Jasna Góra-12-13.04.2014 r.

Re: Jasna Góra-12-13.04.2014 r.

Postprzez fajerstarter 6 cze 2014, o 10:41

barył1 napisał(a):Fajer ty nie karm trolla a ty Biało Czerwony przestań mącić i zapytaj się swoich studentów co to jest nr IP komputera.

E tam karmić,trzeba pociągnąć rozmowę dalej żeby wyjaśnić parę detali,zobacz już skruszał,posprawdzał dzieciak pewnie fakty i zmiękł,tak się tresuje trole,a teraz nic mu nie pozostało jak ze skulonym ogonem ujadać,bo faktów o które prosiłem raczej się nie doczekamy
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933
tlen: 0

Postprzez Adampio 6 cze 2014, o 14:19

fajerstarter napisał(a):E tam karmić,trzeba pociągnąć rozmowę dalej żeby wyjaśnić parę detali,zobacz już skruszał,posprawdzał dzieciak pewnie fakty i zmiękł,tak się tresuje trole,a teraz nic mu nie pozostało jak ze skulonym ogonem ujadać,bo faktów o które prosiłem raczej się nie doczekamy

Biało-Czerwony napisał(a):Nic nie będe fajer pisał więcej ale widać że sumienie cię gryzie-sukces. Przyjedź do Piaśnicy a potem do Augustowa.... :D

Trzeba trzymać b-cz za słowo i w Augustowie przepytać :mrgreen:
Adampio

Imię: Piotr
Nazwisko: A.
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Transalp 600
gadu: 0

Postprzez Szymek 6 cze 2014, o 20:45

Oj tam przepytac, zapalimy jego ulubione cygaro i wypijem ulubione whisky :roll: pośpiewamy :lol:
Ostatnio edytowano 8 cze 2014, o 22:54 przez Szymek, łącznie edytowano 1 raz
Sztuką jest umierać dla oj­czyz­ny, ale naj­większą sztuką jest dob­rze żyć dla niej.
Szymek

Imię: mikus
Nazwisko: *
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HUNDA

Postprzez barył1 6 cze 2014, o 22:14

Cygara to ja pale sportowcy chyba nie palą ?
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *

Postprzez Biało-Czerwony 11 cze 2014, o 15:14

Ciekawe.....BARDZO CIEKAWE........Ale może wreszcie coś konkretnego na temat główny-'SKANDALICZNE ZACHOWANIE CZŁOWIEKA W KAMIZELCE RAJDOWEJ KTÓRY( WYSUWAŁ-jak sam twierdzi)-PODSTAWIAŁ NOGĘ KSIĘDZU NIOSĄCEMU ŚWIĘTY SAKRAMENT W CZASIE ZLOTU NA JASNEJ GÓRZE W TYM ROKU"........może jakieś opinie????komentarze???/czy cisza i akceptacja tak jak wśród naszych POlityków w razie afery????????? :?: :!: :!: :!: :!:
Biało-Czerwony

Imię: Światosław
Nazwisko: Zimiński

Postprzez barył1 11 cze 2014, o 19:09

Proponuje zapytaj się Krzyśka który niósł najświętszy sakrament czy ktoś chciał go podciąć poza tym nikt powazny z gosciem piszącym anonimy i logujacym się z kilku kont żeby zrobić szum nie bedzie wdawał się w dyskusje.
Ostatnio edytowano 11 cze 2014, o 20:09 przez barył1, łącznie edytowano 1 raz
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *

Postprzez fajerstarter 11 cze 2014, o 19:57

Biało-Czerwony napisał(a):Ciekawe.....BARDZO CIEKAWE........Ale może wreszcie coś konkretnego na temat główny-'SKANDALICZNE ZACHOWANIE CZŁOWIEKA W KAMIZELCE RAJDOWEJ KTÓRY( WYSUWAŁ-jak sam twierdzi)-PODSTAWIAŁ NOGĘ KSIĘDZU NIOSĄCEMU ŚWIĘTY SAKRAMENT W CZASIE ZLOTU NA JASNEJ GÓRZE W TYM ROKU"........może jakieś opinie????komentarze???/czy cisza i akceptacja tak jak wśród naszych POlityków w razie afery????????? :?: :!: :!: :!: :!:

Pogadamy przyjacielu na wypadzie w najbliższy weekend,i zobaczymy jaki będziesz wygadany,i nie myśl że masz z baranami równymi sobie do czynienia,do zobaczenia
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez fajerstarter 11 cze 2014, o 21:13

barył1 napisał(a):Proponuje zapytaj się Krzyśka który niósł najświętszy sakrament czy ktoś chciał go podciąć poza tym nikt powazny z gosciem piszącym anonimy i logujacym się z kilku kont żeby zrobić szum nie bedzie wdawał się w dyskusje.

I co poradzisz,ciekaw jestem czy główny "poszkodowany" jest tak bardzo oburzony jak to przedstawia pan "konfitura" a na spotkaniach udający wielkiego przyjaciela rajdu i kumpla,ja to przynajmniej jak coś do kogoś mam to wale w ryło a nie zakładam profile z anonimami i zachowuje się jak UBeckie gówno i donosiciel,wstyd panie xxx oj będzie wielki wstyd...
fajerstarter

Postprzez Biało-Czerwony 15 cze 2014, o 09:32

Fajer - To jest właśnie komusza i prowokatorska mentalność...!!!!!Jak wytyka się skandaliczne zachowanie niegodne człowieka noszącego kamizelkę SMMRK to wielkie oburzenie i wrzask że dzieje krzywda....i najważniejsze jest- KTO TO PISZE???,SKĄD???, TRZEBA TO WYŚLEDZIĆ :lol: (Istne myślenie ubeckie!!)
A ISTOTĄ SPRAWY JEST TO ŻE OBRAZIŁEŚ MIEJSCE, SAKRAMENT I ODCZUCIA LUDZI KTÓRZY NA TO PATRZYLI I KOMENTOWALI!!!!!!Chyba nie sądzisz że twój wyczyn widziała tylko jedna osoba.................URAZIŁEŚ MOJE UCZUCIA RELIGIJNE - i dlatego podjąłem temat przy okazji komentowania nagonki na człowieka który zbierał datki .
Ale widzę że zastanawiasz się nad tym i być może jak ochłoniesz to zrozumiesz co zrobiłeś i wyrazisz skruchę (chociaż raczej w to wątpię......)
A co do jasności.......to co piszę NIE JEST ZDANIEM TYLKO JEDNEJ OSOBY.....

P.S.
Jak chcesz to możesz złożyć na mnie skargę do Sadu Koleżeńskiego SMMRK. Jak byś nie wiedział co to jest SK i czym się zajmuje to zapytaj jednego ze swoich współpisaczy który otarł się niedawno o SK-on ci wyjaśni :!: :!: :!:
No i jeszcze jedno.....Prawdziwym przyjacielem Rajdu nie nie jest ten kto cukrzy i potakuje w każdej sytuacji lub,oklei się nalepkami z hasłem "Nie czytam GW" ale ten kto dba o Jego wizerunek, nie kompromituje Go przez swoją głupotę a gdy trzeba to potrafi powiedzieć rzeczy które nie zawsze są przyjemne( ale prawda nie zawsze jest słodziutka).- i nie jest to istotne czy swoje zdanie podpisze czy nie-WAŻNE ŻE JEST ONO PRAWDZIWE!!!!!!
Biało-Czerwony

Imię: Światosław
Nazwisko: Zimiński

Postprzez fajerstarter 15 cze 2014, o 18:27

Biało-Czerwony napisał(a):Fajer - To jest właśnie komusza i prowokatorska mentalność...!!!!!Jak wytyka się skandaliczne zachowanie niegodne człowieka noszącego kamizelkę SMMRK to wielkie oburzenie i wrzask że dzieje krzywda....i najważniejsze jest- KTO TO PISZE???,SKĄD???, TRZEBA TO WYŚLEDZIĆ :lol: (Istne myślenie ubeckie!!)
A ISTOTĄ SPRAWY JEST TO ŻE OBRAZIŁEŚ MIEJSCE, SAKRAMENT I ODCZUCIA LUDZI KTÓRZY NA TO PATRZYLI I KOMENTOWALI!!!!!!Chyba nie sądzisz że twój wyczyn widziała tylko jedna osoba.................URAZIŁEŚ MOJE UCZUCIA RELIGIJNE - i dlatego podjąłem temat przy okazji komentowania nagonki na człowieka który zbierał datki .
Ale widzę że zastanawiasz się nad tym i być może jak ochłoniesz to zrozumiesz co zrobiłeś i wyrazisz skruchę (chociaż raczej w to wątpię......)
A co do jasności.......to co piszę NIE JEST ZDANIEM TYLKO JEDNEJ OSOBY.....

P.S.
Jak chcesz to możesz złożyć na mnie skargę do Sadu Koleżeńskiego SMMRK. Jak byś nie wiedział co to jest SK i czym się zajmuje to zapytaj jednego ze swoich współpisaczy który otarł się niedawno
o SK-on ci wyjaśni :!: :!: :!:
No i jeszcze jedno.....Prawdziwym przyjacielem Rajdu nie nie jest ten kto cukrzy i potakuje w każdej
sytuacji lub,oklei się nalepkami z hasłem "Nie czytam GW" ale ten kto dba o Jego wizerunek, nie kompromituje Go przez swoją głupotę a gdy trzeba to potrafi powiedzieć rzeczy które nie zawsze są przyjemne( ale prawda nie zawsze jest słodziutka).- i nie jest to istotne czy swoje zdanie podpisze czy nie-WAŻNE ŻE JEST ONO PRAWDZIWE!!!!!!

Jest taka choroba psychiczna,i to się leczy,jak nie farmakologicznie to więzieniem,zależy jak chory narozrabia,np. Są chorzy którzy pracują w straży pożarnej i żeby mieć pracę bądz wykazać się w pracy,sami podpalają lasy,czyjeś domy itp. Te przypadki leczy się kryminałem,są też tacy, którzy celowo wprowadzają zamieszanie,jątrzą,kłamią np. poprzez wysyłanie anonimów tylko po to żeby też się wykazać w funkcji jaką dostali oraz która ich dotyczy,i mieć jakieś zajęcie czy też może zwrócić na siebie uwagę bo jest się w zasadzie nikim,te przypadki powinno się leczyć farmakologicznie a nawet i elektrowstrząsami :D
Ostatnio edytowano 15 cze 2014, o 20:01 przez fajerstarter, łącznie edytowano 2 razy
fajerstarter

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZLOTY JASNA GÓRA