Powązki - kwatera "Ł" (Łączka)

o motocyklach i nie tylko... czyli o wszystkim co nas interesuje

Re: Powązki - kwatera "Ł" (Łączka)

Postprzez crsa 9 cze 2013, o 11:10

fajerstarter napisał(a):Oj szkoda że wczoraj nie było lewusów co mi tu narzekają że ja jestem agresywny,wyzywam i nie wiadomo co jeszcze,by lewaki zobaczyły jak sprawy z nimi załatwiają chłopaki z Legii,a my dostaliśmy lekcje jak powinniśmy z takim sami sprawę załatwić,a nie ze Oni właściwie zrobili porządek z motocyklistą za nas,po prostu się nie pierdolić z gnojstwem i nie tylko z gnojstwem,jedno ostrzeżenie a jak nie...

Czy mogę nieśmiało zapytać o co chodzi?
crsa

Imię: Cezary
Nazwisko: Szykuła
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez fajerstarter 9 cze 2013, o 13:28

A co tu pisać,po prostu,niech uważają lewaki do kogo cos mówią,w jakim towarzystwie się znajdują,bo mogą się znalezć przez przypadek pomiedzy ludzmi którzy nie patrzą na motocykl jak my z Rajdu Katyńskiego i jakie ma baran wykształcenie,czy jest to jakiś "spin doktor" czy też inny lewacki idiota,po prostu dadzą wybór,np."albo wypierdalasz,albo twój motocykl zapali sie jak pochodnia" trzeba sie od nich uczyć i tyle,i wstyd tylko że my tego nie załatwiliśmy z tym motocyklistą jak to zrobili kibice Legii...
i odezwa od nieświadomego kolegi?
"tak,tak,już jadę"
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez crsa 9 cze 2013, o 16:20

fajerstarter napisał(a):A co tu pisać,po prostu,niech uważają lewaki do kogo cos mówią,w jakim towarzystwie się znajdują,bo mogą się znalezć przez przypadek pomiedzy ludzmi którzy nie patrzą na motocykl jak my z Rajdu Katyńskiego i jakie ma baran wykształcenie,czy jest to jakiś "spin doktor" czy też inny lewacki idiota,po prostu dadzą wybór,np."albo wypierdalasz,albo twój motocykl zapali sie jak pochodnia" trzeba sie od nich uczyć i tyle,i wstyd tylko że my tego nie załatwiliśmy z tym motocyklistą jak to zrobili kibice Legii...
i odezwa od nieświadomego kolegi?
"tak,tak,już jadę"

Pytam ponieważ nie zauważyłem żadnego nieprzyjemnego zdarzenia i nie znam zagadnienia. Podzielam jednak tezę o komunikowaniu się z rozmówcą językiem dla niego odpowiednim i zrozumiałym, bez nieuzasadnionych konwenansów.
crsa

Postprzez fajerstarter 9 cze 2013, o 23:18

jedni widzieli,inni nie widzieli
https://www.facebook.com/events/5854883 ... mall_reply

"Marta, mam nadzieję, że ten Pan się nie pokaże więcej... Wstyd na prawdę. Ale jego motor po dzisiejszej wizycie wygląda zdecydowanie lepiej"
chyba mu go troche przerobili :lol:
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez crsa 10 cze 2013, o 09:29

fajerstarter napisał(a):jedni widzieli,inni nie widzieli

"Marta, mam nadzieję, że ten Pan się nie pokaże więcej... Wstyd na prawdę. Ale jego motor po dzisiejszej wizycie wygląda zdecydowanie lepiej"

Jeszcze na Powązkach zwróciłem uwagę na tą mordę wymalowaną na zbiorniku i troszkę byłem, nazwę to zdegustowany jednak nie czułem się uprawniony do podejmowania interwencji.
crsa

Postprzez Szymek 11 cze 2013, o 19:13

crsa napisał(a):
fajerstarter napisał(a):jedni widzieli,inni nie widzieli

Jeszcze na Powązkach zwróciłem uwagę na tą mordę wymalowaną na zbiorniku i troszkę byłem, nazwę to zdegustowany jednak nie czułem się uprawniony do podejmowania interwencji.

