TAK JAKOŚ CICHO...

o motocyklach i nie tylko... czyli o wszystkim co nas interesuje

TAK JAKOŚ CICHO...

Postprzez Besa 9 lis 2016, o 19:07

Witajcie Drodzy Przyjaciele...
... ech, tak jakoś mi dziwnie... że nic o Wiktorze. Ani na stronie MRK, ani tutaj...
Jak się czuje? Brakuje mi Go... Nie wiem, czy docierają do Niego meile... Nie odpowiada...
Może powinniśmy Go jakoś wesprzeć w tym nieszczęściu? Modlitwą nawet...
Zwłaszcza modlitwą...
... ech.
Z motocyklowym pozdrowieniem - Piotr.
Zapraszam do lektury biuletynów "Motocykl Moje Hobby"
www.prm.riders.pl
Besa

Imię: Piotr
Nazwisko: Czech
gadu: 0
tlen: 0

Re: TAK JAKOŚ CICHO...

Postprzez makuiaku 1 gru 2016, o 19:51

Witaj Besa Przyjacielu !
Ja też , próbowałem - wysłałem post do MMRK / do Wiktora też / z zapytaniem jak można pomóc Naszemu Kochanemu WIKTOROWI , pare miesięcy temu - niestety nikt z " naszych działaczy " Rajdu Katyńskiego nie odezwał się do dziś do mnie i na forum.
Proponuję aby wszyscy, którym los - sytuacja Wiktora jest naszym motocyklowym sercom bardzo bliska , a mają możliwość skontaktowania się z WIKTOREM lub z Wiktora problemami - dali nam znać : w jaki sposób moglibyśmy Wiktorowi pomóc, odwiedzić Wiktora , wesprzeć Wiktora być może / obym się mylił/w trudnej sytuacji zdrowotnej.
Ciągle myślimy o wspólnie z Wiktorem przebytych szlakach , spotkaniach , chwilach radosnych ale i tragicznych w których zawsze mogliśmy liczyć na Twoją Wiktorze pomoc , nasz Kochany KOMANDORZE, PRZYJACIELU WIELKI PATRIOTO - PRAWDZIWY POLAKU- wspaniały Organizatorze - MOTOCYKLISTO , ba PIONIERZE - TWÓRCO Rajdu Katyńskiego - serdecznie Was pozdrawiamy i prosimy kto będzie mógł niech od nas Wiktora serdecznie pozdrowi i przekarze Wiktorowi - że czekamy na WIKTORA lub na informacje o Wiktorze - Aku i Maku - Jola i Bogumił Kubiakowie z Wrocławia
tel. 663289500
makuiaku

Imię: Bogumił
Nazwisko: Kubiak /maku/
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Intruder C 800
gadu: 0
tlen: 0

Powrót do OGÓLNY