Jasna Góra-12-13.04.2014 r.

Re: Jasna Góra-12-13.04.2014 r.

Postprzez Biało-Czerwony 27 maja 2014, o 11:59

Fajer smutny człowieczku......nie zwiałem tylko w ramach "chyba nieporozumienia" koleżeńsko zablokowano moje konto. Zostało uruchomione po mojej interwencji u Naszego Wodza, i jestem za to wdzięczny bo już myślałem że działa tutaj cenzura tak jak za komuny !!!! (Chociaż z drugiej strony jak czytam takie brednie jak prowokacyjne wypociny twoje kolego " F". to zastanawiam się czy nie powinien ktoś tego cenzurować, poprawiając przy okazji błędy gramatyczne, ortograficzne i stylistyczne( :lol:
Biało-Czerwony

Imię: Światosław
Nazwisko: Zimiński
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez Adampio 27 maja 2014, o 13:09

Biało-Czerwony napisał(a):bo już myślałem że działa tutaj cenzura tak jak za komuny !!!! (Chociaż z drugiej strony jak czytam takie brednie jak prowokacyjne wypociny twoje kolego " F". to zastanawiam się czy nie powinien ktoś tego cenzurować

Oo, znaczy jak Kalemu ukraść krowę to źle, ale jak Kali komuś to dobrze? :mrgreen:
Adampio

Imię: Piotr
Nazwisko: A.
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Transalp 600

Postprzez Szymek 27 maja 2014, o 14:53

Biało-Czerwony napisał(a):Fajer smutny człowieczku......nie zwiałem tylko w ramach "chyba nieporozumienia" koleżeńsko zablokowano moje konto. Zostało uruchomione po mojej interwencji u Naszego Wodza, i jestem za to wdzięczny bo już myślałem że działa tutaj cenzura tak jak za komuny !!!! (Chociaż z drugiej strony jak czytam takie brednie jak prowokacyjne wypociny twoje kolego " F". to zastanawiam się czy nie powinien ktoś tego cenzurować, poprawiając przy okazji błędy gramatyczne, ortograficzne i stylistyczne( :lol:

Biało-Czerwony jak ojciec opatrzności, chciałby aby każdy był ideałem, poprawnie pisał, itd. istny koncert życzeń.
https://www.youtube.com/watch?v=rNChq7hLUjc
Ale ma również dojście do "Naszego Wodza", jak w komunie. Jeden telefon i sprawa załatwiona, gratuluję :lol:
Czekamy na awans :P
https://www.youtube.com/watch?v=pNKj_ZOr1Rk

Ale jak widzisz, po odblokowanym koncie, że różnorodność wypowiedzi jest szanowana.
Sztuką jest umierać dla oj­czyz­ny, ale naj­większą sztuką jest dob­rze żyć dla niej.
Szymek

Imię: mikus
Nazwisko: *
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HUNDA

Postprzez fajerstarter 27 maja 2014, o 19:35

Jak to "naszego"? jak ty jesteś tylko zwykłym anonimem,to jak "naszego"? Dowiedziałeś się o ofierze pobicia,czy jest członkiem rajdu? czy teraz będziesz zmieniał temat? Twoim zdaniem pobiłem członka rajdu,ja mówię że jesteś kłamcą i oszustem, a jak ja kłamie to podaj jego imię i nazwisko a sprawdzimy czy są jego dane na liście które jak sam mówiłeś są ogólnie dostępne i można sprawdzić,to jak? będziesz się migał jakimiś błędami itp.? czy podasz dane i sprawdzimy?
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez barył1 28 maja 2014, o 00:10

No ubaw z twojego anonimu mieli wszyscy którym był czytany,"Wódz" dostał wręcz czkawki :twisted: kolega F też , swoją droga chyba byłeś na Powązkach wypadało podejść, przywitać się poklepać po ramieniu :lol: ty rozdwojenia jaźni nie dostaniesz ?
p.s.
wpadniesz na walne ?
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *

Postprzez Daro 28 maja 2014, o 05:42

Nie dajcie się manipulować . To nie przystoi temu forum , nam i tematowi "Jasna Góra" .
Jest temat o manipulacji i tam należy przenieść , przenosić wszelkie wpisy mające to na celu i zostawiać je samym sobie jeśli autor jest anonimowy .
Amen .
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez Biało-Czerwony 29 maja 2014, o 09:23

Słuszne słowa Daro.....popieram i pozdrawiam...żałuję że nie mogłem uczestniczyć w minionych uroczystościach ale przy najbliższej okazji napewno poklepię kolegów po plecach
Biało-Czerwony

Postprzez fajerstarter 2 cze 2014, o 08:29

i tyle warte są słowa kłamczuszka czerwonego który murem stawał za panem przebierańcem że ten był na rajdzie,kolega przebieraniec oddał dobrowolnie kamizelkę gdyż na rajdzie po prostu nie był,i wystarczy trochę się cofnąć do tyłu żeby zobaczyć kto tu zaczął w tym temacie jątrzyć a teraz będzie udawać wielce oburzonego,panie czerwony,dobre zachowanie i jakaś kultura powinna pana zobowiązać do przeproszenia wszystkich a nie do napisania teraz gdy już się rozpętało kłótnie w tym temacie i awanturę ze popiera się to co Darek napisał,bydle,lewackie bydle...
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Biało-Czerwony 5 cze 2014, o 20:10

Nic nie będe fajer pisał więcej ale widać że sumienie cię gryzie-sukces. Przyjedź do Piaśnicy a potem do Augustowa.... :D
Biało-Czerwony

Postprzez barył1 5 cze 2014, o 22:10

Fajer ty nie karm trolla a ty Biało Czerwony przestań mącić i zapytaj się swoich studentów co to jest nr IP komputera.
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZLOTY JASNA GÓRA