Świadomy Konsument

o motocyklach i nie tylko... czyli o wszystkim co nas interesuje

Świadomy Konsument

Postprzez barył1 1 maja 2012, o 09:36

To ważne aby być Świadomym tego na co i dla kogo przeznaczamy miedziaki z naszych kieszeni
http://gosc.pl/doc/1144622.Zwyciestwo-B ... -zadzialal
Można ? Można :D

A tak z innej trochę beczki lista wybitnych dzieł mojego ukochanego i bliskiego sercu koncernu medialnego 'Agora" Ja z nich korzytam kiedy tylko mogę ;) a Wy ?

PRASA CODZIENNA
Gazeta Wyborcza
Metro
MAGAZYNY GAZETY WYBORCZEJ - Wysokie Obcasy, Ale historia!, Palce Lizać,Duży Format

Magazyny lifestylowe i shoppingowe ( tak to się podobno nazywa :lol: :lol: :lol: )
AVANTI
Logo
Galeria
Smart
happy

Magazyny o domu i ogrodzie
Bukiet
Cztery Kąty
Ładny Dom
Magnolia

Pozostałe magazyny

Świat motocykli
Szósty Zmysł

Magazyny poradnikowe i kulinarne
Dziecko
Kuchnia
Poradnik Domowy
Lubię Gotować

Pisma ogłoszeniowe..

Agora i Trader.com (Polska), oprócz internetowych serwisów ogłoszeniowych, proponują też czytelnikom tytuły zawierające oferty ogłoszeniowe dostępne w całej Polsce i kilku regionach
Autobiznes
Autobit
Truck
Domiporta.pl

PORTALE INTERNETOWE
Oprócz wielu mutacji z Gazeta.pl w nazwie
Alter24.pl
Lula.pl
Groszki.pl
eDziecko.pl
Plotek.pl
Widelec.pl
Deser.pl
Sport.pl
Zczuba.pl
Ciacha.pl
Moto.pl
Domosfera.pl
Autotrader.pl
Domiporta.pl
Pracawsprzedazy.pl
Pracawbiurze.pl
Tabor24.pl
Kupsprzedaj.pl
Komunikaty.pl
Tuba.fm
Tuba.pl
Tuba.TV

KINO INTERNETOWE Kinoplex.p

REKLAMA W SIECI AdPlayer.pl

SIECI KIN
Helios
Kinoplex

FIRMA REKLAMOWA
AMS -reklama zewnętrzna

RADIO
Złote Przeboje
Roxy
Tok fm

Wydawca książek i płyt

uffffffff

Niestety tworzeniem telewizji zainteresował się już w latach 80 tych zeszłego stulecia znany aparatczyk Jerzu U. bo tak pewnie czołowi opozycjoiści mieliby jeszczę i stacje TV
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *
Nazwisko: *
gadu: 0
tlen: 0

Re: Świadomy Konsument

Postprzez fajerstarter 1 maja 2012, o 21:33

i pepsi się dostało,sam jak miałem kupić cole albo pepsi to zdecydowanie kupowałem pepsi,ale po tym bojkocie nie tknąłem tego napoju ani razu i ich wyrobów,widać było nas więcej :D Czekamy teraz na upadłość AGORy,mam ustawioną stację ZŁOTE PRZEBOJE ale jutro już w moim radiu tego nie będzie i na pocieszenie mogę wam powiedzieć że moją znajomą zwolniono z Czerskiej z działu ogłoszeń,redukcja załogi i tyle :lol:
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez barył1 7 maja 2012, o 10:09

barył1

Postprzez Chriss 12 maja 2012, o 11:12

fajerstarter napisał(a):i pepsi się dostało,sam jak miałem kupić cole albo pepsi to zdecydowanie kupowałem pepsi,ale po tym bojkocie nie tknąłem tego napoju ani razu i ich wyrobów,widać było nas więcej :D Czekamy teraz na upadłość AGORy,mam ustawioną stację ZŁOTE PRZEBOJE ale jutro już w moim radiu tego nie będzie i na pocieszenie mogę wam powiedzieć że moją znajomą zwolniono z Czerskiej z działu ogłoszeń,redukcja załogi i tyle :lol:

Obyśmy doczekali upadku :)
Chriss

Imię: Chris
Nazwisko: Klaus

Postprzez Jur 12 maja 2012, o 16:32

Jak AGORA upadnie to Świat Motocykli będzie musiał znaleźć nowego wydawcę :lol:
XI Rajd Katyński
Jur

Imię: Jurek
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha XJ 900S
gadu: 19894260

Postprzez barył1 12 maja 2012, o 16:40

Jur napisał(a):Jak AGORA upadnie to Świat Motocykli będzie musiał znaleźć nowego wydawcę :lol:

A co to jest ten Świat Motocykli ??? :lol:
barył1

Postprzez Twardy 12 maja 2012, o 17:00

barył1 napisał(a):
Jur napisał(a):Jak AGORA upadnie to Świat Motocykli będzie musiał znaleźć nowego wydawcę :lol:

To są reklamy,reklamy...i reklamy,kupuj,kupuj...i kupuj.
Twardy

Imię: Wojciech
Nazwisko: Twardy
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha Fazer FZ 6 S
gadu: 6513592

Postprzez Jur 12 maja 2012, o 19:42

barył1 napisał(a):

Jedna z lepszych gazet o tematyce motocyklowej , można tam także znaleźć relacje z Rajdów Katyńskich.
Twardy - jeśli chodzi o reklamy to gdzie ich nie ma?
XI Rajd Katyński
Jur

Imię: Jurek
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha XJ 900S
gadu: 19894260

Postprzez barył1 12 maja 2012, o 23:41

Jur napisał(a):
barył1 napisał(a):

Jedna z lepszych gazet o tematyce motocyklowej , można tam także znaleźć relacje z Rajdów Katyńskich.
Twardy - jeśli chodzi o reklamy to gdzie ich nie ma?

czy lepsza czy nie lepsza de gustibus non est disputandum ale co do relacji z Rajdów to najlepsza jest ta po lekkim liftingu przez redaktorków z czerskiej http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56400,2498249.html ja tam słowa o RK nie znalazłem ;) zresztą sprawa była nagłaśniana była korespondencja itd.- nie chcę mi się szukać co do innych komentarzy podobał mi się zeszłoroczny na temat Jasnej Góry 2011 jakoś tak leciało " świat się kończy motocykliści zamiast browaru i striptisu na bemowie wolą słuchać poltycznych kazań na Jasnej Górze :)) Widocznie redakcja może zmieniać dowolnie posyłane im teksty redaktory mogą też wybrać browar i gołe lale na bemowie wspominając z przekąsem jednym zdaniem o największym zlocie w Polsce na tym polega wolność i ich wybór :lol: natomiast mój jest taki ze staram się być Świadomym Konsumentm :) w myśl zasady kto g...... czyta ten g....... wie :twisted:nie wspominając o finansowaniu Tuskolandii.
barył1

Postprzez Twardy 13 maja 2012, o 06:50

co do reklam-są wszędzie-ale ja chce czytać a nie oglądać co 2 strona reklamy-spójrz na wcześniejsze wydania kilka lat wcześniejsze wydania ŚM,tyle tego nie było.ale też może i konkurencji nie było,rozrasta się rynek,wzrasta popyt to i reklam dużo,rynek się kurczy,spada podaż to wzmagają reklamy.

to że redagują teksty na swoją modłe to inna sprawa,te teksty można ominąć,a wziąć do ręki bardziej branżowy MotoVoyager, Motocykl MojeHobby.

Czyli co-w Polsce widac potrzebne sa już nawet gazety w drugim obiegu o tematyce motocyklowej :) Ale czasy!

Np w MotoVoyager sa zdjęcia wysokiej jakosci,nie fotoszopowane i nie montowane jak w ŚM.

Na wesoło jest Motormania.Czaem za wesoło,jak sobie jaja robią ze wszystkiego.

Nie powiem ze nie kupuje,przeciez stamtąd właśnie równiez czerpiemy wiadomości,oglądamy ciekawe zdjęcia, z wypraw,nowe testy motocykli,itp.Znajdziesz to samo pewnie i na duzych portalach motocyklowych,ale nie zawsze jest net pod reka,i na glebe mozna rzucic idąc spac-widzę ze królewskie rządzi :)

Obecnie czekam na relacje scigacza co do Gietrzwałdu-jakoś milczą-ale relacje z motomarzany dla kilkuset osób zrobili,i inne również.

Pozdro :arrow:
Twardy

Imię: Wojciech
Nazwisko: Twardy
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: Yamaha Fazer FZ 6 S
gadu: 6513592

Następna strona

Powrót do OGÓLNY