Wcześniejszy powrót

Wcześniejszy powrót

Postprzez Karol 19 kwi 2012, o 11:42

Witam, chcę jechać 1 raz na Rajd Katyński. Niestety nie mam pełnych 3 tygodni wolnego czasu. Czy istnieje możliwość wcześniejszego powrotu po około 2 tygodniach?
Zaznaczam, że nie chcę wracać sam, usterka, wypadek, "niemili"milicjanci i człowiek jest zdany tylko na siebie. Czy są organizowane jakieś grupy, które wracają po określonym czasie? ew dojeżdżają do Katynia i wracają?
Pozdrawiam
Karol

Imię: Karol
Nazwisko: Olszanowski
gadu: 0
tlen: 0

Re: Wcześniejszy powrót

Postprzez fajerstarter 19 kwi 2012, o 12:18

na pewno będą,pewnie utworzą się dwie grupy,jedna która pojedzie na pierwsze dwa tygodnie i druga która przyjedzie na tydzień albo dwa przed końcem,pytaj Leszka Rysaka na forum nick Les
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Adampio 22 kwi 2012, o 20:26

Jak zdążę kupic motór to bym pojechał na odcinek ukraiński (tak od Winnicy bo gonić samemu aż do Kijowa to jednak daleko).
Adampio

Imię: Piotr
Nazwisko: A.
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Transalp 600

Postprzez jafiki 21 maja 2012, o 20:54

Z mojego doświadczenia po odbyciu kilku Rajdów Katyńskich w tym dwóch pełnych i dokonanych obserwacji, to mam dla Ciebie radę-LICZ TYLKO NA SIEBIE I SWOICH BLISKICH KOLEGÓW KTÓRZY MAJĄ TAKIE SAME PLANY.Twój wcześniejszy powrót nie będzie nikogo obchodził i będzie to twoja prywatna sprawa- tak jak udział w całym Rajdzie Katyńskim.
Stowarzyszenie nie jest organizatorem turystyki w rozumieniu prawa polskiego i twój udział w Rajdzie jest tylko i wyłącznie Twoją prywatną sprawa-tak że musisz się sam przygotować na wszelkie możliwe sytuacje
Pozdrawiam -
jafiki

Imię: Jacek
Nazwisko: Klawender

Powrót do PORADY I UWAGI PRAKTYCZNE