Otwarcie Sezonu Motocyklowego na Jasnej Górze - 16-17. 04.20

Otwarcie Sezonu Motocyklowego na Jasnej Górze - 16-17. 04.20

Postprzez makuiaku 5 maja 2016, o 18:35

Witajcie Nasi Przyjaciele !
Jak co Roku Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego odbyło się przy pięknej pogodzie,sprzyjającej szczególnie Motocyklistom z dalszych zakątków naszego Kraju, a i zagranicznych gości z Węgier, Holandii, Litwy i . . . . .?
Jak co roku starałem się jak najwięcej utrwalić, upamiętnic Uczestników i ciekawych sytuacji związanych z XIII Zlotem Motocyklowym im. Księdza Zdzisława Jastrzębiec - Peszkowskiego w Częstochowie na Jasnej Górze. Chyba padł rekord ilości Nas Motocyklistów obecnym na Tym już SŁYNNYM ZLOCIE , a najleprzym porównalnym odnośnikiem była już w sobotę o godzinie 18.00 zapełniona tak po raz pierwszy w historii mego uczestnictwa w tym naszym Zlocie - Sala Księdza Kordeckiego przez Uczestników Rajdów Katyńskich /normalnie /, ale w wiekszości przez INNYH Motocyklistów w takiej wielkiej ILOŚCI !- CHWAŁA I Brawa IM ! ! !Niestety O godz. 21.00 na APELU JASNOGÓRSKIM statystyka nie była tak okazała - miejmi nadzieje , że sytułacja i TU kiedyś odnotuje SUKCES.
Otwarcie już za nami, sezon - imprezy się rozpoczynają , decyzja uczestniczenia w NICH zależy przedewszystkim od osobistych decyzji Nas Motocyklistów w oparciu o własne możliwości: zdrowotne, urlopowe, techniczne naszych " rumaków" -a przedewszystkim w oparciu o nasze sygnały ekonomiczne?
Życze dobrych dróg, PrzyjaciÓŁ -Uczestników wspólnych podróży - godnych zaufania w potrzebie i w nieograniczonej wzajemnej pomocy w podróży, a i z dobrym PRZYJAZNYM SŁOWEM - do zobaczeni za rok o ile Bóg pozwoli - Aku i Makuhttps://picasaweb.google.com/makuiaku/R ... 7u4oLiYtwE
makuiaku
 
Posty: 40
Dołączył(a): 29 mar 2009, o 20:36
Lokalizacja: Wrocław - już teraz !- Polska
Imię: Bogumił
Nazwisko: Kubiak /maku/
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Intruder C 800
gadu: 0
tlen: 0
skype: makuiaku

Powrót do ZLOTY JASNA GÓRA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron