Zlot przy sowieckich grobach

Zlot przy sowieckich grobach

Postprzez fajerstarter 2 kwi 2014, o 06:53

Rosjanie chyba pozazdrościli nam Rajdu Katyńskiego,co zrobić w takiej sytuacji? Może na tym rondzie W.Andersa złożyć kwiaty razem z nimi?
http://naszdziennik.pl/polska-kraj/7324 ... obach.html
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933
tlen: 0

Re: Zlot przy sowieckich grobach

Postprzez Twardy 2 kwi 2014, o 16:41

Ta czytałem o tym , wystarczy nie dać wiz do PL. Oni sie nie cackają np z zakazem importu wieprzowiny od nas - natomiast ich ulubieńcy-niemiaszki mają zbyt bezproblemowo zapewniony.

Czy : przedstawiciel wojewody warmińsko-mazurskiego, Krzysztof Kowalski – starosta braniewski, i Henryk Mroziński – burmistrz miasta

jako uczestniczący w spotkaniu organizatorzy - będą obecni podczas tego zlotu ?

Przecież symbole totalitaryzmów i ich eksponowanie są zabronione - czy obecna rządząca władza będzie w tym uczestniczyć - bezkarnie ?

Mam nadzieje że nie i że ND dopilnuje tego by pokazać jak chowają pod siebie ogon wyżej wymienieni tego dnia którzy zamierzają wziąć udział w tym wydarzeniu...
Twardy

Imię: Wojciech
Nazwisko: Twardy
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha Fazer FZ 6 S
gadu: 6513592

Postprzez fajerstarter 2 kwi 2014, o 18:32

Nie damy wiz to RK też będzie mógł się z nimi pożegnać,właśnie mi się wydaje że to jest jakaś prowokacja,że chcą zobaczyć jak my na to zareagujemy tzn.czy damy im te wizy czy nie,moim zdaniem tak jak my postąpimy w tym wypadku z motocyklistami z Rosji to oni to samo zrobią z RK jak pojedzie do Rosji,ja bym złożył wieniec razem z nimi na rondzie W.Andersa i tyle,potem zawsze jest okazja wytłumaczyć dla czego nie chcemy jechać z nimi dalej,ale ja nie jestem osobą decyzyjną i mogę tylko sobie popisać
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez Daro 2 kwi 2014, o 20:27

Ruscy z obwodu kaliningradzkiego nie muszą mieć wiz . Zdradek Sikorski to im załatwił i nawet po zajęciu Krymu tego nie zmienił .
Co można zrobić ?
Podstawa to odsunięcie jak najszybciej komuchów i wszelkiej maści popaprańców od stanowisk na każdym szczeblu władzy lokalnej i państwowej .
Nawet radny musi być czysty jak lelyja , mieć jaja i kręgosłup . Tylko wtedy pomniki bandytów znikną z naszej ziemi . Tak jak powinno być już dawno w Pieniężnie i problemu by nie było .

A na razie , wizytę motocyklistów rosyjskich można zlekceważyć zupełnie . Nie interesować się , nie pisać , nie nagłaśniać . Patrzeć tylko (jak napisał Twardy) miejscowej władzy na ręce , interesować się co robią , co chcą zrobić i za nich się brać jak by dali du...py .

Albo pojechać na spotkanie z rosyjskimi motocyklistami z prawdziwą , mocną informacją o Czerniachowskim przekazaną np: przy ognisku .
Przygotujmy Rosjanom miejsce pod namioty i zorganizujmy wspólne ognisko . Zaprośmy na nie jeszcze świadków wydarzeń z tego rejonu i historyka który też jeszcze o tym opowie .
Tak jak to było i jest w lesie katyńskim , gdzie Rosjanie siedzą z nami przy ognisku i często dowiadują się po raz pierwszy co tam się naprawdę stało od RK .
Nie jestem za składaniem kwiatów na rondzie im. Generała Andersa . Generał pewnie by sobie tego nie życzył , żeby kwiaty składali ruscy i do tego jeszcze na rondzie :shock: co to za miejsce , rondo .
Ja chętnie wybiorę się na na tak zorganizowaną "krucjatę" :D
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski
gadu: 0

Postprzez Twardy 3 kwi 2014, o 16:09

fajerstarter napisał(a):Nie damy wiz to RK też będzie mógł się z nimi pożegnać,właśnie mi się wydaje że to jest jakaś prowokacja,że chcą zobaczyć jak my na to zareagujemy tzn.czy damy im te wizy czy nie,moim zdaniem tak jak my postąpimy w tym wypadku z motocyklistami z Rosji to oni to samo zrobią z RK jak pojedzie do Rosji,ja bym złożył wieniec razem z nimi na rondzie W.Andersa i tyle,potem zawsze jest okazja wytłumaczyć dla czego nie chcemy jechać z nimi dalej,ale ja nie jestem osobą decyzyjną i mogę tylko sobie popisać

Fajer - i bez tego jakoby mieli się na nas-motocyklistach " mścić " za nie otrzymanie wiz do PL.

były i przypadki odmowy wiz dla motocyklistów jadących na RK ze strony rosyjskiej ( znam przypadek ) .

To co - mamy i my " budować kościół " w tle jak to zrobili w Katyniu ?

Takim sposobem to zbudujemy - ale jeszcze większy mur między nami - nie tylko motocyklistami ale całkiem więzi międzyludzkie zaprzepaścimy.

