Ulubieńcy Putina pomkną przez Polskę.

o motocyklach i nie tylko... czyli o wszystkim co nas interesuje

Re: Ulubieńcy Putina pomkną przez Polskę.

Postprzez medor 1 maja 2015, o 19:25

medor

Imię: Janusz
Nazwisko: Styrna
gadu: 15877684
tlen: 0

Postprzez filet9 1 maja 2015, o 21:24

Z tej samej serii co Medor. Widząc ten obrazek przypomniałem sobie, że już w dzieciństwie faktycznie straszono nas Nocnymi Wilkami. Już wtedy Zając miał ciężki żywot z nimi. http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/ ... fy_600.jpg . Nic dziwnego,że teraz wszyscy od Aarona Szechtera po banderowską nieskalaną "prawice" założyli koalicję przeciw ich wjazdowi. Wtedy był jeden wilk a tera o zgrozo dziesięciu!!! :lol:

Przy okazji, z racji że to mój pierwszy post parę słów o sobie. Nazywam się Piotrek. Mam 34 lata. Mieszkam w Kolbudach, koło Gdańska. Od zeszłego roku przymierzam się do wystartowania w Rajdzie Katyńskim w celu oddania hołdu pomordowanym na odwiedzanych terenach, w tym członkom mojej rodziny. Jeżeli fundusze pozwolą to chciałbym to marzenie zrealizować w tym roku. Oczywiście o ile wspomniana koalicja medialno-polityczna nie zniszczy tego, co przez lata udało się Wam stworzyć z Komandorem na czele. Pozdrawiam wszystkich Piotrek
filet9

Imię: Piotr
Nazwisko: Filiński
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Honda VFR 800FI
gadu: 0

Postprzez fajerstarter 3 maja 2015, o 20:06

Widzę Filet ze ty bardziej kumaty jesteś i wiesz o co chodzi w RK niż ci turyści zwiedzający kresy z RK bo za bardzo trzęsą porami żeby samemu bez osłony RK się tam wybrać,szkoda tylko że tacy w gębie są teraz mocni a sie ściskali z NW i niejeden jak to Rosyjska gościnność nakazuje to walnął z nimi kielicha,a teraz by chcieli w nich rzucać kamieniami i linki stalowe na ich trasie rozciągać,szkoda gadać,jedz na RK,takich jak ty nam tam potrzeba.
A tu krótka recenzja z 30.04 ze spotkania z Nocnymi Wilkami członków Rajdu Katyńskiego i Stowarzyszenia Wschód Zachód
"Dzisiaj w Mirze na Bialorusi odbylo sie krotkie spotkanie z Nocnymi Wilkami, tymi ktorzy nie wjechali do Polski, oraz innymi.
Przekazali nam ziemie z Daczi NKWD obok Katynia,z dolu smierci gdzie w 2002 roku znaleziono ciala polskich oficerow, oraz ikone Sw. Wlodzimierza. Przywieziemy to wszystko do kraju!"
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez murek 3 maja 2015, o 22:58

Fajer wiesz co to jest V kolumna?
murek

Imię: Mariusz
Nazwisko: Murawski
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Honda Transalp 650

Postprzez fajerstarter 4 maja 2015, o 11:08

A co mnie obchodzi jakaś V kolumna?Jedyna kolumna jaka mnie interesuje to kolumna Zygmunta na pl.Zamkowym.A tymczasem motocykliści z Rosji wjechali do Niemiec niczym nie niepokojeni eskortowani jeszcze przez policje,w Austri czekało na nich 500 motocyklistów zeby ich powitać,tak to jest jak politycy od lewa do prawa patrzą co powiedzą inni,a tamci tylko nas podpuścili a sami pokazali jak się dba o swoje interesy,a złość w narodzie Rosyjskim na Polaków rośnie i rośnie i będzie rosła jak dalej ci koczownicy będą zajmować stanowiska na ul.Wiejskiej a ludzie będą mieli taką mentalność jak przecietny polityk
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=3
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez YamArti 8 maja 2015, o 00:23

