Prośba o obiektywną poradę

Re: Prośba o obiektywną poradę

Postprzez Czarny 31 mar 2011, o 20:46

:?:
Ostatnio edytowano 1 kwi 2011, o 07:05 przez Czarny, łącznie edytowano 1 raz
Jestem odpowiedzialny za to co powiem, nie za to co zrozumiesz.
Czarny

Imię: Rafał
Nazwisko: Czarnecki
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez Zielo 31 mar 2011, o 21:16

Czarny, baby Ci brakuje 8-)
Zielo

Imię: Zbyszek
Nazwisko: Zieliński

Postprzez Michał Śledź 1 kwi 2011, o 12:43

Czarny. Czuje że ktoś Ci wbija szpilki.
Po co się odzywasz?!
Nie zrozumiałeś jeszcze że lewaki, lemingi, POpaprańcy itp. głosu na tym forum nie mają?!
Chociażbyś miał najlepsze intencje to i tak jesteś do d…. bo nie piszczysz wciąż z obłędem w oczach jak Ci to jest źle w tej Polsce z powodu TV, polityków, lemingów, lewaków itd.
Michał Śledź

Imię: Michał
Nazwisko: Śledziewski

Postprzez Czarny 1 kwi 2011, o 12:53

I po co Śledziu piszesz nie na temat. :twisted: :twisted: :twisted:
A wogóle to Ty chyba też jesteś jakiś nadzwyczajny, bo pojechałeś na Katyński z niezrośniętą po złamaniu nogą(to tak a propos tematu głównego, 2-gi punkt za).
Ale funckja Supermana już zajęta, znajdź sobie innego superbohatera :P .
Ja lepiej wyglądam w pelerynce.
Biorąc pod uwage gwóźdź który miałeś w udzie proponuję:
Obrazek
Jestem odpowiedzialny za to co powiem, nie za to co zrozumiesz.
Czarny

Imię: Rafał
Nazwisko: Czarnecki

Postprzez wiking 1 kwi 2011, o 13:20

Bedąc czestym gościem na forum miałem nadzieje ze chociaż w tym temacie nie bedzie podziałów politycznych. Ale wracajac do tematu to chyba nikt nie jest w stanie poradzić Markowi. Sam musi zadecydować. Marek - nie mozesz zrzucić niejako odpowiedzialności za podjęcie jakiejkolwiek decyzji w tej sprawie na innych. Zapakuj motor tak jak na rajd i przejedz 300- 400 km i zobacz czy dasz rade. Motor nie ćwiczy wywrotki na kazdym zakręcie czy nierównościach drogi. Tam drogi sa fatalne. Często jedziesz po wertepach, dziurach i wtedy może być przykrość. Upadek na małej predkości a nieraz prawie przy stajacym wehikule nie jest dla Ciebie grożny. Tak jak pisał Fajer kładziedz moto. Przy predkościach przelotowych to każdy nawet bez stabilizatorów jest narazony na kontuzje. Leszek ostatnio ze stabilizatorem grał mecze. Żadne głosowanie nie da odpowiedzi. Co będzie gdy głosowanie wypadnie na "tak" a nie dasz rady? a co bedzie jak wypadnie na "nie" a wsumie poradziłbyś sobie i stracissz wyjazd na który chciałbys pojechać a nigdy Ci sie może juz nie uda. Musisz sam rozważyć sytuację. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam.
wiking

Imię: Waldemar
Nazwisko: Korzeniewski

Postprzez Daro 1 kwi 2011, o 15:52

Jak w temacie , na samym poczatku jak tylko przeczytalem Marka prosbe napisalem do niego prywatnie (zeby nie opisywac historii zycia na forum). Mysle ze moglbym mu poradzic i powiedziec co nie co, tylko musze miec wiecej informacji . Sam jestem i bylem w podobnej sytuacji. Nie odezwal sie , nie zadzwonil, wiec chyba temat zamkniety. Nawet nic nie odp. mimo ze troche ludzi odpowiedzialo na jego pytanie. Nic to. Ja jestem caly czas do dyspozycji. Mam nadzieje ze wszystko u niego dobrze.
Czarny ujołes mnie znów swoja skromnoscia, wiec dedykuje Ci http://www.youtube.com/watch?v=Pr50QcSxP1Y i po tym co napisales , wywasowales juz nie bedziesz Supermenem tylko moze bedziesz nazywany jak napisales "Punkt 2" :lol:
No i najwazniejsze, milo slyszec Michala .
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez medor 1 kwi 2011, o 18:01

Daro napisał(a): wywasowales juz nie bedziesz Supermenem tylko moze bedziesz nazywany jak napisales "Punkt 2" :lol:

tylko nie " punkt G " ;)
medor

Imię: Janusz
Nazwisko: Styrna
gadu: 15877684

Postprzez Michał Śledź 1 kwi 2011, o 18:09

Daro napisał(a):No i najwazniejsze, milo slyszec Michala .

Zdecydowanie biorąc pod uwagę moje ostatnie przygody to nawet bardzo miło. Z tym trafiłeś w 10.
Natomiast długo nie zabierałem głosu, ponieważ w zasadzie nie było, o czym dyskutować. Tzn nie miałem żadnych powodów do narzekania, więc nie miałem, o czym tu pisać. I w zasadzie gdyby nie mega nuda, jakiej doznaje podczas rekonwalescencji to pewnie bym nie napisał.

wiking napisał(a):Bedąc czestym gościem na forum miałem nadzieje ze chociaż w tym temacie nie bedzie podziałów politycznych. .

Nie wiem skąd taka nadzieja?! Monotonia politycznego wyszydzania jest tu na porządku dziennym. Nawet powiedziałbym, że to temat przewodni.

No i kończąc w temacie dodaje fotkę mojej nogi z okresu IX RK. Rajd oczywiście przejechałem cały z taka nóżką. Więc niech autor wątku sam zadecyduje czy może czy nie.
Załączniki
12022 - Kopia.JPG
12022 - Kopia.JPG (32.92 KiB) Przeglądane 5448 razy
Michał Śledź

Imię: Michał
Nazwisko: Śledziewski

Postprzez marcusrad 1 kwi 2011, o 21:54

Dzięki za wszystkie posty, oczywiście tak jak pisano decyzję podejmę i tak sam, w związku z tym, że nie brałem udziału w takiej wyprawie, a tym bardziej na wschód nie jestem zaznajomiony ze stanem dróg itd. stąd pojawiło się to pytanie. Oczywiście w związku z tym, że nie mam pełnej sprawności w chorej nodze, mam obawy zeby nie zaliczyć jakiejś większej gleby, tym bardziej, że wybieram się ze swoją Panią, a i inni uczestnicy są również ważni i nie chciałbym przeze mnie doprowadzić kogoś do kolizji(odpukać). Zostało jeszcze trochę czasu, a ja powoli do siebie dochodzę.

PS. Daro otrzymałem Twoją wiadomość i serdeczne dzięki za to odezwę się napewno.

Pozdrawiam
"... Żeby być motocyklistą, nie wystarczy benzyna w żyłach.
Potrzebny jest jeszcze olej w głowie..."
marcusrad

Imię: Marek
Nazwisko: Mielczarek

Postprzez fajerstarter 1 kwi 2011, o 22:52

Marek,przy większej glebie czy masz stabilizatory czy nie to nie będzie to miało większego znaczenia,a głosowac nie będę bo i tak wybory będa sfałszowane tym bardziej że to już trwa kilka dni :evil:
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PORADY I UWAGI PRAKTYCZNE