10 Rajd Katynski

Re: 10 Rajd Katynski

Postprzez Michał Śledź 24 wrz 2010, o 11:46

Daro napisał(a):Nie jestem przedstawicielem PIS . Jestem Polakiem. Chce zyc w Polsce zadzonej dobrze przez Polakow.

Skoro jesteś Polakiem to, czemu wymieniłeś tylko PO i Tuska? Pozwoliłem sobie domyśleć się, że popierasz działania PIS.
Stając obok całej sprawy katastrofy w Smoleńsku. Próbując ocenić bezstronnie poczynania. To ani przedstawiciele PIS, ani PO nie robią nic dobrego dla tej sprawy. Jedni 'poklepują" się z Rosjanami inni sieją ferment wykorzystując katastrofę do politycznych gierek nie tworząc tym samym żadnych racjonalnych możliwości wyjaśnienia, co się stało. Bo tak w zasadzie to pewnie o to chodzi. Przynajmniej do czasu, gdy na tej sprawie będzie można wypłynąć medialnie lub zbudować poparcie polityczne.
Ja również jestem Polakiem i chciałbym żeby zostało przeprowadzone w 100% bezstronne i niezależne śledztwo bez otaczania tej sprawy tanią grą polityczną.
Michał Śledź

Imię: Michał
Nazwisko: Śledziewski
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez Daro 24 wrz 2010, o 11:58

PO jest przy wladzy i ich oceniam za to co sie dzieje w kraju, to jak prowadzone jest sledztwo i tylko o to mi chodzi. Nie podoba mi sie to. Nie popieram tego. Jestem przeciwny takim ludziom i takim rzadom ktore nie sluza Polsce i Polakom, nie zaleznie kto za tym stoi. Czy to jest takie trudne do zrozumienia.
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez Michał Śledź 24 wrz 2010, o 12:03

Daro napisał(a):PO jest przy wladzy i ich oceniam za to co sie dzieje w kraju, to jak prowadzone jest sledztwo i tylko o to mi chodzi. Nie podoba mi sie to. Nie popieram tego. Jestem przeciwny takim ludziom i takim rzadom ktore nie sluza Polsce i Polakom, nie zaleznie kto za tym stoi. Czy to jest takie trudne do zrozumienia.

Nie mów mi że myslisz że działania PIS nie maja wpływu na to co dzieje się w tej sprawie?
Mówisz tak jakby istniało tylko PO. A przecież tak nie jest.
Michał Śledź

Imię: Michał
Nazwisko: Śledziewski

Postprzez CzarnyR 24 wrz 2010, o 12:06

Ja to chciałbym tutaj czytać o 10 RK a nie o polityce :!:
CzarnyR

Imię: Robert
Nazwisko: Undas

Postprzez Daro 24 wrz 2010, o 13:21

Ponioslo mnie, chol.... Dobrze ze wkroczyles. Dzieki. :) Ide pomachac siekiera , bo zima sie zbliza.
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez oscardelahoya 24 wrz 2010, o 13:55

Dziwi mnie tylko jak można wystawiac diagnozę niemal w 100% jak do tej pory znajdowane są szczątki ludzkie i części elektroniki samolotu,diagnoza fachowców że to Kaczyński nakazał pilotom lądowac nie poparte żadnymi dowodami tylko przypuszczeniami rodem z gazet komercyjnych i innych mediów wrogich Polakom,a skąd wiadomo czy to nie wina jednej z wielu części znalezionych na miejscu katastrofy przez nas czy też przez inne osoby bywające na tym terenie i nie wyniesione z miejsca katastrofy?skąd wiadomo czy to ta np.częśc nie była odpowiedzialna za tą katastrofę?ale najłatwiej byc zaślepionym nienawiścią do ś.p.prezydenta Kaczyńskiego i na niego zwalic winę za tą całą katastrofę

gdzie tu mowa o PiSie Czarny :o :o :o ? Zejdź na ziemię. Lubię cie czarny, ale żal mi Ciebie, bo teraz to ty wszystko z czym się nie zgadzasz sprowadzasz do agitacji politycznej.

Moim zdaniem jest jedyną moralnie odpowiedzialną osobą za katastrofę, a szczegóły techniczne to kwestia drugoplanowa.
Tak, wiem wiem. Kaczyński zabrał wszystkich na prywatną wycieczkę.
oscardelahoya