Witam wszystkich

Jestem tu nowy ale od dawien dawna przyglądam się Rajdowi Katyńskiemu, wielokrotnie Was broniłem w necie kiedy jakieś lewactwo Was oczerniało. Z dwoma od Was razem śpiewałem piosenki powstańcze na Powązkach w rocznicę Powstania Warszawskiego. Zawsze jak widziałem Wasze kurtki, czy to na Krakowskim Przedmieściu, czy na mszy za Ojczyznę, zawsze czułem do Was wielki szacunek (i nie tylko ja). Niestety tym co zrobiliście (a właściwie zrobił Wiktor Węgrzyn z Nocnymi Wilkami (żartobliwie zwanymi Nocnikowymi Wyjcami), to woła o pomstę do nieba. Gratuluję (ironicznie) niektórym z Was jak Fire itp., którzy są z siebie zadowoleni i cieszą sie, że w rosji będą mile witani (notabene Wasz lider i nie tylko mówił, że nigdy nie mieliście problemów z ruskami, a to co jest? http://wirtualnapolonia.com/2013/08/30/ ... a-w-rosji/ ) za to w Polsce straciliście wielu, którzy zawsze dobrze Wam życzyli, wspierali. Na szczęście jak tu widzę, nie wszyscy są zdania jak Węgrzyn, jednak opinia o Was idzie po całości. Przestaliście już być powszechnie uważani za Patriotyczny Rajd motocyklowy. Wygląda na to, ze od Patriotyzmu, od Polski ważniejsze jet aby sobie bez większych problemów pojechać do ruskich, nachlać się w ich klubach (jak to nawet tutaj ktoś z Was pisał), a przy okazji odwiedzić miejsca polskiej martyrologii. Nie jechałem z Wami nigdy ale piszę to jaki obraz o Was aktualnie się wyłania. Wiktor Węgrzyn pojechał po całości, jak dla mnie odleciał - najpierw wspierając ruskich, wiedząc, że hołubią stalina i symbole zbrodnicze ruskie, potem jakby było mało tego pogrążania się, to zapowiedział, że jeśli ruscy nie wjadą, to pojedzie za nich i postawi znicze tam gdzie chcieli (a chcieli m.in. na cmentarzu armii czerwonej - tej samej, która zabijała Polaków, tej samej, która przyniosła nam druga okupację, tej samej, która gwałciła polskie kobiety itd.) - straszny festiwal żenuy. Na szczęście ostatecznie sie z tego chyba (nie wiem dokładnie co robili rajdowcy we Wrocławiu) wycofał ale niesmak pozostał.
Wiem, że ta cała sytuacja była prowokacją, w którą daliście się wplątać, jednak przy tym mogliśmy tez zobaczyć straszny obraz jaki sie wyłonił, drugą twarz Rajdu Katyńskiego - na pierwszym miejscu motocykliści, a dopiero potem (już nawet nie wiem na którym z kolei) Polska i Polacy - to nawet potwierdził tutaj Fire w jednym z postów. Na szczęście ktoś inny mu to wytknął ale tak jak mówiłem ogólny obraz jest taki i taki idzie w eter, taki pokazuje też Wiktor Węgrzyn niestety.
Nie uważam przy tym aby mieszanie sie bezpośrednio Wiktora Węgrzyna w politykę z Grzegorzem Braunem było czymś złym. Polityka dotyka nas wszystkich 24h na dobę, jak tylko wstaniemy z łóżka czy tego chcemy czy nie. Już pierwsza kromka śniadania, pierwsza zagrzana herbata jest związana z polityką, bo cena za jaką ja kupimy jest bezpośrednio związana z polityką - nie dajcie się nabrać mitycznym niewidzialnym rękom rynku itp. bzdurom. Ja mimo tej postawy Wiktora Węgrzyna nie straciłem szacunku dla Grzegorza Brauna i zamierzam głosować na niego bądź na Mariana Kowalskiego (jeszcze się zastanawiam ale tylko miedzy tymi dwoma).
Będąc motocyklistą poznałem wielu ze świadka motocyklowego, wielu widziałem, że ma w dupie Polskę i dla nich wóda, wspólny lans na moto itd. są najważniejsze ale oni chociaż nie mienili się być Patriotami, a ci którzy próbowali, to zaraz byli usadzani, pokazana im prawda w oczy kim są.
Dlatego też uważam zgodnie jak już część Rodzin Katyńskich, że niestety Rajd Katyński nadwyrężył zbyt mocno swoją postawą (wiem, że nie wszyscy ale liderzy szczególnie) dobre imię bohaterów polskich z Katynia itp. i powinien zmienić nazwę, najlepiej na taką, która by odpowiadała faktycznemu najważniejszemu celowi jaki się wyłania z tego stowarzyszenia, a więc szeroko pojętej i bezwzględnej "solidarności motocyklowej" - jednak nie powinno to być utożsamiane z Patriotyzmem, nawet jeśli duża część z Was jest faktycznie Patriotami, jednak dla większości (a szczególnie liderów) "brać motocyklowa" jest ważniejsza. Taki obraz was niestety się wyłonił po tej całej "aferze".
Teraz pewnie część z Was żuci się na mnie ale to tylko będzie dowodem, że prawda w oczy kole.

