Ulubieńcy Putina pomkną przez Polskę.

o motocyklach i nie tylko... czyli o wszystkim co nas interesuje

Ulubieńcy Putina pomkną przez Polskę.

Postprzez medor 9 kwi 2015, o 06:22

Ulubieńcy Putina pomkną przez Polskę. Zwycięska trasa "Nocnych Wilków"

http://www.tvn24.pl/ulubiency-putina-po ... 489,s.html
medor

Imię: Janusz
Nazwisko: Styrna
gadu: 15877684
tlen: 0

Re: Ulubieńcy Putina pomkną przez Polskę.

Postprzez fajerstarter 9 kwi 2015, o 09:52

Troche trudna sprawa,my też do nich jeździmy i nie spotykają nas z ichstrony jakieś nieprzyjemności a wręcz jak sami wiecie jest przeciwnie,sami za swoje naprawią nam motocykl zebyśmy mogli dalej jechać,różnica jest taka że my tam jeździmy upamiętniać tych którzy oni nam pomordowali,a oni do nas jadą upamiętnić tych co na nas napadli i nas mordowali,moim zdaniem niech jadą ale Polacy nie powinni się do nich dołączać
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez murek 9 kwi 2015, o 13:46

Nocne Wilki są organizacją nacjonalistyczną i przestępczą. Handlują bronią i narkotykami. Mają spory udział w destabilizacji różnych regionów , więc myślę, że powinno się ich bardzo dokładnie przetrzepać na granicy. W tym nieszczęsnym reportażu TVN , redaktorek pier.....li jakieś bzdury, stwierdza min., że przecież oni tylko przejadą przez Polskę z rosyjskimi flagami i uwaga historycznymi flagami CCCP. No więc nasz redaktorek zapomniał chyba , albo nie wie , ja stawiam na to drugie, że wszystkie symbole totalitarne czyli faszystowskie i komunistyczne są w naszym kraju zakazane i powinny być skonfiskowane na granicy. Jeśli tak się nie stanie to powinno się powiadomić prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.
A w kwestii pomocy motocyklista motocykliście to jest to praktykowane na całym świecie i nic w tym dziwnego , poza tym wątpię, że członek nocnych wilków udzielał pomocy komukolwiek z RK. Jest w naszym kraju cala masa ignorantów historycznych , że tak to nazwę delikatnie ,którzy bardzo chętnie z nimi pojadą. Nie ma co daleko szukać ten słynny klub motocyklowy chyba z Elbląga jeśli dobrze pamiętam, przecież od kilku sezonów jeździ z ruskimi z Obwodu Kaliningradzkiego do Braniewa i Pieniężna i nic zdrożnego w tym nie widzą.
Więc podsumowując uważam, że nie jest to zwykły rajd motocyklowy tylko demonstracja siły i buta tych co w nim wezmą udział.
murek

Imię: Mariusz
Nazwisko: Murawski
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Honda Transalp 650
gadu: 0

Postprzez Daro 9 kwi 2015, o 18:29

Nie wpuszczać do Polski , niech jadą przez Ukrainę . Na granicy postawić Sanepid niech ich przebada jak oni nasze świnie i jabłka .
Jak tacy mocni może się przebiją przez Ukrainę te marne 400 km do bratniej Słowacji , pożniej bratnie Czechy i już nie mniej bratnie Austria i Niemcy :D
http://niezalezna.pl/65863-rajd-rosyjsk ... n-zwyciest
Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez barył1 9 kwi 2015, o 22:57

murek napisał(a):Nocne Wilki są organizacją nacjonalistyczną i przestępczą. Handlują bronią i narkotykami. Mają spory udział w destabilizacji różnych regionów , więc myślę, że powinno się ich bardzo dokładnie przetrzepać na granicy. W tym nieszczęsnym reportażu TVN , redaktorek pier.....li jakieś bzdury, stwierdza min., że przecież oni tylko przejadą przez Polskę z rosyjskimi flagami i uwaga historycznymi flagami CCCP. No więc nasz redaktorek zapomniał chyba , albo nie wie , ja stawiam na to drugie, że wszystkie symbole totalitarne czyli faszystowskie i komunistyczne są w naszym kraju zakazane i powinny być skonfiskowane na granicy. Jeśli tak się nie stanie to powinno się powiadomić prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.
A w kwestii pomocy motocyklista motocykliście to jest to praktykowane na całym świecie i nic w tym dziwnego , poza tym wątpię, że członek nocnych wilków udzielał pomocy komukolwiek z RK. Jest w naszym kraju cala masa ignorantów historycznych , że tak to nazwę delikatnie ,którzy bardzo chętnie z nimi pojadą. Nie ma co daleko szukać ten słynny klub motocyklowy chyba z Elbląga jeśli dobrze pamiętam, przecież od kilku sezonów jeździ z ruskimi z Obwodu Kaliningradzkiego do Braniewa i Pieniężna i nic zdrożnego w tym nie widzą.
Więc podsumowując uważam, że nie jest to zwykły rajd motocyklowy tylko demonstracja siły i buta tych co w nim wezmą udział.

