Druzja poznadtsia w biedie...

Re: Druzja poznadtsia w biedie...

Postprzez Michał 30 gru 2009, o 09:39

Owszem, każdy ma prawo dysponować własnymi funduszami wedle uznania. To nie podlega dyskusji. Każdy ma też prawo lubić Owiaka lub nie. Ja go nie lubię i WOŚP nie wspieram i nigdy nie wspierałem, świadomie. Bynajmniej nie dlatego, że utożsamiam się z jakimś obozem RK czy TRWAM, ale dlatego, że mu nie ufam, sam osobiście bo mam ku temu powody. I nie uważam, by taka postawa była wylewaniem wazyliny komukolwiek.
Michał

Imię: Michał
Nazwisko: Korczyk
gadu: 3707329
tlen: 0

Postprzez KOLASKA 30 gru 2009, o 12:18

Michale, nie będziemy sobie skakać do oczu. Pozostaniemy natomiast przy własnych opiniach. Nie ja sugerowałem Leszkowi by uważał jakich zwrotów używał. Nie ja pisałem o obłudnej orkiestrze wyłudzania pieniędzy !? Nie ja pierwszy wymieniłem komandora. Kiedyś dzieci straszono czarną wołgą, tutaj straszy się nas szanowanym człowiekiem. A tak poza tym nie lubie wazeliniarstwa...
KOLASKA

Imię: Marek
Nazwisko: Huet
gadu: 482254

Postprzez Michał 30 gru 2009, o 13:01

Marku - przecież nikt nie skacze nikomu do oczu. Po to jest forum, żeby wypowiadać swoje opinie. Szanuje Twoje stanowisko w tej sprawie i tego samego oczekuję. Niektóre osoby i ich dzieła przez jednych są szanowane, przez innych szkalowane i WOŚP nie jest tego jedynym przykładem. Powiedziałem, że mam OSOBISTE powody by nie ufać panu Owsiakowi. Faktycznie niepotrzebnie wyjechałem z tą "obłudą" ale słowo się rzekło i już tego nie cofnę. Proponuję zakończyć dyskusję na ten temat. Pozdrawiam srdecznie
Michał

Imię: Michał
Nazwisko: Korczyk
gadu: 3707329

Postprzez KOLASKA 30 gru 2009, o 13:32

Również przepraszaam, nie potrzebnie potrąciłem bańkę z wazeliną :D , a tak w góle bardzo Cię lubię. Pozdro. :)
KOLASKA

Imię: Marek
Nazwisko: Huet
gadu: 482254

Postprzez fajerstarter 30 gru 2009, o 19:50

tylko że Owsiak ma wybór i może wspierac tylko dobro,po co jeszcze dodatkowo zło wspiera?nie szkoda mu kasy?właśnie wpieranie tego zła mnie irytuje,myślę że wspieranie zła móglby sobie darowac a byłoby super
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez leszektopolski 30 gru 2009, o 20:08

jeden wyraz i zboczyliśmy z tematu, co prawda też mam takie podejście jak Marek, Jak w kościele sprzedają świece caritasu kupuję bo to dobrym celu, jak zbiera orkestra też do puszki wrzucę, jak chcą esemeska bo ktoś tam zbiera też wyślę bo to w dobrej wierze. Ale wrócmy do tematu. Jakby na trasie zwrócić się do milicjanta o pomoc, no np. podholoał lub odstąpił paliwa to jak z waszych obserwacji pomogli by czy nie wart prosić bo zaraz przy okazji szybciej mandacik wypiszą :?:
leszektopolski

Imię: leszek
Nazwisko: Topólski
gadu: 0

Poprzednia strona

Powrót do WRAŻENIA UCZESTNIKÓW