Jasna Góra 2015

Re: Jasna Góra 2015

Postprzez Daro 6 kwi 2015, o 08:12

murek napisał(a):Zaangażowanie się po stronie kandydata na Prezydenta RP nie wróży nic dobrego.

Też tak myślę .
Mnie osobiście nie przeszkadza poparcie G.Brauna czy innego kandydata z poza mafijnego systemu , ale jeśli może to zaszkodzić rozpoczęciu sezonu na Jasnej Górze , Rajdowi Katyńskiemu i innym wyjazdom organizowanym przez SMMRK to jestem przeciw wszelkiej agitacji nawet jeśli chodzi o promocje tak wartościowego człowieka jakim jest Grzegorz Braun .

Moim zdaniem jeśli już wszedłem w temat wyborczy , należy skupić się głównie na dopilnowaniu przebiegu głosowania i liczenia głosów .
Kampanie i agitacje zostawmy głównie Bronisławowi K. który robi to doskonale kompromitując się i błazniąc na każdym kroku podwyższając tym notowania wszystkim swoim oponentom .
Jak widzimy Bronek K. nie przejmuje się tym zupełnie , bo wierzy w sprawdzone już metody "nie ważne kto głosuje , ważne kto liczy głosy" i w NOC CUDÓW .
A było już tak !!! W 2010r po zamknięciu lokali wyborczych SYSTEM propagandy ogłosił że wygrał Kaczyński , wszyscy położyli się spokojnie spać żeby rano dowiedzieć się że wygrał Komorowski :shock: :shock: Polacy spali , a SYSTEM pracował .
Było to tylko 5 lat temu , czy już wszyscy zapomnieli że podstawa to kontrola wyborów od najmniejszego lokalu wyborczego do PKW , a nie tylko kampania .
Nie bądzmy naiwni jak w latach poprzednich i w listopadzie ubiegłego roku , nie prześpijmy tego czasu .
Nie zmarnujmy go i nie niszczmy pięknych inicjatyw .
Miejmy również świadomość że obecni ludzie SYSTEMU nie oddadzą władzy w sposób demokratyczny po tych wszystkich przekrętach i zamieszaniu w katastrofe smoleńską . Za dużo im grozi od Polaków i ich mocodawców . Już nie długo dojdzie do różnych "zabiegów", już dochodzi , o których nawet nam się nie śni żeby utrzymać obecny stan posiadania i władzy .
ONI JUŻ MAJĄ TO OPRACOWANE I ZA KILKADZIESIĄT DNI BĘDĄ TO WDRAŻAĆ W CAŁOŚCI .
ZADANIEM POLAKÓW JEST W TYM PRZESZKODZIĆ , BO WYBORY SA WYGRANE . TERAZ TRZEBA TYLKO WYGRAĆ LICZENIE GŁOSÓW !!!!
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez fajerstarter 7 kwi 2015, o 13:43

Dobrze i mądrze Darek napisałeś i jak to też napisałeś to G.Braun jest wartościowym człowiekiem,ja też tak uważam i w I turze zagłosuję na niego,jak pewnie zauważyliście to jest jakaś siła przemilczenia mediów nad G.Braunem a więc co?my też mamy to przemilczeć i udawać że go nie ma?trzeba coś zrobić żeby ludzie się o nim dowiedzieli więc ja Wiktorowi się nie dziwię,po prstu robi to co należy i co powinien zrobić.
A wiecie że Jura Riders znowu sobie jakiś festyn robią?Próby odbicia zlotu spełzły na niczym i tylko z siebie i ze swojego klubu baranów zrobili,więc przyszli w łachę skomląc o postawienie chociaż wozu do pobierania krwi,za wszelką cenę chcą być kojarzeni jako ci którzy organizują największy zlot motocyklowy w Europie
https://www.facebook.com/46344509706634 ... age_bubble
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Daro 8 kwi 2015, o 08:15

Z plakatu wynika że o 17-tej zagra SHAMBOO :?
Może i mam nadzieje że wzorem ubiegłego roku będzie niezłe SZAMBO , bo organizatorzy mają rozmaite talenta :D

http://www.fakt.pl/wydarzenia/skandal-n ... 71252.html
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez fajerstarter 13 kwi 2015, o 12:40

Jest jakaś ustawka na wyjazd w sobote z Warszawy?
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Adampio 14 kwi 2015, o 08:57

A niedzielę rano ktoś leci zez 100licy?
Adampio

Imię: Piotr
Nazwisko: A.
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Transalp 600

Postprzez Andrzej.B 16 kwi 2015, o 16:55

Cześć. Wiem ze dla Was jest wszystko jasne i zaplanowane. Od niedawna mam dostęp do forum i chciałem sie dowiedzieć czy w sobotę mogłabym sie zabrać do Częstochowy z jakaś grupa. Czasu niewiele wiec zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Czekam.
Andrzej.B

Imię: Andrzej
Nazwisko: Babiak
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Harley Davidson V-Rod

Postprzez Adampio 17 kwi 2015, o 10:42

Andrzeju.B: od dłuższego czasu na forum ruch znikomy wiec dzwoń do członków zarządu:
http://www.rajdkatynski.com/kontakt.html
Moje kontakty telefoniczne z panią Katarzyną Wróblewską były zawsze owocne
Adampio

Imię: Piotr
Nazwisko: A.
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Transalp 600

Postprzez Andrzej.B 17 kwi 2015, o 11:13

Dzięki serdeczne. Rozmawiałem z Kasią gdyż znam ją z dawnych lat. Dała mi namiar na Kolegę Michała, który jest niestety poza Warszawą i na zlot jechał będzie z Polski. Nie mniej poinformował mnie abym zajrzał na facebooka i forum , co też zrobiłem. Dowiedziałem się tyle,że pojadę solo. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam Andrzej.

P.S. Niemniej ktoś może mi pomoże.
Andrzej.B

Postprzez Krzych 17 kwi 2015, o 11:33

Andrzej.B napisał(a):Cześć. Wiem ze dla Was jest wszystko jasne i zaplanowane. Od niedawna mam dostęp do forum i chciałem sie dowiedzieć czy w sobotę mogłabym sie zabrać do Częstochowy z jakaś grupa. Czasu niewiele wiec zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Czekam.

Andrzej, jeśli chcesz, możesz dołączyć do naszej grupy. W sobotę 18-go kwietnia do godziny 9.30 - zbiórka w Mińsku Mazowieckim (ja jadę z Podlasia). Ruszamy ze stacji paliw BP w Stojadłach o godz.10:00. Potem jedziemy trasą nr. 50 na Grójec. Noclegi mamy zaklepane w Domu Pielgrzyma. Noclegu dla siebie musisz szukać na własną rękę. Myślę, że jak dołączysz do nas, Szef grupy nie powinien mieć żadnych uwag ;)
Krzych

Imię: Krzysztof
Nazwisko: ------
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Honda XRV750 i XL600V

Postprzez Andrzej.B 17 kwi 2015, o 12:57

Dzięki Krzychu. Mniemam że będziecie jechać przez Górę Kalwarię. Jak wszystko ułoży się po mojej myśli będę warował od 10 na rondzie w Górze. Pozdrawiam A.B.
Andrzej.B

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZLOTY JASNA GÓRA