Pozdrawiam i szerokości życzę

Ps. jeszcze możecie odbudować swoją opinię, markę ale musiałyby być u Was ogromne zmiany zrobione i nie byłoby to łatwe.
YamArti

Imię: Artur
Nazwisko: Nowosielski
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha V-max

Postprzez fajerstarter 8 maja 2015, o 15:15

Byłeś kiedyś w Rosji albo sie tam wybierasz?
fajerstarter

Postprzez murek 8 maja 2015, o 19:22

Fajer a co to za różnica , czy on tam był , czy chce pojechać , jedno jest pewne w Białorusi i Rosji RK jest przyjacielem "Moskali" , a np. na Ukrainie będzie persona non grata , zresztą ostatnie wydarzenia dobitnie to potwierdzają.
murek

Imię: Mariusz
Nazwisko: Murawski
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Honda Transalp 650

Postprzez fajerstarter 9 maja 2015, o 07:28

To ma znaczenie bo w zasadzie jest tak ze ci co tam nie byli albo sie nie wybierają a jak już to wybierają się tak że nawet nikt nie będzie wiedział ze to Polak maja wszystko gdzieś,mają w dupie to ze komuś takim postępowaniem nabrudzą w Rosji,sami siedzą na dupie przed monitorem i klepia bzdury,najbardziej to przeszkadza proukraińcom,dla nich by było najlepiej jakbyśmy witali Banderowców chlebem i solą.Rosjan nie wpuściliśmy a co by było jakbyśmy nic w tej sprawie nie zrobili?to do Rosji byśmy mieli zakaz wjazdu i na Białoruś,to chyba jakieś nieporozumienie jest zeby obce państwo dyktowało nam kogo mamy wpuszczać a kogo nie,a teraz Ukraińcy sa na nas obrażeni bo przez takich jak pan YamArti nie wpuszczono chłopaków na Ukrainę,przez głupote i zacietrzewienie,tacy ludzie bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę,i czym to się kończy?a tym że teraz jak nic się nie zrobi to Polacy na Ukrainie nie dostana pomocy od RK,ale przynajmniej w Rosji dostana i na Białorusi,sami wiecie jak tam jest,jedzie się ekipą w 70 motocykli i nie da się uniknąć kontaktu z motocyklistami Rosyjskimi i Ukraińskimi,na Ukrainie robią specjalnie zlot motocyklowy jak przyjeżdżamy i co?niech pierwszy rzuci kamień ten który nie wypił piwa z Banderowcem na Ukrainie albo sympatycznie sobie z nim ucinał pogawędki,to samo w Rosji,ci co najwięcej szczekają a byli na rajdzie niech przysięgną że nie pili piwa z Rosyjskimi motocyklistami albo z nimi nie rozmawiali i nie przybijali piątek,jak kolega YamArti tam był motocyklem i zaprzeczy to po prostu się ośmieszy i będzie kłamcą a najlepiej wie jak tam jest i oskarża tych co tam byli i tego spróbowali,a kto był w Kłuszynie jak Rosjanie przynieśli na ognisko 5l samogonu z chrzanu?zwiali wszyscy do namiotów i się