KOCHAM POLSKĘ I TY JĄ KOCHAJ

o motocyklach i nie tylko... czyli o wszystkim co nas interesuje

KOCHAM POLSKĘ I TY JĄ KOCHAJ

Postprzez medor 27 kwi 2010, o 20:43

1.właśnie dostałem rachunki prognozowane za gaz i prąd nie wiem czy nie będę musiał się posiłkować pożyczką z banku aby te rachunki zapłacić
2.lekarze i prawnicy nie mają kas fiskalnych
3.z cikłeczęta można zrobić samochód ciężarowy i nie płacić za niego vat
4. dochód na członka rodziny aby dostać zasiłek rodzinny od PARU LAT jest 504 zł. brutto
5. funkcjonariusze SB dostają wysokie emerytury , a ich ofiary 1000 zł.
6.za nie długo będę musiał pracować 1,5 godz. na paczkę papierosów , a na litr PB 95
7.nie da się nie płacić ubezpieczenia OC jak np. bym wyjechał do USA na 4 lata i auto będzie stało w garażu
8. porady prawnicze i notarialne są chyba najdroższe na świecie ( aby zostać notariuszem trzeba mieć tatusia notariusza ) mój ojciec walcząc z komuną 30 lat temu chyba nie o taką Polskę walczył

CZY JA MAM KOCHAĆ POLSKĘ ???? :(
medor

Imię: Janusz
Nazwisko: Styrna
gadu: 15877684
tlen: 0

Re: KOCHAM POLSKĘ I TY JĄ KOCHAJ

Postprzez jendrekGS 27 kwi 2010, o 20:55

A na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach?
jendrekGS

Imię: Andrzej
Nazwisko: IX Rajd
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: BMW
gadu: 7176106

Postprzez medor 27 kwi 2010, o 20:57

na PIS

jak czytam takie informację to mi się wydaje że żyję w Gwatemali
http://www.tvn24.pl/-1,1653933,0,1,szpi ... omosc.html
medor

Postprzez fajerstarter 27 kwi 2010, o 21:20

mi wczoraj przyszło tzw "wypowiedzenie dotychczasowej wysokości stawki czynszu" i dano nową umowę z wyższą stawką,a nasz rudy uściskał się z Putinem i opędzlował złoża gazu
http://biznes.onet.pl/zloza-lupkowe-w-p ... rasa-detal
za które moglibyśmy stanąc na nogi,spłacic długi,wcisnęli wykształciuchom kit że nam się to nie opłaca i że nie mamy technologi a oni to łyknęli jak świeże bułeczki,od razu mówię że profesorowie z Politechniki Krakowskiej już w 85r posiadali te technologie do wydobycia tych złóż
Ech wykształciuchy,lesby,geye cały świat się z was śmieje!!!! :lol: :lol: :lol:
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez medor 27 kwi 2010, o 21:47

fajerstarter napisał(a):mi wczoraj przyszło tzw "wypowiedzenie dotychczasowej wysokości stawki czynszu" i dano nową umowę z wyższą stawką,a nasz rudy uściskał się z Putinem i opędzlował złoża gazu
http://biznes.onet.pl/zloza-lupkowe-w-p ... rasa-detal
za które moglibyśmy stanąc na nogi,spłacic długi,wcisnęli wykształciuchom kit że nam się to nie opłaca i że nie mamy technologi a oni to łyknęli jak świeże bułeczki,od razu mówię że profesorowie z Politechniki Krakowskiej już w 85r posiadali te technologie do wydobycia tych złóż
Ech wykształciuchy,lesby,geye cały świat się z was śmieje!!!! :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=pSvvRJP9 ... iefZ6P232U
medor

Postprzez CzarnyR 28 kwi 2010, o 08:38

medor napisał(a):1.właśnie dostałem rachunki prognozowane za gaz i prąd nie wiem czy nie będę musiał się posiłkować pożyczką z banku aby te rachunki zapłacić
4. dochód na członka rodziny aby dostać zasiłek rodzinny od PARU LAT jest 504 zł. brutto
6.za nie długo będę musiał pracować 1,5 godz. na paczkę papierosów , a na litr PB 95
7.nie da się nie płacić ubezpieczenia OC jak np. bym wyjechał do USA na 4 lata i auto będzie stało w garażu
8. porady prawnicze i notarialne są chyba najdroższe na świecie ( aby zostać notariuszem trzeba mieć tatusia notariusza ) mój ojciec walcząc z komuną 30 lat temu chyba nie o taką Polskę walczył

