JASNA GÓRA '2013

JASNA GÓRA '2013

Postprzez Besa 18 lut 2013, o 10:28

Witam i nieskromnie otwieram nowy wątek.
Ludzie (czytelnicy MMH) zaczynają mnie pytać o Zlot Jasnogórski. Zacytuję dzisiejszy meil:
"Witam, Pytanko mam. Czy orientujesz się już, jak będzie w tym roku z rozpoczęciem sezonu moto, czy będzie w Częstochowie (tak jak miało być zawsze) czy raczej pozostaje w Gietrzwałdzie? (mam na myśli zlot niekomercyjny, tylko z Mszą Św. i poświęceniem motocykli).
Pozdrawiam - Magda"
Co odpowiedzieć ? Nie chciałbym wychodzić przed orkiestrę a tym bardziej wprowadzać w błąd...
Z motocyklowym pozdrowieniem - Piotr.
Zapraszam do lektury biuletynów "Motocykl Moje Hobby"
www.prm.riders.pl
Besa

Imię: Piotr
Nazwisko: Czech
gadu: 0
tlen: 0

Re: JASNA GÓRA '2013

Postprzez Twardy 18 lut 2013, o 11:10

Tutaj na stronie startowej RK w zakładce po lewej-Jasna Góra-Jasna Góra 2013 r.

http://rajdkatynski.net/index.php?optio ... &Itemid=88

znajduje się ten komunikat :

Rozpoczęcie sezonu w 2013 roku .

Redaktor: Administrator

30.04.2012.

Podczas konferencji Wiktor Węgrzyn, prezes Stowarzyszenia zaprezentował list do Prezydenta Częstochowy, Pana Krzysztofa Matyjaszczyka informując w nim o terminie rozpoczęcia sezonu na Jasnej Górze w 2013 roku.

Uroczysty zlot im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego nastąpi w dniach 20-21 kwietnia 2013 roku.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Poniżej list.

nbMy7W5121ff6068038.jpg
nbMy7W5121ff6068038.jpg (49.04 KiB) Przeglądane 6983 razy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czyli jest oficjalna data o rozpoczęciu sezonu,miejsce,ale-jak będzie w tym roku?

Czekamy na potwierdzenie,chyba że nie musimy-bo jasno i wyraźnie napisane ...
Twardy

Imię: Wojciech
Nazwisko: Twardy
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha Fazer FZ 6 S
gadu: 6513592

Postprzez barył1 19 lut 2013, o 16:12

Koledzy
Ja bym się wstrzymał i poczekał na oficjalny komunikat z tego co się orientuje Pan Prezydent nie odpowiedział na list i raczej nie zaniechał swych działań.Więc poczekajmy jeszczę chwile
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *
Nazwisko: *

Postprzez jendrekGS 20 lut 2013, o 09:29

"Witam, Pytanko mam. Czy orientujesz się już, jak będzie w tym roku z rozpoczęciem sezonu moto, czy będzie w Częstochowie (tak jak miało być zawsze) czy raczej pozostaje w Gietrzwałdzie? (mam na myśli zlot niekomercyjny, tylko z Mszą Św. i poświęceniem motocykli).
Pozdrawiam - Magda"

Też mnie już ludzie o to pytają. Ja odpowiadam tak:

Jasnogórski zlot 2013 zaplanowany jest na 20/21 kwietnia na Jasnej Górze.
Jeśli Prezydent Częstochowy nie wytnie nam numeru takiego jak w zeszłym roku organizując w tym samym terminie własnej imprezy motocyklowej to nic się nie zmieni i msza się odbędzie. Ale jeśli jednak Prezydent ponownie zorganizuje nam dodatkowe "atrakcje" zlot prawdopodobnie zostanie przeniesiony w inne miejsce.
Z tego co wiem do tej pory władze stowarzyszenia RK nie otrzymały od Prezydenta Częstochowy odpowiedzi na list z pytaniem czy w tym terminie planuje inne imprezy motocyklowe więc proszę zatem wysyłać meile i pytać o to Pana Matyjaszczyka.
jendrekGS

Imię: Andrzej
Nazwisko: IX Rajd
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: BMW
gadu: 7176106

Postprzez Daro 20 lut 2013, o 11:07

Dzwoniłem do urzędu w Częstochowie z pytaniem czy pan prezydent w tym roku w dniach 20-21 kwietnia organizuje imprezę motocyklową , pani z promocji miasta odpowiedziała mi że " pan prezydent nie jest i nie był organizatorem , ale z tego co słyszała środowiska motocyklowe przygotowują się w kwietniu do organizowania jakiś imprez chociaż nie zawiadomili oficjalnie o swoich zamiarach mimo że to już najwyższy czas " .
Myślę że nadal jakieś bazary i imprezy będą organizowane przez inne środowiska motocyklowe w czasie Uroczystego Otwarcia Sezonu żeby się podczepić i zarobić , ale z ostateczną decyzją czy zlot odbędzie się w Częstochowie czy w innym miejscu pewnie trzeba będzie poczekać do momentu aż ci ludzie określą się ze swoimi zamiarami .
Pewnie czekają w gotowości na nasz ruch do ostatniej chwili żeby się podłączyć i żeby SMRK nie mogło się już wycofać z podjętej decyzji .
Taka gra .

Prezydent Częstochowy nie odpowie na w/zamieszczone pismo , bo nie jest organizatorem (taka jest oficjalna wersja urzędu).
Moim zdaniem trzeba wystosować kolejne pismo . Pismo które trzeba zanieść bezpośrednio do sekretariatu prezydenta i potwierdzić pieczątką że przyjęli (może to zrobić jakiś uczestnik RK z Częstochowy, nie trzeba jechać) .
Pismo powinno zawierać informację o chęci zorganizowania Uroczystego Rozpoczęcia Sezonu i prośbę żeby w tych dniach pan prezydent nie wydawał zezwoleń na równoległe imprezy komercyjne które są sprzeczne z ideą głównego zlotu .
W krótkim czasie muszą odpowiedzieć na takie pismo i jeśli planują pozwalać na inne imprezy to muszą się określić , a wtedy SMRK ostatecznie zadecyduję gdzie będzie zlot . Poinformuje zainteresowanych i jeśli zlot odbędzie się w innym miejscu zamieści oficjalnie w/w postemplowane pismo na dowód niecnych działań prezydenta .
Ja tam jadę gdzie by nie było :D i tak odpowiadam .
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez barył1 20 lut 2013, o 17:41

Daro napisał(a):Dzwoniłem do urzędu w Częstochowie z pytaniem czy pan prezydent w tym roku w dniach 20-21 kwietnia organizuje imprezę motocyklową , pani z promocji miasta odpowiedziała mi że " pan prezydent nie jest i nie był organizatorem , ale z tego co słyszała środowiska motocyklowe przygotowują się w kwietniu do organizowania jakiś imprez chociaż nie zawiadomili oficjalnie o swoich zamiarach mimo że to już najwyższy czas " .

Wyjątkowo zorientowana ta Pani jak na urzędniczke co kto bedzie robił i że jeszcze tego nie zgłasza ale jakby co to na pewno nie Pan Prezydent .......no jakby On to robił to pewnie już by zgłosił ale nie robi to nie zgłasza aczkolwiek coś słyszał że ktoś coś robi i najwyższy czas aby to zgłosił ale to nie On :lol: :lol: :lol: :lol:
barył1

Postprzez fajerstarter 20 lut 2013, o 20:08

Darek,to są takie buce ze Oni wcale na nic nie muszą odpowiadać to po pierwsze,a po drugie to co to da że będzie pismo i dowód na niecne zamiary Matyjszczaka?teraz też były twarde dowody i lewactwo na forach to nic nie obchodziło,mieli to gdzieś
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez CzarnyR 20 lut 2013, o 21:39

Czytając tą stronę:
http://motozjazd-czestochowa.pl/
chyba nie ma wątpliwości jak będzie :idea:
CzarnyR

Imię: Robert
Nazwisko: Undas

Postprzez barył1 20 lut 2013, o 22:52

No to Daro Pani chyba wprowadziła Cię w błąd wot oszybka......http://motozjazd-czestochowa.pl/wp-cont ... c-Bieg.pdf
barył1

Postprzez Daro 21 lut 2013, o 12:34

Wprowadziła w błąd czy nie wiedziała , to nie ważne .
Założyli stowarzyszenie i będą dale napierać .
Czy warto się "babrać się w tym bagnie" ? Czy nie lepiej zorganizować URS w innym miejscu ? Decyzje podejmie SMRK .
Czekamy .
Miejsca są ważne , ale najważniejsi są ludzie .
Jadę tam gdzie zostanie ustalone :D

Ps: w piśmie które zamieściłeś jest ich prośba o wyrażenie zgody na imprezę . Dlatego , moim zdaniem trzeba zapytać pana prezydenta w oficjalnym piśmie czy zamierza wyrazić zgodę na imprezy komercyjne w dniach 20-21 kwietnia 2013 r . Co by wiedzieć i żeby nie dać im możliwości manipulacji nie świadomymi ludzmi .
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Następna strona

Powrót do ZLOTY JASNA GÓRA