okopali?Putin ma 80% poparcia więc jak ktoś podaje rękę w Rosji Rosjaninowi to w 80% podaje ręke zwolennikowi Stalina i armii czerwonej,dla czego nie waliliście w mordy w tedy takiego Ruska który do was rękę wyciaga?teraz jesteście kozaki przez internet?panie YamArti,pytam poraz kolejny,był pan w Rosji?rozmawiałeś pan z jakimś Rosjaninem?podałeś pan komuś w Rosji rękę i ucinał pan sobie sympatyczne pogawędki?bo jak pan nie byłeś to się pan nie udzielaj a jak pan byłeś i nie waliłeś Rosjanina w ryj to też pan się przymknij bo jesteś pan tak samo winien jak każdy z nas,a jak teraz ci co panu tam pomogli wybierają się do Polski i potrzebuja pomocy a pan odwraca się od nich placami i jeszcze chce pan ich w morde lać to niezła szuja z pana jest a nie człowiek,a co do zwolenników rajdu to uwierz mi pan ze więcej nam ich teraz przybyło niż fałszywych sympatyków rajdu ubyło,wystarczyło pojechac na granice w Terespolu albo nawet jak pan tylko przez sieć potrafisz sie komunikować to wejść sobie na fora motocyklowe,RK jest na ustach wszystkich teraz i to nie wcale z tego powodu jaki by pan chciał żeby był.Do Berlina ich wpuścili,tacy jak pan YamArti dali się sprowokowac i ulegli manipulacji tych co chcieliby wplątać Polskę w konflikt z Rosją po stronie Ukraińców,jeszcze dostali obstawę,w Austrii czekało na nich 500 motocykli żeby ich powitać,tylko u nas dzicz i kolejne pośmiewisko zrobili z Polaków politycy i media Michnika i $akiewicza które o dziwo szli razem w tej samej sprawie ramie w ramie,ale ich coś łączy,ojciec Michnika to w jakiejś bezpiece Ukraińskiej służył a $akiewicz dostał order od Ukraińskiej bezpieki im.Lenina,bracia jak nic :-)
Ostatnio edytowano 9 maja 2015, o 08:00 przez fajerstarter, łącznie edytowano 1 raz
fajerstarter

Postprzez fajerstarter 9 maja 2015, o 07:43

tutaj jest pokazana Rosyjska gościnność
https://www.youtube.com/watch?v=w0hurJKOTpU
A w Polsce taki łepek już by łomot dostał jakby z Rosji przyjechał,chłopaki z Polski jak sie tam wybierają gdzieś dalej na Syberie to po krzakach śpią żeby uniknąć ich zwyczajów i goscinności,chować się muszą,dzięki RK dalej będą tak goszczeni a nie pałami jakby to niektórzy chcieli,i teraz wyjedz do Rosji i uniknij kontaktu z Rosjanami,i jeszcze 70 motocykli jak jedzie,przecież to jakiś absurd jest,najlepiej nigdzie nie jezdzić i siedzieć w domu a v-maxa używać do wypadów pod kolumnę na starówkę żeby się polansować a potem psy wieszać na kimś kto wybrał się dalej niż okręg Mazowsza
fajerstarter

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OGÓLNY