Prośba o obiektywną poradę

Re: Prośba o obiektywną poradę

Postprzez fajerstarter 26 mar 2011, o 12:02

e tam gadacie,moim zdaniem może spokojnie jechac,ile by nie ważył jego motocykl to przecież motocykla na plecach się nie nosi,musi tylko sobie zabezpieczyc motocykl w razie wywrotki żeby nie opierac się nogmi tylko go puścic w razie co a żeby oparł się na gmolach,tak jak to często mikrym dziewczynom powtarzam jaki motocykl mają sobie kupic a one mówią że takiego to one nie udzwigną,to im mówię że przecież na plecach go nie noszą,motocykl może ważyc i tone a dla utrzymania równowagi koniuszki palców u nóg wystarczą,i to tylko zależy od wprawy kierowcy,a jak straci równowagę i rąbnie to podejdzie się do niego i podniesie motocykl,tylko tak jak mowię,musi miec zabezpieczony motocykl tak żeby w razie utraty równowagi motocykl oparł się na czymś żeby sobie krzywdy i motocyklowi nie zrobic i spokojnie może chłopak jechac
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933
tlen: 0

Postprzez Zielo 28 mar 2011, o 20:09

Fajer motocykl to najmniejsze piwo, chodzi mi o to, żeby facet sobie jeszcze gorzej nie uszkodził nogi. Stabilizatora dla urody przecież nie nosi.
A jeszcze co do motocykla to sam dobrze wiesz, że jak jest objuczony to go tobołki ochronią. Tak jak ostatnio lekarzy, nieprawdaż.
Zielo

Imię: Zbyszek
Nazwisko: Zieliński
gadu: 0

Postprzez fajerstarter 28 mar 2011, o 21:15

swego czasu po wypadku motocyklowym w którym miałem połamamne obie nogi kupiłem sobie motocykl,a kupiłem go chyba tydzień po ściągnięciu gipsów,od razu na niego wsiadłem,był to motocykl enduro DR650 więc siedziałem jak na krześle,latałem nim na rehabilitacje i wycieczkowo,każda niespodziewana utrata równowagi kończyła się glebą gdyż nie było szans żebym motocykl utrzymał na nogach,po prostu kładłem motocykl,raz nawet w lesie kabackim w środku kałuży,położyłem go i koniec,a potem czekałem na kogoś kto mi pomoże go podnieśc,i co?i chodzę,nawet potem do sanatorium pojechałem tym motocyklem na co ordynator postawił wielkie gały,tutaj w linku poniżej krótko opisuję tą historyjkę
http://www.portal-motocyklowy.pl/?id=wiecej//28
dla tego doradzam koledze,jedz chopie i nie pękaj,tylko motocykl przygotuj tak żeby w razie co kłaśc motocykl i nic żeby ci się nie stało,a jak już nie będziesz mógł to ktos nim pojedzie a ty odpoczniesz w limuzynie :) z Grzesiem :twisted:
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez oscardelahoya 29 mar 2011, o 06:07

Jasne fajer!!! Proponuję żeby kładł motocykle w grupie 10-cio osobowej, albo w ogóle w całej kolumnie 100 motocykli przed wjazdem do jakiegoś większego miasta. "jedź chłopie i nie pękaj". pozostali uczestnicy nie będą mieli nic przeciwko, w końcu do odważnych świat należy.
oscardelahoya

Imię: Aleksander
Nazwisko: Sołtys
gadu: 3309481

Postprzez fajerstarter 29 mar 2011, o 18:07

to będzie jechał z tyłu na samym końcu :D z resztą nie mówię tu o kładzeniu motocykla podczas jazdy tylko przy prędkości w zasadzie postojowej bo w tedy najłatwiej o wywrotkę,gdy nagle się starci równowagę i trzeba się zaprzec nogami,po prostu nie walczyc z motocyklem i jego wagą tylko go puścic niech sobie leży,Olek,chyba logiczne jest że nie chodzi mi o kładzenie motocykla przy prędkości 80km/h w kolumnie :lol:
fajerstarter

Postprzez oscardelahoya 29 mar 2011, o 19:34

Olek,chyba logiczne jest że nie chodzi mi o kładzenie motocykla przy prędkości 80km/h w kolumnie :lol:

no właśnie znając ciebie nie wiedziałem o co ci może chodzić ;) dobrze ze napisałeś :D
oscardelahoya

Imię: Aleksander
Nazwisko: Sołtys
gadu: 3309481

Postprzez Zielo 31 mar 2011, o 00:10

Panowie i znowu spór akademicki a chłop się pytał czy jechać czy też nie z nogą w stabilizatorze. Proponuję zagłosowanie (na zasadzie 0, 1) za - tak, przeciw - nie.
1) nie
Zielo

Imię: Zbyszek
Nazwisko: Zieliński

Postprzez Michał 31 mar 2011, o 08:01

1) Zielo - NIE
2) Michał - NIE
Michał

Imię: Michał
Nazwisko: Korczyk
gadu: 3707329

Postprzez Czarny 31 mar 2011, o 09:30

1) Zielo - NIE
2) Michał - NIE
3) Czarny - TAK (cały zeszły sezon przejeździłem z ponadrywanymi więzadłami krzyżowymi)
Jestem odpowiedzialny za to co powiem, nie za to co zrozumiesz.
Czarny

Imię: Rafał
Nazwisko: Czarnecki

Postprzez Daro 31 mar 2011, o 19:05

3) Czarny - TAK (cały zeszły sezon przejeździłem z ponadrywanymi więzadłami krzyżowymi)[/quote] :shock: Jej, jej.
Ty to jestes "fenomenalna męczyzna". Ten , no SUPERMEN.
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PORADY I UWAGI PRAKTYCZNE