Jasna Góra-12-13.04.2014 r.

Re: Jasna Góra-12-13.04.2014 r.

Postprzez Adampio 15 cze 2014, o 19:54

Warto czesto wpadac na forum, bo sie człowiek dowiaduje wielu ciekawych rzeczy. :D
Czy Szanowny Bialo-Czerwony dotarł ostatecznie do Augustowa, żeby napomniec w cztery oczy brata swojego w wierze Fajera?
Adampio

Imię: Piotr
Nazwisko: A.
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Transalp 600
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez fajerstarter 15 cze 2014, o 20:02

Adampio napisał(a):Warto czesto wpadac na forum, bo sie człowiek dowiaduje wielu ciekawych rzeczy. :D
Czy Szanowny Bialo-Czerwony dotarł ostatecznie do Augustowa, żeby napomniec w cztery oczy brata swojego w wierze Fajera?

zapewniam Cię że go nie było :(
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez fajerstarter 26 cze 2014, o 21:29

Mam wielką nadzieję że pan panie Biało-Czerwony pojawisz się na sobotnim spotkaniu żeby przedyskutować bolące nas tematy,a także poddać mnie pod sąd koleżeński,chętnie się dostosuję i poddam pod Sąd Koleżeński,ale oczywiście przed wcześniejszą dyskusją o zmianie składu i jego zweryfikowanie.Żeby w sobotę nie zabierać zbędnego czasu,to tu mam linka do dyskusji na największym forum motocyklowym w Polsce,oczywiście dyskusja była przez chwilę,póki niejaki też anonim o nicku "ewer" nie zaczął torpedować pomysłu przeniesienia zlotu,potem nawet tak był obeznany w mojej osobie że nawet podał moje dane z adresem a adres biorąc z forum RK,zachęcając do odwiedzenia mnie (chyba w zemście za przeniesienie zlotu,i na kim można byłoby sie odegrać) cyt.

"Jacek Ignaszewski ul.rtm.Pilckiego ........Warszawa

Jakby ktoś potrzebował to adres Fajera.

No chyba że zmienił miejsce zamieszkania.

Źródło forum RK. "

Całość
http://forum.scigacz.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0

Kto jest pod nickiem "ewer"? można się tylko domyślać,natomiast kto jest pod nickiem biało-czerwony już wiemy
Straciłem dwie szyby w samochodzie,koszt 900zł,znam personalnie administratorów z forum ścigacz.pl dla tego też mam tam status VIP ale przez to że wybrałem RK to właściwie od chyba 5 lat nikogo z nich nie widziałem na oczy,nie wiem,może jakbym pogadał to i IP ewera bym dostał,myślę że byłoby takie samo jak IP biało-czerwonego,a więc panie biało-czerwony,liczę że będziesz w sobotę na zebraniu zarządu i skończy się wbijanie noża w plecy Rajdowi Katyńskiemu i prosiłbym zabrać ze sobą 900zł za moje szyby
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Adampio 2 lip 2014, o 09:27

Jesli IP sie potwierdzą to wcale sie nie zdziwie. Oba byty wirtualne to klasyczny leming, ktory wszedzie widzi i za wszystko wini PIS :lol:
Adampio

Imię: Piotr
Nazwisko: A.
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Transalp 600

Postprzez Emilian 14 sty 2015, o 00:17

XII Zlot Gwiaździsty im. Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego - Radosne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2015 odbędzie się prawdopodobnie 18-19 kwietnia !!! Wiadomość po analizie ogłoszeń Biura Prasowego Jasna Góra i Stowarzyszenia Motocyklowego z Częstochowy(zlot pod patronatem K.Matyjaszczyka odbędzie się tydzień wcześniej). Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i zapraszam na pielgrzymkę.
Emilian

Imię: Emilian
Nazwisko: Hutny
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: BMW r850r

Poprzednia strona

Powrót do ZLOTY JASNA GÓRA