Tak na zakończenie wątku, klient dojechał do domu w zdrowiu i ogólnym samopoczuciu. Jednakże ulżyło mu jak niezidentyfikowane pojazdy ograniczyły jego predkośc do 20km/h. Jechał bezpieczną prędkością, ponieważ nic nie mogło się stac tak ważnej namalowanej głowie teoretycznie nieistniejącego państwa. Ale klient stawał się coraz bardziej nerwowy, bym pomyślał "obesrał się", że będzie gorzej. Stąd wniosek, zakaz komunizmu w Warszawie!!!!!!!! kto następny? :lol:
Sztuką jest umierać dla oj­czyz­ny, ale naj­większą sztuką jest dob­rze żyć dla niej.
Szymek

Imię: mikus
Nazwisko: *
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HUNDA

Postprzez jura-hqv 12 cze 2013, o 17:29

Ten gość bywa często na różnych imprezach RK, więc skąd nagle taka reakcja, wielokrotnie go przecież widywaliśmy. Wydawało mi się, że przyozdobił on sobie tak motocykl dla jaj.
XI Rajd Katyński
XII Rajd Katyński
XVI Rajd Katyński
II Rajd Ponary
jura-hqv

Imię: Waldemar
Nazwisko: Jura
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Harley Davidson FLHX

Postprzez fajerstarter 12 cze 2013, o 20:13

jura-hqv napisał(a):Ten gość bywa często na różnych imprezach RK, więc skąd nagle taka reakcja, wielokrotnie go przecież widywaliśmy. Wydawało mi się, że przyozdobił on sobie tak motocykl dla jaj.

I w tym jest problem,my jakby to olaliśmy,i tu jest cały wstyd!chłopaki z Legi pojechali z nim krótko,pokazali nam jak sie załatwia takie sprawy,co tu gadać,kicha i tyle :| na drugi raz po prostu jak nie sami taką sprawę załatwimy to zrobi to kto inny,a nam się potem dostanie za głupiego lewaka,że na RK jeżdżą troki od kaleson a nie motocykliści
fajerstarter

Postprzez wiking 12 cze 2013, o 21:11

Podzielam Wasze opinie i emocje chociaż..... Kiedyś ten problem wyszedł z któregoś rajdu na wschód. Tam dośc nagminnie w ten sposób "przyozdabiaja" zbiorniki swoich motocykli. Myslę, że w tym temacie "biegłym" byłby Andrzej CBR bo kiedyś z nim rozmawiałem na ten temat i podobno dowiedział sie ze tam za wschodnia granicą jest to najhaniebniejsze miejsce dla wizerunku umieszczonego na zbiorniku. To tak jakby "jeździec" miał go miedzy j.. mi w najgłebszej pogardzie i po prostu lał na niego. Co kraj to obyczaj? dla nas szok. Motor jednak rodem zza wschodniej granicy więc może kontynuacja obyczaju?. Może łagodna perswazja mogłaby sprawe załatwić? bo przecież idąc tym tokiem rozumowania co powiedzieć na wizerunki indian na zbiornikach rodem z USA? Raczej należałoby ocenić że sa umieszczone z najgłębszego szacunku, może tradycji i tęsknoty za dzika wolnością? czy coś podobnego. Facet przegiął to niewątpliwy fakt.
wiking

Imię: Waldemar
Nazwisko: Korzeniewski

Postprzez Robert BBI 13 cze 2013, o 16:17

wiking napisał(a): bo przecież idąc tym tokiem rozumowania co powiedzieć na wizerunki indian na zbiornikach rodem z USA? Raczej należałoby ocenić że sa umieszczone z najgłębszego szacunku, może tradycji i tęsknoty za dzika wolnością? czy coś podobnego. Facet przegiął to niewątpliwy fakt.

Idąc tym tokiem rozumowania to gdyby umieścił portrety Rusinów, Mongołów itp. to nikt nie miałby pretensji. Ale umieszczanie zbrodniarza, przez którego w łagrach i na wojnie zginęły miliony ludzi to nie jest przegięcie. To jest kopnięcie w twarz nam, Polakom!
To, że za wschodnia granicą są obyczaje inne niż w cywilizowanym świecie, to można było się już przyzwyczaić. To nie ma nic do tego faktu, jaki zaistniał podczas tych uroczystości. Żadne to usprawiedliwienie.
O aspektach prawnych umieszczania symboli komunistycznych już nawet nie trzeba wspominać.
Robert BBI

Imię: Robert
Nazwisko: D.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OGÓLNY