Jednak trzeba stanowczo przerwać tę obłędną spiralę którą właśnie nakręcają politykiery z Rosji -( bo zwykli ludzie są całkiem inni ) trzeba przestać dawać im powody dla których tak nas traktują-ale by to się stało potrzebujemy mieć w ripoście prawdziwych polityków a nie wydmuszki które zawsze są kukułczym jajem.
Twardy

Imię: Wojciech
Nazwisko: Twardy
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha Fazer FZ 6 S
gadu: 6513592

Postprzez fajerstarter 3 kwi 2014, o 20:14

Ja uważam że jest okazja właśnie teraz żeby pogadać z przeciętnym Rosyjskim motocyklistą,oraz pokazać klasę i "Warszawski fason"przecież ci motocykliści jadąc tutaj to nawet nie wiedzą po co jadą i jakich zbrodni dopuszczali się ci ich generałowie na naszym Narodzie,kto ma im to powiedzieć jak nie my? Ktos kto będzie krzyczał zza kordonu policji i trzymał transparenty? Nie zrozumieją o co chodzi,ale ci co ich wysłali będą na pewno z tego zadowoleni,stańmy na wysokości zadania,powinniśmy zrobić ściepe na kilka krat browarów,ognisko i pogadac z nimi,bo inaczej to się skończy wielką nagonką i ujadaniem w tych UBekistańskich przekaziorach,popsujmy im plany i nie dajmy im tej radochy
fajerstarter

Postprzez jura-hqv 3 kwi 2014, o 20:33

Zgadzam się z Fajerem, powinno się ich ugościć, ale jednocześnie przeprowadzić odpowiednią edukacje. Powinny być przygotowane odpowiednie ulotki wyjaśniające klarownie rolę ich żołnierzy na tych terenach po zakończeniu wojny.
XI Rajd Katyński
XII Rajd Katyński
XVI Rajd Katyński
II Rajd Ponary
jura-hqv

Imię: Waldemar
Nazwisko: Jura
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Harley Davidson FLHX

Postprzez Daro 5 kwi 2014, o 12:51

Czytając trochę na ten temat http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-p ... Id,1101043 myślę że powinniśmy tam pojechać w czasie wizyty rosyjskich motocyklistów .
Wcześniej trzeba by było wszystkiego się dowiedzieć , ustalić , umówić termin z władzami Pieniężna i Rosjanami co by się zgrać .
Zaproponować Rosjanom biwak z ogniskiem np: w Pieniężnie gdzieś koło Domu Misyjnego http://www.seminarium.org.pl Przyjąć ich z klasą i w czasie spotkania przy ognisku można zaproponować wysłuchania naocznych świadków tamtych wydarzeń lub historyka . Może to nie spodobać się Gubernatorowi obwodu Kalingradzkiego który ten wyjazd organizuje i może się na to nie zgodzić żeby jego wizerunek nie ucierpiał po podaniu prawdy , ale uświadomienie pozostałych rosyjskich motocyklistów jest bezcenne i warto podjąć tą akcje .
Myślę że motocykliści rosyjscy mogą nie być świadomi prawdziwych faktów . Myślę też że mogą być wykorzystywani przez Gubernatora .

Powinniśmy też tam być dla mieszkańców Pieniężna . Żeby ich wesprzeć w ich działaniach , bo jak widać naciski na nich są duże i pomnik dalej stoi .
Przyjazd motocyklistów rosyjskich właśnie teraz do Pieniężna , może też być formą wywarcia presji na władzach miasta by odstąpiły od usunięcia pomnika . Wcześniejsze działania własnie o tym świadczą . Odnawiają pomnik , mimo że nie było na to zgody : http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... o-odnowili .

Dobrze by było pojechać tam oczywiście jako motocykliści Rajdu Katyńskiego . Tak by było najlepiej . Dlatego czekamy na decyzje Zarządu .
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez fajerstarter 5 kwi 2014, o 15:02

Dokładnie,niech zarząd się lepiej spręża bo taczki już czekają :twisted:
fajerstarter

Postprzez Chriss 8 kwi 2014, o 07:09

fajerstarter napisał(a):Ja uważam że jest okazja właśnie teraz żeby pogadać z przeciętnym Rosyjskim motocyklistą,oraz pokazać klasę i "Warszawski fason"przecież ci motocykliści jadąc tutaj to nawet nie wiedzą po co jadą i jakich zbrodni dopuszczali się ci ich generałowie na naszym Narodzie,kto ma im to powiedzieć jak nie my? Ktos kto będzie krzyczał zza kordonu policji i trzymał transparenty? Nie zrozumieją o co chodzi,ale ci co ich wysłali będą na pewno z tego zadowoleni,stańmy na wysokości zadania,powinniśmy zrobić ściepe na kilka krat browarów,ognisko i pogadac z nimi,bo inaczej to się skończy wielką nagonką i ujadaniem w tych UBekistańskich przekaziorach,popsujmy im plany i nie dajmy im tej radochy

Fire a ja myślę, że Ci motocykliści wiedzą po co przyjeżdzają i wiedzą dobrze o zbrodniach, myślę że to jest grupa rosyjska opłacana przez dzisiejszy rząd. A pomniki wszystkich zbrodniarzy niech zostaną zniszczone lub w ostateczności wyrzucone na cmentarze rosyjskie.
Chriss

Imię: Chris
Nazwisko: Klaus

Następna strona

Powrót do SPOTKANIA I IMPREZY