Strona 1 z 1

Inny wydźwięk zlotu na Jasnej Górze

PostNapisane: 13 kwi 2010, o 09:45
przez Ruda_Ania
Drodzy,
wiem, że z powodu ostatnich wydarzeń wielu z Was zadaje pytania, czy motocyklowe spotkanie na Jasnej Górze odbędzie się. Potwierdzam, że zaplanowany scenariusz pozostał, jednak zmienił się charakter weekendowego zlotu.

Zapraszamy zatem wszystkich motocyklistów na rozpoczęcie sezonu motocyklowego będące jednocześnie oddaniem czci osobom, które zginęły w katastrofie pod Smoleńskiem.

W sobotę, 17 kwietnia o godzinie 18.00 - spotkanie pamięci w sali Ojca Kordeckiego prowadzone przez Leszka Rysaka (IPN).

W niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 12.00 - Msza Żałobna za Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego - prosimy o przybycie wszystkich tych motocyklistów, którzy w ten symboliczny sposób pragną uczcić pamięć Prezydenta, jego małżonki i wszystkich osób, które zginęły 10 kwietnia w drodze do Katynia.

Przekażcie proszę informację znajomym motocyklistom. W czasie kiedy w Warszawie, w niedzielę odbędzie się najprawdopodobniej pogrzeb Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, my oddamy hołd jednocząc się na jasnogórskich błoniach.

Pozdrawiam,
Ania

Re: Inny wydźwięk zlotu na Jasnej Górze

PostNapisane: 15 kwi 2010, o 20:18
przez balcerek
Witam, czy na Jasnej Górze w czasie uroczystości pogrzebowych o godz. 14 przewiduje ktoś transmisje na żywo ( telebim ).


pozdrawiam
Piotr

Re: Inny wydźwięk zlotu na Jasnej Górze

PostNapisane: 16 kwi 2010, o 11:23
przez Ruda_Ania
Piotrze,
kontaktowałam się z biurem prasowym Jasnej Góry, telebimy będą na miejscu i będzie można obejrzeć zarówno pogrzeb Prezydenta, jak i msze żałobne w różnych częściach Polski w tym czasie. Niestety szczegółów dotyczących lokalizacji telebimów nie znam. Na pewno na miejscu będzie można się szybko zorientować gdzie stoją.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
Ania

Re: Inny wydźwięk zlotu na Jasnej Górze

PostNapisane: 17 kwi 2010, o 07:25
przez czlowiek z jelnej
Witaj husario niebieska,niech ziemia zadrzy od waszych rumakow.Sercem i dusza jestem z Wami.

Re: Inny wydźwięk zlotu na Jasnej Górze

PostNapisane: 17 kwi 2010, o 20:16
przez Twardy
Kto zyw na JG :lol: gdy juz wrocicie,opiszcie jak bylo.