KANONIZACJA JANA PAWŁA II - 27.04.2014

o motocyklach i nie tylko... czyli o wszystkim co nas interesuje

KANONIZACJA JANA PAWŁA II - 27.04.2014

Postprzez pitras 20 kwi 2014, o 15:20

Witam
Planuję szybki wypad do Rzymu. Myślę o wyjeździe w piątek z Warszawy a powrocie w poniedziałek (4 dni), oczywiście motocyklem.
Czy ktoś wybiera się w podobnym czasie na KANONIZACJA JANA PAWŁA II . Proszę o info pitrass@interia.pl
Jeśli ktoś jechał trasę do Rzymu proszę o rady.
Czy ktoś może pomóc w załatwieniu noclegu z sob. na niedz. w Rzymie (wszystko już po rezerwowane obawiam się, że pola namiotowe także :( )
Serdeczności Wielkanocne dla wszystkich.
pitras

Imię: Piotr
Nazwisko: Smolaga
gadu: 0
tlen: 0

Re: KANONIZACJA JANA PAWŁA II - 27.04.2014

Postprzez Adampio 20 kwi 2014, o 18:07

Jedzie ekipa z Warszawy. Z ktorejś parafii AFAIK. Pierwszy nocleg w rejonie Wiednia. Nie mam teraz namiarów na kolegę, który jest w to zamieszany ale ja nic nie znajdziesz to sę odezwij we wtorek na maila lub PW
Adampio

Nazwisko: A.
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Transalp 600

Postprzez fajerstarter 20 kwi 2014, o 18:54

ja jechalem motocyklem na pogrzeb J.PII,co by ci tu doradzić,pewnie Włosi podwyższą ceny za autostrady,za motocykl z Villach do Rzymu i z powrotem krzyknęli w tedy 110euro,ile teraz? nie wiem,wyjedz wcześniej i jedz bocznymi drogami,Włosi będą na kanonizacji chcieli zarobić na wszystkim,więc wez wszystko,nawet wode i papier toaletowy,gdy był pogrzeb J.PII na granicach jak w Słowacji i Austrii celnicy pokazywali kartki napisane po Polsku żeby wracać bo jest tłok i że się nie dostanę do centrum Rzymu,żebym wracał bo to nie ma sensu itp.oczywiście olewka i jazda dalej,i wszędzie drogo,Włosi chcą zarobić w tedy na wszystkim,choć zwykły Włoch mi pomógł gdy sie zgubiłem pod Wenecją,na stacji paliw typ z obsługi widząc że skąpie kasy dał mi mape za darmo z wyrysowana trasą jak mam jechać do Rzymu,spałem raz,na satcji benzynowej pod Wenecją,na karimacie między TIRami,jeszcze pukałem do sąsiednich szoferek żeby rano uważali żeby mnie nie rozjechać,szerokiej drogi ;-)
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez pitras 21 kwi 2014, o 05:57

Faier wielkie dzięki za bardzo cenne porady. Nie, liczyłem że autostrady są takie drogie dla motocyklistów, raczej chciałem nimi jechać żeby było szybciej. Jak jeszcze coś Ci wpadnie ciekawego do głowy napisz.
Piotrowi także dziękuję za odpowiedź i odezwę się we wtorek. Do miłego
pitras

Nazwisko: Smolaga

Powrót do OGÓLNY