Ulubieńcy Putina pomkną przez Polskę.

o motocyklach i nie tylko... czyli o wszystkim co nas interesuje

Re: Ulubieńcy Putina pomkną przez Polskę.

Postprzez barył1 9 maja 2015, o 09:33

Panie Arturze błagamy o wybaczenie zbłądziliśmy przepadliśmy już pędzimy pokutować za nasze winy ulituj się Pan nad nami zmień Pan zdanie i inni niech zmienią Nie ma celu tworzyć Rajdu i innych akcji bez waszego poparcia........... :lol:
Naprawdę uważa Pan że wszystko co robimy robimy dla poklasku ??? I kto tu mówi o motocyklowym lansie :lol: ???? Uważam że ta 100 na granicy ratowała twarz naszego kraju. Nie można nikomu niezależnie od jego poglądów i narodowości zabraniać odwiedzać grobów i zastraszać takie podejście to własnie podejście spadkobierców PPR a nie II RP. Prowokacja ?? Oczywiście - jeżeli późniejsze wydarzenia na Słowacji w Wiedniu i Berlinie oraz na Ukrainie Panu nie otworzyły oczu to o czym mamy gadać, tylko w oczach świata kto znowu wyszedł na głupka? Rozumiem że wszelkie informacje czerpie Pan z mediów :( .

Przepraszam bez urazy ale muszę zadać to pytanie jest Pan może permutacją Biało Czerwonego znanego rajdowego lisa witalisa ?
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *
Nazwisko: *
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez fajerstarter 10 maja 2015, o 08:24

Myślisz ze Biało-czerwony w zielone grochy i różowe kokardy se V-maxa zafundował?w sumie coś w tym jest,V-max to sprzęt moich marzeń i gdyby kiedykolwiek sie pojawił gdzieś w pobliżu nas to bym na pewno go zapamiętał,raz tylko widziałem V-maxa razem z RK teraz na granicy w Terespolu,od razu do niego doskoczyłem i cykałem fotki,ale facet ma na imię Jacek i bardzo nas popiera,poza tym mieszka obok mnie więc to raczej nie jest permutacja Biało-Czerwonego w zielone grochy i różowe kokardy zwany teraz YamArti
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez Krzych 10 maja 2015, o 13:03

fajerstarter napisał(a):tutaj jest pokazana Rosyjska gościnność
https://www.youtube.com/watch?v=w0hurJKOTpU

Obejrzałem wszystkie Jego filmiki. Super materiał. Podziwiam odwagę. Nie każdy by się zdobył na taką podróż i z takim budżetem ;)
Krzych

Imię: Krzysztof
Nazwisko: ------
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Honda XRV750 i XL600V

Postprzez YamArti 15 maja 2015, o 01:45

Panie Fire, Panie baryl, dziękuję Wam za przyznanie mi racji :) Jednak prawda Was w oczy kole :)

W Rosji byłem wiele razy. Nie potrzeba podawać jakiś nie związanych z tematem linków do "gościnności rosjan", bo już taki link podałem, który ze względu na to, ze nie był Wam po drodze, zdecydowaliście się pominąć :) Jak chcecie kolejne nie związane z tematem to mogę Wam podać, jak to rosjanie pobili polaków u siebie, ostrzelali itp. - ale nie o to mi chodzi aby udowodnić, ze rosjanie to w większości dzikusy azjatyckie, bo chyba i wy o tym wiecie skoro boicie sie im przeciwstawić we własnym kraju aby tylko wjechać do ich kraju - istnie żenujaca postawa, macie zadatki na zdRadzieckich kmiotków.

Może i sobie w kręgach jakiś motocyklistów podnieśliście mniemanie o sobie, bo się ujęliście za motocyklistami ale gwarantuje Wam, że wśród Patriotów jesteście przegrani, a Wasze komentarze jednoznacznie utwierdzają w tym, że z Patriotyzmem nie macie nic wspólnego.
YamArti

Imię: Artur
Nazwisko: Nowosielski
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha V-max

Postprzez fajerstarter 15 maja 2015, o 11:57

Tzn przedstwiłeś tu swoją wizję jakbyś chciał zeby to wyglądało,bo ja jak na razie odniosłem inne wrażenie a wręcz przeciwne po spotkaniu ostatnio pewnych grup patritycznych,no może i bym sie z tobą zgodził co do samych Ukraińców i Polaków którzy trzymają z nimi bo wcisneli im w jakichś dziwnych mediach Ukraińskich ze tak naprawdę Ukraińcy to nasi bracia a Bandera to nasz dobry wujek i bohater,ale pomińmy tą społeczność z czasem jak ochłoną to zmądrzeją i też się wyplenią,po za tym z tego co widzę jest wszystko ok ;-) z resztą św.Barył pisał ci już że my nie robimy nic dla poklasku co ma się innym podobać a co nie tylko robimy to co powinno się zrobić,a ty przestań się kompromitować,już dosyć swego czasu sobie bardachy narobiłeś,coraz mniej ludzi ci ręke podaje :-)
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez YamArti 18 maja 2015, o 08:27

