, że car jak go składał już nie był carem, tylko byłym carem. Natomiast ten okres w polskiej historii faktycznie jest trochę pomijany no bo z ZSRR byliśmy "przyjaciółmi" i nie tylko nie uczyliśmy się o "hołdzie ruskim" ale również o bitwie pod Kłuszynem, zajęciu Moskwy itd. Równiez o wojnie polsko - bolszewickiej się nie uczyliśmy.

Jesteśmy w sumie jedynym państwem na świecie, które wygrało z Rosją rządząc na Kremlu. Napoleon też był w Moskwie ale to była Moskwa spalona i tak naprawdę oddana taktycznie, ani przez chwilę nie rządził Rosją a Polacy rządzili choć Rosjanie twierdzą być może nawet słusznie, że "okupowaliśmy" ale to fajnie mieć poczucie, że się okupowało jakiś kraj dla odmiany, zawsze to nas okupowano a tu prosze i to Rosję... i dziwić sie, że późńiej taka radość jest jak pokonamy Rosję w siatkówkę .

Ten okres w polskiej historii to gloria i chwała.. najlepsza kawaleria na świecie, poźniej ratowanie Europy pod Wiedniem, zdobywanie Moskwy eh... jak oni to spieprzyli? Pomimo pierwszej konstytucji w Europie i pierwszej demokracji

Natomiast mimo wszystko na tematy historyczne polecam źródła historyczne a nie zabarwione emocjonalnie źródła religijne czy polityczne. "

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wasyl_IV_Szujski
http://tygodnik.onet.pl/35,0,68310,1,artykul.html

_________________
CyberScyzor czyli Przemyslaw Fura - BS
Ostatnio edytowano 1 cze 2013, o 19:51 przez makuiaku, łącznie edytowano 1 raz
makuiaku
 
Posty: 40
Dołączył(a): 29 mar 2009, o 20:36
Lokalizacja: Wrocław - już teraz !- Polska
Imię: Bogumił
Nazwisko: Kubiak /maku/
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Intruder C 800
gadu: 0
tlen: 0
skype: makuiaku

Re: MM X Rajd Katyński 27.08-18.09.2010- Część Vz zał.-Ostat

Postprzez Szymek 20 lis 2012, o 22:57

Sztuką jest umierać dla oj­czyz­ny, ale naj­większą sztuką jest dob­rze żyć dla niej.
Szymek
 
Posty: 343
Dołączył(a): 22 mar 2010, o 21:56
Lokalizacja: Alabama
Imię: mikus
Nazwisko: *
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HUNDA
gadu: 0
tlen: 0
skype: *


Powrót do RAJDY KATYŃSKIE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron