Wspomnienia...

Re: Wspomnienia...

Postprzez Czarny 16 mar 2009, o 23:09

Piękne w Katyńskim jest moim zdaniem to, że niezależnie w jakim celu i z jakim nastawieniem tam jedziesz, to jeśli jesteś "w miarę normalnym człowiekiem", wrócisz odmieniony na +. Przynajmniej w kwestiach patriotyzmu i poczucia jedności z Polakami na wschodzie.
Jestem odpowiedzialny za to co powiem, nie za to co zrozumiesz.
Czarny

Imię: Rafał
Nazwisko: Czarnecki
gadu: 0
tlen: 0

Re: Wspomnienia...

Postprzez Tomasz.C.Afrykanin. 12 cze 2009, o 14:14

Witam.
Moje wspomnienia z Rajdu są jak najbardziej miłe i pozytywne.
Była radość ale i smutek. Był uśmiech ale i łzy. Różni ludzie przyjaźnie ale i konflikty. Był spokój ale i zdenerwowanie.
Rajd Katyński jest jak życie obnaża w nas to wszystko co dobre i złe. Ale dla mnie był jeden cel. Tym celem była modlitwa i oddanie hołdu tym
wszystkim którzy ponieśli najwyższą cenę za honor i miłość do NASZEJ OJCZYZNY. Za to jesteśmy im winni pamięć do śmierci i uczenie naszych dzieci
honoru, godności i miłości do Polski. Uczestnictwo w Rajdzie nie zmieniło mnie ale umocniło w swoich przekonaniach o prawdzie,honorze i godności.
Wszystkim przyszłym uczestnikom Rajdu Katyńskiego życzę głębokich doznań oraz dojrzałych przemyśleń nad wartościami jakie udzielają się
podczas Rajdu. Życzę odwagi w podjęciu decyzji o wzięciu udziału w Rajdzie. Pozdrawiam. Bóg Honor Ojczyzna.
Tomasz.C.Afrykanin.

Imię: Tomasz
Nazwisko: Cukiernik
gadu: 0
tlen: 0

Poprzednia strona

Powrót do WRAŻENIA UCZESTNIKÓW