VTX 1800

VTX 1800

Postprzez krzysztof 22 lis 2011, o 15:55

Witam. Proszę o opinie uczestników Rajdu na temat możliwości uczestniczenia w nim na cruiserze VTX 1800. Na większości forów motocykl ten opisywany jest jako dobry do jazdy po autostradach. Ponieważ noszę się z zamiarem uczestnictwa w MMRK , wdzięczny będę za wszelkie opinie, rady i sugestie. Pozdrawiam . Krzysztof
krzysztof

Imię: Krzysztof
Nazwisko: Koziołkiewicz
gadu: 0
tlen: 0

Re: VTX 1800

Postprzez jura-hqv 22 lis 2011, o 16:58

Na każdym rajdzie jadą jakieś cruisery i z tego co wiem jak dotychczas każdy dał radę. Ja jechałem Yamahą XV1700 (gabarytowo jest podobny do Twojego) i motocykl ani razu mnie nie zawiódł. Możesz śmiało jechać tą Hondą, motocykl da radę na pewno a reszta zależy od umiejętności kierowcy. Poćwicz jazdę po piachu i błocie, bo takie odcinki też się zdarzają.
XI Rajd Katyński
XII Rajd Katyński
XVI Rajd Katyński
II Rajd Ponary
jura-hqv

Imię: Waldemar
Nazwisko: Jura
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Harley Davidson FLHX

Postprzez fajerstarter 22 lis 2011, o 19:53

A dasz radę go podnieść jak sie przewróci?
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Jur 23 lis 2011, o 11:12

Tegoroczny Rajd Katyński przejechał skuter Yamahy o pojemności 250cm. Dasz rade , Chcieć to móc! ;)
XI Rajd Katyński
Jur

Imię: Jurek
Nazwisko: *
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha XJ 900S
gadu: 19894260

Postprzez barył1 23 lis 2011, o 23:22

to nie motur jedzie to jedzie moturzysta :twisted: dasz radę -oczywiście zawsze znajdzie się coś wygodniejszego ;)
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *
Nazwisko: *

Postprzez krzysztof 24 lis 2011, o 12:26

Dziękuję za słowa otuchy-mam nadzieję, że rzeczywiście dam radę, bo skoro to nie "motur" jedzie a jego właściciel,to mam wiarę w swoją determinację. Na pytanie czy dam rady go podnieść, gdy się wywróci mogę odpowiedzieć szczerze, że dotychczas nie miałem okazji podnosić go z ziemi. Dotychczas jeździłem VTX 1100 i dawałem sobie radę . Oczywiście trasa Rajdu nie równa się jezdzie po polskich drogach, waga motocykla i jego obciążenie jest oczywiście inne, komfort długiego rajdu też inny, niż kilkusetkilometrowych wyjazdów, ale- jestem dobrej myśli. Pozdrawiam Krzysztof
krzysztof

Imię: Krzysztof
Nazwisko: Koziołkiewicz

Postprzez Twardy 24 lis 2011, o 12:47

Kolego Krzysztofie! Podczas RK nie jedziesz sam! Przynajmniej tak ma byc :) Jesli powaznie myslisz o uczestnictwie w RK-mozesz "pocwiczyc" prawidłowe podnoszenie motocykla z podloza.W sieci znajdziesz info na ten temat,wszystko zalezy od typu motocykla.Bo nawet sam mozesz podniesc go z ziemi-wtedy praktyka sie przyda,a jak nie-Koledzy pomogą.Więc na glebę go-i oby mial tylko takie-postojowe.Wiem ze motocykl nie uklada sie po mysli gdy jest jakis upadek,szlif,wywrotka,wtedy to inna sytuacja,ale zwykla parkingowa gleba-dasz rade go podniesc.

co prawda osobiscie na RK nie mialem takiej "przyjemnosci" ale w Rumunii juz tak :) i wyciaganie motocykla z rowu praktycznie odwroconego podwoziem jest czyms innym niz gleba parkingowa.Potrzebowalem pomocy drugiej osoby,ale sie udalo.
Pozdrawiam i do " gleby " przystąp :)
Twardy

Imię: Wojciech
Nazwisko: Twardy
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha Fazer FZ 6 S
gadu: 6513592

Powrót do PORADY I UWAGI PRAKTYCZNE