uwaga! Zmiana miejsca zlotu! Gietrzwałd

Re: uwaga! Zmiana miejsca zlotu! Gietrzwałd

Postprzez fajerstarter 30 mar 2012, o 13:24

Chriss napisał(a):Z przyjemnością jakoś bym się dołączył tylko nie wiem czy z Warszawy czy 12-ego. Jak będzie więcej informacji to podejmę decyzje.

Na J.G będziemy 12 w czwartek,13 w piatek :D będzie msza na J.G i po mszy ruszamy do Warszawy z obstawą motocyklową,bierzemy ze sobą obraz Matki Boskiej BUSem,bo też nie wiadomo co przyjdzie do głowy tym hienom co bazar będa robić w Częstochowie,może się okazać że co lepszym świeżo wypuszczonym z obory Palikota albo burmistrza Częstochowy albo też z tej całej "motoelita"przyjdzie do głowy sprzedać nawet i ten obraz żeby zarobić na wino i dragi, żeby być sławnym oraz mieć swoje 5min w TVNie,po drodze odwiedzamy parafie a o 19 przewidziany jest przyjazd do Warszawy,następnego dnia ruszamy do Gietrzwałdu

PROGRAM IX ZLOTU GWIAŹDZISTEGO – RADOSNE ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO IM. KS. UŁANA ZDZISŁAWA JASTRZĘBIEC PESZKOWSKIEGO
JASNA GÓRA – GIETRZWAŁD 2012
13-15 KWIETNIA 2012 R.

czwartek, 12 kwietnia 2012
godz. 21.00 – asysta motocyklowa uczestniczy w Apelu Jasnogórskim

piątek, 13 kwietnia 2012
godz. 7.30 – Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu, po Mszy św. uroczyste rozpoczęcie peregrynacji kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej – dzień I: JasnaGóra –Warszawa
• spotkania po drodze w parafiach na trasie do Warszawy, które zgłoszą chęć powitania peregrynującej Matki Bożej
• godz. 19.00 – uroczyste powitanie w Archikatedrze Warszawskiej, Msza św., czuwanie zakończone odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego

sobota, 14 kwietnia 2012
• godz. 8.00 – Msza św., po Mszy św. kontynuacja peregrynacji – dzieńII: Warszawa–Gietrzwałd
• spotkania po drodze – jak w piątek
• przystanek w Liksajnach – wspomnienie „zaaresztowania” przez komunistów peregrynującej Matki Bożej Częstochowskiej w czerwcu 1966 r.
• godz. 17.00 – uroczyste powitanie w Gietrzwałdzie, czuwanie
• godz. 18.00 – spotkanie motocyklistów połączone z koncertem pieśni patriotycznych w wykonaniu Lecha Makowieckiego i wspólnym śpiewaniem. Podzielimy się jajkiem
• godz. 21.00 – Apel Jasnogórski(uczestnictwo w Apelu na Jasnej Górze poprzez transmisję Radia Maryja)

niedziela, 15 kwietnia 2012
• godz. 10.30 – uroczyste wyniesienie Matki Bożej Częstochowskiej na błonia gietrzwałdzkie
• godz. 12.00 – Msza św. Poświęcenie motocykli
• godz. 14.00 – peregrynacja powrotna Matki Bożej Częstochowskiej na Jasną Górę – dzień III: Gietrzwałd – Jasna Góra (przybycie ok. godz.21.23)

Wszyscy zainteresowani mogą dołączyć do asysty mocyklowej już 12 kwietnia na Jasnej Górze, bądź na trasie.

Więcej szczegółów: Leszek Rysak (602 153 708; leszek.rysak@gmail.com)
Załączniki
543502_374771169211467_106323832722870_1222991_1842091705_n.jpg
543502_374771169211467_106323832722870_1222991_1842091705_n.jpg (95.89 KiB) Przeglądane 5531 razy
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933
tlen: 0

Postprzez Chriss 30 mar 2012, o 17:40

Wielki szacunek dla organizatorów !!! Wspaniały zlot.
Ja na 100% dołączę się ale raczej w sobotę w Warszawie, rozumiem aby dogadać się dokładnie to mam pisać na maila w nawiasie.
Mam nadzieję że gsx-r nie przeszkadza? :D
Chriss

Imię: Chris
Nazwisko: Klaus
gadu: 0

Postprzez fajerstarter 30 mar 2012, o 17:57

Chriss napisał(a):Wielki szacunek dla organizatorów !!! Wspaniały zlot.
Ja na 100% dołączę się ale raczej w sobotę w Warszawie, rozumiem aby dogadać się dokładnie to mam pisać na maila w nawiasie.
Mam nadzieję że gsx-r nie przeszkadza? :D

a co ma przeszkadzać?ja takim na X rajd poleciałem i nie przeszkadzał :)
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez fajerstarter 3 kwi 2012, o 07:47

Tak będzie oklejony samochód który przewiezie obraz z J.G do Gietrzwałdu

https://picasaweb.google.com/1089685051 ... 4329251234
fajerstarter

Postprzez ccc 3 kwi 2012, o 17:28

Wypastuj opony...
ccc

Imię: Maciej
Nazwisko: Wojtczak

Postprzez fajerstarter 3 kwi 2012, o 17:30

ccc napisał(a):Wypastuj opony...

spoko,łopon się nie pastuje,jest specjalny spray do zaczerniania gumy i plastików
fajerstarter

Postprzez magdafagda 4 kwi 2012, o 18:16

Hej, mam też wielką chęć przyjechać do Gietrzwałdu ale nie wiem jak to zrobić ...Od jesieni mam motocykl ale nie znam nikogo kto jedzie na zlot, sama też nigdy nie byłam na zlocie. Sama trochę się boję jechać, nie wiem co zabrać , nie wiem jak się przygotować, nie wiem nic, jedno co wiem to to że chcę jechać do Gietrzwałdu. Może ktoś mi coś podpowie,może jedzie ktoś z okolic Chojnic ? Magda
magdafagda

Imię: Magdalena
Nazwisko: Urban

Postprzez fajerstarter 4 kwi 2012, o 19:27

magdafagda napisał(a):Hej, mam też wielką chęć przyjechać do Gietrzwałdu ale nie wiem jak to zrobić ...Od jesieni mam motocykl ale nie znam nikogo kto jedzie na zlot, sama też nigdy nie byłam na zlocie. Sama trochę się boję jechać, nie wiem co zabrać , nie wiem jak się przygotować, nie wiem nic, jedno co wiem to to że chcę jechać do Gietrzwałdu. Może ktoś mi coś podpowie,może jedzie ktoś z okolic Chojnic ? Magda

nie panikuj,masz "rzut beretem" masz szanse się przejechać,wyjedz wcześniej to jak czegoś zapomnisz to będziesz miała czas żeby sie wrócić ;) najlepiej jedz sama albo z jakąś druga koleżanką,bo dołączysz do grupy a nie wiadomo czy ich tępo jazdy będzie ci odpowiadać,zamów przez neta pokój w miejscowości w pobliżu i jedz tam,jedziesz w dobrym celu i na pewno ci się jakoś ułoży,to nie syberia że co tydzień przejeżdża człowiek traktorem,masz ubezpieczenie,w razie co to dzwonisz do ubezpieczenia i holują ci motocykl do najbliższego salonu motocyklowego
fajerstarter

Postprzez Robert BBI 4 kwi 2012, o 19:45

magdafagda napisał(a):Hej, mam też wielką chęć przyjechać do Gietrzwałdu ale nie wiem jak to zrobić ...Od jesieni mam motocykl ale nie znam nikogo kto jedzie na zlot, sama też nigdy nie byłam na zlocie. Sama trochę się boję jechać, nie wiem co zabrać , nie wiem jak się przygotować, nie wiem nic, jedno co wiem to to że chcę jechać do Gietrzwałdu. Może ktoś mi coś podpowie,może jedzie ktoś z okolic Chojnic ? Magda

CO zabrać: Śpiwór (nie wiadomo jakie warunki w pokojach), kanapeczki, KOSMETYKI!!, ciepłe ubranie na zmianę do chodzenia.
Tak jak FireStarter napisał: zarezerwuj sobie pokój. Jeżeli lubisz wygody to polecam http://kozidwor.pl/oferta.html (chyba polecam, nie byłem jeszcze) można "z buta" się przejść na gietrzwałdzkie błonia :)
Robert BBI

Imię: Robert
Nazwisko: D.

Postprzez Daro 4 kwi 2012, o 20:34

Powinnaś podać więcej informacji:
1. kiedy chcesz jechać ?
2. jaki masz motocykl ?
3. jaka szybkość podróżna jest dla Ciebie najlepsza ?
A co zabrać ?
Jeśli chcesz przyjechać w niedziele , to niewiele.
Jeśli chcesz przyjechać wcześniej , to musisz gdzieś nocować .
1. namiot + karimata , mata samopompująca lub materac + dobry ciepły śpiwór.
2. jeśli nocleg pod dachem, musisz coś sobie wynająć sama lub dołączyć do grupy (tak będzie najlepiej)
Do każdej z opcji , weż jakieś nóż , łyżkę , widelec , kubek . Latarkę , najlepiej czołową .
Ręcznik ,przybory toaletowe. Trochę innych ciuchów + lżejsze buty czy klapki co by się przebrać i czuć się wygodniej po podróży.
Obowiązkowo musisz być dobrze ubrana : kask dobrze dopasowany , dobre ciepłe ubranie , bielizna termiczna (nie obowiązkowo) , dobre buty i rękawice, ubranie przeciwdeszczowe (na rękawice i buty również). Okulary przeciwsłoneczne .
Tak jak patrzyłem masz do przejechania ok.230 km w jedną stronę .
Jadąc spokojnie , to jakieś 4 godz. jazdy. I tak jedz . Nie śpiesz się .
Jeśli nie znajdziesz kompana lub coś Ci nie będzie pasować . Spokojnie jedz sama.
Będziesz bardziej skoncentrowana , będziesz jechać tak jak chcesz i zatrzymywać się gdzie i kiedy chcesz .
Po drodze na pewno spotkasz wielu motocyklistów którzy będą jechać w tym samym kierunku.
Moherowe berety jezdzą wolniej , bo aerodynamika jest gorsza :D
Najlepiej przyjedz już w sobotę . Wyjedz sobie odpowiednio wcześnie żeby się nie spieszyć .
Żeby nie zostawić włączonego żelazka w domu , najlepiej zabrać je ze sobą ;)
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZLOTY JASNA GÓRA