Imię: Aleksander
Nazwisko: Sołtys
gadu: 3309481

Postprzez fajerstarter 24 wrz 2010, o 19:58

ale wypowiedz Czarnego to świadczy o traceniu gruntu pod nogami,postawcie się na jego miejscu i reszty tych którym władze PO w mediach wciskają kit na uszy bez żadnego pokrycia.Podam mały przykład,jak byście bronili kogoś kto jest np.winien kradzieży,ukradł coś a wy go bronicie i nagle coś wam kradnie i na to są dowody i to twarde typu nakręcenie go na video,świadkowie itp.głupio by chyba było,więc dalej albo się idzie w zaparte i robi się z siebie "mędrca"zgodnie z przysłowiem o pluciu w twarz i padaniu deszczu,albo do czego się już ciężko przyznac po prostu powiedziec "pas"i tyle
Przy okazji podam inny przykład o naszym pojednaniu z Rosjanami,jakie to ma byc pojednanie?dziwią mnie też zwolennicy tego pojednania a takich i na rajdzie a szczególnie na tym forum nie brakuje,ci co byli na X rajdzie zauważyli chyba liczne pomniki Lenina w Rosji,już pal licho Lenina ale Błochina???!!!!ilu z nas szukało jego grobu żeby tylko zobaczyc jak wygląda grób największego zbrodniarza w dziejach ludzkości który własnoręcznie wymordował 50tys ludzi i to chyba jak nie w większości to w samym Twerze,czyli naszych chłopaków co leżą cmentarzu w Miednoje,na dodatek nie przez rozkaz tylko własnoręcznie!!!i o to Błochin jak sami widzieliście ma piękny nagrobek przy wejściu głównym cmentarza w Moskwie niczym w al.zasłużonych,i jak widziec to pojednanie?my Dzierżyńskiego wywaliliśmy a oni?to tak jakby wasza żona czy też dziewczyna (bez urazy ale to taki przykład) was zdradzała wy byście jej wybaczyli a ona dalej by zdjęcie swojego kochanka nosiła w portfelu a na jego urodziny zapraszała go do domu i kupowała prezenty na waszych oczach albo w święta do niego jezdziła,to nazywa się pojednanie???!!!!
ps.mam nadzieję że żaden wirus się nie zainstaluje na serwerze przez wstawienie na to forum zdjęc nagrobku tffuuu Blochina
I jeszcze na dole nagrobku napis "WIECZNA PAMIĘC"
Załączniki
X Międzynarodowy Rajd Katyński 1343.jpg
X Międzynarodowy Rajd Katyński 1343.jpg (74.57 KiB) Przeglądane 9127 razy
X Międzynarodowy Rajd Katyński 1344.jpg
X Międzynarodowy Rajd Katyński 1344.jpg (70.37 KiB) Przeglądane 9127 razy
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez PAti 25 wrz 2010, o 11:01

Fajer z tego co ja pamiętam to uczestnicy rajdu szukali całkiem innego grobu (naszego rodaka), a w trakcie tych poszukiwań - ktoś kto umie czytać po rosyjsku dostrzegł grób Błochina i głośno o tym powiedział. Gdyby nie uwaga tej osoby prawdopodobnie nikt by go nie dostrzegł tego nagrobka, gdyż wiele osób przeszło już koło niego oobjętnie. Bynajmniej to jak widze to własnie ty zamieściłeś na stonie forum zdjęcia Błochina.
PAti

Imię: PAtrycja
Nazwisko: WszendyrĂłwny
gadu: 3764823

Postprzez fajerstarter 25 wrz 2010, o 11:18

PAti napisał(a):Fajer z tego co ja pamiętam to uczestnicy rajdu szukali całkiem innego grobu (naszego rodaka), a w trakcie tych poszukiwań - ktoś kto umie czytać po rosyjsku dostrzegł grób Błochina i głośno o tym powiedział. Gdyby nie uwaga tej osoby prawdopodobnie nikt by go nie dostrzegł tego nagrobka, gdyż wiele osób przeszło już koło niego oobjętnie. Bynajmniej to jak widze to własnie ty zamieściłeś na stonie forum zdjęcia Błochina.

zgadza się w 100% ale też w Twerze nasi historycy mówili o Błochinie oraz że jest pochowany w Moskwie z pięknie odrestaurowanym nagrobkiem,było tak że z ciekawości chcieliśmy zobaczyc przy okazji grób tego zbrodniarza jak byliśmy na tym cmentarzu i jak dalej jest uwielbiany przez Rosjan a w szczególności przez jego władze,wniosek jest taki że oni wcale nie chcą się od tego odcinac i dalej są przy władzy potomkowie tych morderców,dla tego właśnie ktoś kto zobaczył jego nagrobek podczas poszukiwania grobu gen.Okulickiego a właściwie jak wychodziliśmy z cmentarza powiadomił resztę
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Twardy 1 lut 2012, o 17:46

Oglądaliście ten filmik z Ks.Krzysztofem Kuśmider?

http://www.youtube.com/watch?v=56XVdKM4WzI&feature=fvst
Twardy

Imię: Wojciech
Nazwisko: Twardy
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha Fazer FZ 6 S
gadu: 6513592

Poprzednia strona

Powrót do WRAŻENIA UCZESTNIKÓW