10 Rajd Katynski

Re: 10 Rajd Katynski

Postprzez Czarny 23 wrz 2010, o 20:55

I jak w każdym wątku musisz uprawiać PISowazeliniarstwo? Może jak by się w/w nie spóźnił na samolot prawie godzinę to by nie było takiego srania z tym lądowaniem.
Moim zdaniem jest jedyną moralnie odpowiedzialną osobą za katastrofę, a szczegóły techniczne to kwestia drugoplanowa.
Bo jeśli ktoś jeszce wierzy w teorię spiskową lub sabotaż Rosjan to ja się poddaje i nie jestem w stanie dyskutować na takim poziomie.
Za głupi jestem.
Jestem odpowiedzialny za to co powiem, nie za to co zrozumiesz.
Czarny

Imię: Rafał
Nazwisko: Czarnecki
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez Daro 23 wrz 2010, o 21:04

Cytuje - "Moim zdaniem jest jedyną moralnie odpowiedzialną osobą za katastrofę, a szczegóły techniczne to kwestia drugoplanowa."
"Medrzec zawsze szuka odpowiedzi , glupiec juz ja znalazl."
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez Czarny 23 wrz 2010, o 21:18

Moja odpowiedź była by nie na temat wątku. Więc wycofuję się.
Jestem odpowiedzialny za to co powiem, nie za to co zrozumiesz.
Czarny

Imię: Rafał
Nazwisko: Czarnecki

Postprzez medor 24 wrz 2010, o 03:59

Blad oddania Rosjanom calego sledztwa
bardzo obciaza naszego premiera !
Wlasciwie dzisiejsza sytuacja powinna wymusic na nim dymisje ! To sprawa honoru!
medor

Imię: Janusz
Nazwisko: Styrna
gadu: 15877684

Postprzez fajerstarter 24 wrz 2010, o 04:30

wolę uprawiac PiSo wazeliniarstwo niż Rosjano wazeliniarstwo,a dowody na wazeliniarstwo naszego obecnego rządu wobec Rosjan zobaczyłem na własne oczy w Smoleńsku
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez barył1 24 wrz 2010, o 08:17

Czarny napisał(a):I jak w każdym wątku musisz uprawiać PISowazeliniarstwo? Może jak by się w/w nie spóźnił na samolot prawie godzinę to by nie było takiego srania z tym lądowaniem.- Czy stwierdzenie faktu że szczątki ofiar i maszyny nie są zabezpieczone a praktycznie od pierwszych chwil propaganda przypisuje wine prezydentowi to wazeliniarstwo ?
Moim zdaniem jest jedyną moralnie odpowiedzialną osobą za katastrofę, a szczegóły techniczne to kwestia drugoplanowa.-dlaczego uwazasz że prywatne odczucia są wazniejsze od faktów ?
Bo jeśli ktoś jeszce wierzy w teorię spiskową lub sabotaż Rosjan to ja się poddaje i nie jestem w stanie dyskutować na takim poziomie. no tak Słowacki wielkim poetą był ;)
Za głupi jestem.
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *
Nazwisko: *

Postprzez Jacek 24 wrz 2010, o 09:29

a mozna sie dowiedziec kto konkretnie znalazl te kosci?

we wszystkich wiadomosciach jest mowa, ze do o. Kiedrowicza podeszlo kilku uczestnikow RK i to oni przekazali kosci...
Jacek

Imię: Jacek
Nazwisko: Izydorczyk
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Suzuki B-KING

Postprzez Daro 24 wrz 2010, o 09:46

Czarny nie obraz sie, ale jeszcze troche i mozesz zostac nazywanym Ciemnym i bedziesz jedyna osoba odpowiedzialna za ten stan rzeczy, a szczegoly tychniczne to kwestia drugoplanowa. :(
A tak juz na powaznie, co jeszcze musi sie wydazyc, co jeszcze musi byc ujawnione zeby co nie ktorym ludziom otwozyly sie oczy na to co sie dzieje w naszym kraju, kto jest kim i dla kogo pracuje.
Z przykroscia musze stwierdzic ze jesli po takiej tragedii i po tym co jest ujawniane, nasze spoleczenstwo nadal popiera Donalda Tuska,PO to chyba nie ma szans zeby "Polska byla Polska". Ale bede walczyl i nie mam zamiaru sie poddawac.
Daro

Postprzez Michał Śledź 24 wrz 2010, o 11:27

Daro napisał(a):Czarny nie obraz sie, ale jeszcze troche i mozesz zostac nazywanym Ciemnym.
A tak juz na powaznie, co jeszcze musi sie wydazyc, co jeszcze musi byc ujawnione zeby co nie ktorym ludziom otwozyly sie oczy na to co sie dzieje w naszym kraju, kto jest kim i dla kogo pracuje.
Z przykroscia musze stwierdzic ze jesli po takiej tragedii i po tym co jest ujawniane, nasze spoleczenstwo nadal popiera Donalda Tuska,PO to nie ma szans zeby "Polska byla Polska".

No i to samo można powidzeć o zachowaniach przedstawicieli PIS.
Michał Śledź

Imię: Michał
Nazwisko: Śledziewski

Postprzez Daro 24 wrz 2010, o 11:32

Nie jestem przedstawicielem PIS . Jestem Polakiem. Chce zyc w Polsce silnej rzadzonej madrze i dobrze przez Polakow ktorzy mysla o Polsce, Polakach , Narodzie.
Daro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do WRAŻENIA UCZESTNIKÓW