Fire o tej ręce, to rozumiem, że piszesz o sobie - współczuję Ci, ale jeszcze bardziej współczuję Rajdowcom, których ty i tobie podobni kompromitują na całej linii. Piszesz o jakiś polakach co lubią bandere - ja takich nie znam ale pewnie ty znasz, to twoje środowisko lubiące się w zbrodniarzach jak stalin.
YamArti

Postprzez fajerstarter 18 maja 2015, o 14:49

Ochłoń Klawender,przestań rżnąć pajaca,ty chory psychicnie jesteś,profesor żeby pisał donosy i zakładał kolejny profil żeby ubliżać rajdowi i kolegom z anonima,ty masz nas za idiotów palancie?wyraz swoje stanowisko pod swoim imieniem i nazwiskiem jak inni,oni przynajmniej mają jakieś jaja,są innego zdania i piszą to pod swoim nazwiskiem,a ty?Szmata jesteś,sam sciskałeś się z tymi motocyklistami a teraz plecami się do nich odwracasz,ty masz schizofermnie,to choroba psychiczna jest a polega na tym że masz kilka osobowości,na tym forum to już jak na razie trzecia osobowość
fajerstarter

Postprzez YamArti 20 maja 2015, o 01:27

buhahahahahahahaaaaahahaa :lol: ale czad :lol:
Klawender, profesor, donosy (wymieniłem tylko te nie cenzuralne bzdury) - fire teraz to odpłyąłeś, jeszcze bardziej niż Węgrzyn. Co ci ruscy z wami zrobili, jakieś eksperymenty na was stosowali? Ciebie nie znałem wcześniej kompletnie ale Węgrzyn bardzo się ostatnio zmienił (jeśli patrzeć na wypowiedzi wczesniejsze i teraźniejsze). fire co bierzesz I PRZESTAN TO WCISKAĆ WĘGRZYNOWI ;) ale masz zrypany beret :lol:

i najlepsze: "profesor żeby pisał donosy i zakładał kolejny profil żeby ubliżać rajdowi i kolegom z anonima," - hahahaa taki ze mnie profesor, jak i z bartoszewskiego - i tu i tu nadanie przez szmaciarza :)

"wyraz swoje stanowisko pod swoim imieniem i nazwiskiem jak inni,oni przynajmniej mają jakieś jaja,są innego zdania i piszą to pod swoim nazwiskiem,a ty?" - moje imię i nazwisko: Artur Nowosielski; imię i nazwisko fire: Fajer Starter - hahahahahaa ja pitole jaka jazda, o faktycznie masz jaja..... TYLKO JAKIEŚ ŚMIERDZĄCE :lol:

na reszte debilizmów fire szkoda czasu - ale na prawdę coś z niektórymi z was musieli zrobić - widziałem dziwną zmianę u Węgrzyna, nawet do kogoś mówiłem, że po wypadku coś mu chyba zaszkodziło i zbyt mocno uderzył się w głowę ale fire teraz mi pokazał, że to grubsza sprawa, niektórych z Rajdu ruscy najwyraźniej musieli "przeprogramować" - jakieś eksperymenty robili? ;) bo nie wszystko da się wytłumaczyć chorobą psychiczną, choc fire ma objawy maniakalno-depresyjne jak najbardziej :lol:
YamArti

Postprzez fajerstarter 20 maja 2015, o 08:45

Te twoje dane są tak prawdziwe jak moje imie i nazwisko Fajer Starter,szczekać pajacu tylko przez siec potrafisz i się za nią chować.Twój śmierdzacy styl plucia na rajd w którym też sie bralo udział i zarząd rajdu w którym też sie bylo ale zostalo się wyrzuconym ( a moze to zemsta za to a nie przekonania? :-) ) czuć z daleka i do tego nawet nie potrzeba uzyskiwać adresu ip.żeby to widziec jak poprzednio,takze baw sie dobrze biało-czerwony od siedmiu boleści
fajerstarter

Postprzez YamArti 20 maja 2015, o 21:17

hahahaahahaaa czy jest na sali lekarz, lekarz z kaftanem dla fire pilnie potrzebny - ty to masz jazdy... :lol:

bierz moje IP ale nie zapomnij upublicznić aby sie doszczętnie ośmieszyć :lol:
YamArti

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OGÓLNY