Widzę, że Twój problem to pieniądze. To ma nawet nazwę w medycynie...
CzarnyR

Imię: Robert
Nazwisko: Undas
gadu: 0

Postprzez medor 28 kwi 2010, o 14:54

CzarnyR napisał(a):
medor napisał(a):1.właśnie dostałem rachunki prognozowane za gaz i prąd nie wiem czy nie będę musiał się posiłkować pożyczką z banku aby te rachunki zapłacić

Widzę, że Twój problem to pieniądze. To ma nawet nazwę w medycynie...

Robert -znalazłem cię na" Naszej Klasie " i dowiedziałem się że jesteś lekarzem .To by mi wszystko wyjaśniało że nie możesz mnie zrozumieć , jest nawet takie powiedzenie " że syty głodnego nie zrozumie "
Choć zmam dużo lekarzy którzy mówią że " nie mogą związać koniec z końcem " -tylko wytłumacz mi dlaczego ci lekarze na siłę swoje dzieci krztałcą na lekarzy :D

ps.

jak juz jesteśmy przy lekarzach , aha i to sie nie tyczy ciebie

http://wiadomosci.onet.pl/2699,2162059, ... kalne.html

piszesz że mam problem z pieniędzmi i ta choroba ma nazwę . Nie stać mnie wysłać córki na wycieczkę klasową za 200 zł. może bym się do ciebie zarejestrował i byś mi przepisał recepte na tę chorobę , z Brzeska do Dębicy nie jest tak daleko
medor

Postprzez fajerstarter 28 kwi 2010, o 15:59

mnie w tym roku nie stac będzie też żeby córkę wysłac na obóz harcerski,na Białoruś też chyba nie pojadę bo na RK musze kase uzbierac i to nie jest jakaś tam diagnoza lekarska ani moja choroba,to jest choroba która dręczy nasz rząd,to jest RAK KORUPCJI!!!! i to jego trzeba leczyc!
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez medor 28 kwi 2010, o 16:51

fajerstarter napisał(a):mnie w tym roku nie stac będzie też żeby córkę wysłac na obóz harcerski,na Białoruś też chyba nie pojadę bo na RK musze kase uzbierac i to nie jest jakaś tam diagnoza lekarska ani moja choroba,to jest choroba która dręczy nasz rząd,to jest RAK KORUPCJI!!!! i to jego trzeba leczyc!

ja wierzę w Czarnego , on nam coś przepisze - krople może maść .Przejdzie nam ta choroba bo on nawet zna jak ona się nazywa . Może on nawet ma specjalizację z tej dziedziny medycyny .
medor

Postprzez CzarnyR 28 kwi 2010, o 20:09

medor napisał(a):
fajerstarter napisał(a):mnie w tym roku nie stac będzie też żeby córkę wysłac na obóz harcerski,na Białoruś też chyba nie pojadę bo na RK musze kase uzbierac i to nie jest jakaś tam diagnoza lekarska ani moja choroba,to jest choroba która dręczy nasz rząd,to jest RAK KORUPCJI!!!! i to jego trzeba leczyc!

ja wierzę w Czarnego , on nam coś przepisze - krople może maść .Przejdzie nam ta choroba bo on nawet zna jak ona się nazywa . Może on nawet ma specjalizację z tej dziedziny medycyny .

Jestem przyzwyczajony do notorycznego ubliżania mojej grupie zawodowej więc to mnie nie wzrusza. W mojej wypowiedzi nie padło słowo "choroba" więc jak sądzę sam jej u siebie się doszukujesz.
Myślę, że na tym dyskusję zakończymy.
Życzę miłego dnia.
CzarnyR

Imię: Robert
Nazwisko: Undas
gadu: 0

Następna strona

Powrót do OGÓLNY