Super te informacje tylko od kogo ????? Robisz w policji??? z tą bronia i narkotykami ??? W tym TVN nikt nie mówi że przejadą sugeruje że mogą mieć flagi z sierpem i młotem a jest to oczywiście karygodne i jest przestępstwem ( z tego co wiem miało to tez niestety miejsce podczas rajdów do Braniewa....) W kwestii pomocy motocyklista motocykliście ILE razy byłeś za Bugiem ???? Tyle tytułem sprostowania .
1 Tak jest to klub "Putina" a czyj ma być Tuska ;) czy Angeli?
2. Nie dajmy się podpuszczać mediom typu TVN sa przewidywalni zawsze łżą.
3. Jeżeli chcą złożyć hołd poległym żołnierzom spoczywającym na cmentarzach ich prawo i obowiązek.
4. Jeżeli chcą złożyć kwiaty pod istniejącymi u nas pomnikami mają taką możliwość
5. Jeżeli będą mieli symbole zakazane w Polsce powinni być zatrzymani.
6. I to by było wszystko gdyby nie kilka pytań. Gdzie byli ci internetowi napinacze których się setki teraz wylęgły gdy trzeba było rozmontowywac symbole okupacji...pewnie pod Pałacem kopali modlących. Gdzie były TVN y gdy my jechaliśmy na wschód pewnie na jakiejś gej paradzie .

Tak więc moim zdaniem zalecałbym spokój i dystans do sprawy. Przypominam że my nigdy nie mieliśmy tam żadnych problemów odwiedzając groby Kłuszyn czy Moskwe. Nie wiemy jak ma wyglądać ich rajd a podpuszczanie przez media typu TVN śmierdzi na kilometr.
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *
Nazwisko: *

Postprzez murek 10 kwi 2015, o 11:43

Odpowiadam:
1) Gdzie robię to moja sprawa , ale nie trzeba być oficerem służb aby dotrzeć do informacji czym ten pseudo klub motocyklowy tak naprawdę się zajmuje.
2) TVN nikogo nie podpuszcza bo jest to zwykła relacja z tego co ma nastąpić niebawem i szukanie w wypocinach TVN drugiego dna jest myślę nietrafione.
3) Nocne Wilki zawsze jeżdżą z symbolami CCCP wiec myślę, że i tym razem , a może przede wszystkim tym razem sobie tego nie odpuszczą.
4) Co do składnia hołdu swoim poległym towarzyszom to ok niech to robią u siebie , ale u nas nie są traktowani jak wyzwoliciele , więc ich obecność jest tu absolutnie zbędna.
5) Czy jest to klub Putina , tego nie wiem na pewno jest on ich sympatykiem. Robią dla niego różne "ciekawe" rzeczy, które w normalnej sytuacji byłyby trudne do przeprowadzenia.
6)Co do pomocy motocyklista- motocykliście jeśli dobrze Cię zrozumiałem sugerujesz ,że członkowie tego klubu udzielali pomocy RK , no może tak nie jechałem z RK ,nie widziałem więc może masz rację. Natomiast z moich wojaży na Wschód mam przykre doświadczenia z kontaktów ze wszelkiej maści nacjonalistami i obojętnie czy są oni z Rosji, Ukrainy czy Litwy. Natomiast zwykli bikerzy zawsze udzielali pomocy.
Podsumowując jasno wyłania się z tego obraz , że jeśli przyjadą i to z takiej okazji(70 rocznica zakończenia II wojny światowej) nie omieszkają zrobić z tego rajdu propagandowego wielkości matiuszki Rosji i siły Putina. Po za tym przecież trzeba być naprawdę ignorantem nie widząc o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi.
7) Przyrównując Putina do Tuska to chyba zbyt wielkie nadużycie, zastrzegam , że Tusk to też nie moja bajka.
Ps. Jak Nocne Wilki wjeżdżały na Krym na długo przed "inwazją" Putina to też byli traktowani przez wielu za nieszkodliwy klub motocyklowy, a czym to się skończyło?
murek

Postprzez fajerstarter 10 kwi 2015, o 22:33

murek,ja sobie nie przypominam ani jednego razu żeby ktos mi w Rosji zagrażał a w szczególności motocykliści a w ręcz przeciwnie,nieraz nieodpłatnie pomagali rajdowi żeby mógł ukończyć swoja misję,czy akurat ci co mają przyjechać?nie wiem,jakby chcieli robić nam problemy u siebie w Rosji to by narobili jak mają takie plecy u Putina,dla nich to byłoby jak dla ciebie puszczenie bąka w nocy przez sen,a u nas co się dzieje?wielka panika!Wyjdz z założenia że jak TVN i te wszystkie UBekistańskie przekaziory coś ci podają to to na pewno nie jest prawdą i chcą cię sprowokować do jakichś działań nie do końca zgodnych z twoim poglądem
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez murek 10 kwi 2015, o 22:57

Zauważ jedną rzecz , że jak wjeżdżacie na teren Rosji w ramach RK to wjeżdżacie pod auspicjami władz RP , którą tam reprezentujecie. Jest was kilkudziesięciu więc gdyby nawet do czegoś doszło to w kupie siła. Ja jeżdżę sam z symbolami RP tymi współczesnymi no i historycznymi. Wiec czasami bywało nazwijmy to delikatnie nieprzyjemnie. No ,ale jak wspomniałem w tekście powyżej dotyczyło to tylko typowych nacjonalistów , no głównie litewskich , chociaż w Rosji było podobnie.
murek

Postprzez fajerstarter 11 kwi 2015, o 12:19

Zaówazyłem i co z tego?w 2010r 10 kwietnia cały samolot pod auspicjami władz RP wleciał do Rosji a nawet z tymi władzami na pokładzie i nic to nie dało
fajerstarter

Postprzez murek 11 kwi 2015, o 12:40

Ok , ale co katastrofa smoleńska ma do naszego tematu? nie rozumiem ?
murek

Następna strona

Powrót do OGÓLNY