WNIOSKI WIZOWE . PASZPORT

Re: WNIOSKI WIZOWE . PASZPORT

Postprzez kuba13 22 cze 2011, o 08:26

Tym razem wszystko jest dla mnie do zrozumienia. Nie chodzi mi o to, ze poprzednim razem było odwrotnie ale przy takiej precyzji, nie mam już wątpliwości. Pozdrawiam i do zobaczenia na Rajdzie, mi dojdzie jeszcze przejazd Alpejskich pagórków i kilka przełęczy tzn. około 2600 km. Autostrad unikam, dwa lata temu straciłem dobra partie słuchu na autobahnie, pomimo w miarę cichego Schuberta. Wole przejechać całość przez 3 dni spokojniejszymi szlakami, niż pruć na zbity kark godzinami na w prost.
Dziękuję. Trojanowski Jakub ;)
kuba13

Imię: Jakub
Nazwisko: Trojanowski
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez Szymek 22 cze 2011, o 08:42

kuba13 napisał(a):Tym razem wszystko jest dla mnie do zrozumienia. Nie chodzi mi o to, ze poprzednim razem było odwrotnie ale przy takiej precyzji, nie mam już wątpliwości. Pozdrawiam i do zobaczenia na Rajdzie, mi dojdzie jeszcze przejazd Alpejskich pagórków i kilka przełęczy tzn. około 2600 km. Autostrad unikam, dwa lata temu straciłem dobra partie słuchu na autobahnie, pomimo w miarę cichego Schuberta. Wole przejechać całość przez 3 dni spokojniejszymi szlakami, niż pruć na zbity kark godzinami na w prost.
Dziękuję. Trojanowski Jakub ;)

Zazdroszczę odległości do celu, jako "endurak" też uwielbiam jazdę bocznymi drogami(i nie tylko).
Do zobaczenia na XI RK:D
Sztuką jest umierać dla oj­czyz­ny, ale naj­większą sztuką jest dob­rze żyć dla niej.
Szymek

Imię: mikus
Nazwisko: *
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HUNDA

Postprzez Michał 22 cze 2011, o 09:06

Co do miesca zamieszkania to nie jestem pewien, mnie zawsze radzono, (w biurach wizowych) by w takim wypadku wpisywać zawsze adres meldunkowy, taki który można potwierdzić jakimś państwowym dokumentem.
Michał

Imię: Michał
Nazwisko: Korczyk
gadu: 3707329

Postprzez kuba13 22 cze 2011, o 09:41

Tzn. np. dokumentem rejestracyjnym, prawem jazdy, ubezpieczeniem, zgadzam się, w moim wypadku wszystkie te dokumenty maja ten sam adres w Marsylii. Od ponad 10 lat co roku przelewam się przez Alpy na dryndach rożnych marek jadąc do Polski. Przejazd nazwany przeze mnie w 3D, tzn. w gore i w dol, w lewo i w prawo, zdrowaśki przy okazji liczne, najczęściej jestem sam i tylko czasami z żoną. Upal, grad, śnieg, -5,-10°C, deszcze i inne Pana Boga wynalazki aby było wesoło. Tylko czasu nie jestem w stanie pokonać, ale to pewnie tym lepiej. ;)
kuba13

Imię: Jakub
Nazwisko: Trojanowski

Poprzednia strona

Powrót do PORADY I UWAGI PRAKTYCZNE