Zginął PREZYDENT LECH KACZYŃSKI !!!

o motocyklach i nie tylko... czyli o wszystkim co nas interesuje

Re: Zginął PREZYDENT LECH KACZYŃSKI !!!

Postprzez wiking 6 lis 2012, o 22:27

Zbyszku tak na marginesie to czego? - kłamstwa? obłudy? czy zdrady? bo jeżeli chodzi o Smoleńsk to tylko takie słowa cisna sie na usta.Polska zawsze pisze sie przez DUŻE P bo po pierwsze to nazwa własna i zgodnie z zasadami ortografii pisze sie z dużej litery a po drugie to Twoja ale i moja Ojczyzna i należy sie jej szacunek bez względu na to kto rządzi i bez względu na Twoje poglądy. Telewizji, która masz na mysli nie oglądam ( i żałuje ) ale nie mam dekodera a jak tak dalej pójdzie to dzięki podobnie myslącym ( czyt. niemyslącym ) ja Ty nie bedę jej ogladał. Co do wypadków lotniczych to taki styl postępowania panuje nie tylko w lotnictwie, w wojsku czy innych służbach ale i w cywilu tzn szukanie winnych, karanie niewinnych i wyróżnianie aparatu partyjno politycznego. dziwię sie tylko że Ty człowiek który powinien byc w awangardzie prezentujesz poziom o który bym Cie nie podejrzewał. To nie ja jestem zmanipulowany bo wbrew Twojemu poglądowi oglądam różne TV i słucham wiadomości z różnych żródeł ale weryfikuje ich prawdziwość patrząc i słuchająć tego co dzieje się wokół mnie w moim środowisku w mojej Ojczyźnie. Popatrz i Ty tak jak Ci napisałem obudź sie chłopie przetrzyj oczy i wtedy ze zdumieniem zobaczysz Ojczyzne pohańbioną zdrada jej przywódców sprzedaniem jej w obce ręce za cicha zgoda tak niemyslących ja Ty. Wybacz ale ze zdumieniem czytam to co piszesz. Jak podchodzisz do pogrzebów najważniejszych osób w państwie? Jak bys sie czuł gdyby to Twoja najblizsza Ci osoba po śmierci nie znalazła swego miejsca i jeszcze 2,5 roku tułała sie zanim znalazła ukojenie w rodzinnym grobie? a Ty opłakiwałbyś obcego Ci człowieka? gdzie Twój szacunek dla powagi śmierci? dla bólu najblizszej rodziny? Człowieku to co piszesz co przezentujesz to zwykła żenada,. Sorki że tak Ci piszę ale to z szacunku dla Ciebie bo może sie opamiętasz czego Ci serdecznie życzę.
wiking

Imię: Waldemar
Nazwisko: Korzeniewski
gadu: 0
tlen: 0

Postprzez Zielo 6 lis 2012, o 23:01

Ojczyzna tak, ale nic więcej. Polska zginęła tak jak już napisałem w 1989 roku. Niestety krajem rządzi populizm i kumoterstwo na który przynajmniej ja nie mam wpływu. Przykro jest patrzeć jak Polacy sprzedają się za garść srebrników, tak samo jak w XVIII wieku.
Waldek to, że telewizja "tego" pana nie dostała koncesji bo przez swoje kombinatorstwo, oszukiwanie ( tak, nie wykazywali faktycznych dochodów a tym samym zaniżali podatek) nie mogli wykazać się odpowiednim kapitałem a telewizja to zwykła komercja. Jest takie powiedzenie "jak się nie ma miedzi to się na du... siedzi". Dlatego nie dziw się że nie dostali się na platformę.
Zobacz co zrobił z porządnych ludzi, jak ich zmanipulował, te biedne babcie zamiast do gara to na tacę mu dają a później biadolą że nie mają za co żyć. Zobacz jak kręci ludźmi i na szczęście nie udaje mu się kręcić mediami i urzędami publicznymi aby jak najwięcej się dorobić. Waldek czy robi coś pożytecznego dla ludzi, ja nie słyszałem. Potrafi tylko burzyć jednych na drugich, a ty takiemu mącicielowi jeszcze wierzysz. Skoro oglądasz i słuchasz różnych mediów to winieneś to już dawno zauważyć i się od tego uwolnić bo to prowadzi do niszczenia ludzi i osobowości narodu.
Zielo

Imię: Zbyszek
Nazwisko: Zieliński

Postprzez fajerstarter 6 lis 2012, o 23:22

Ty chory z nienawiści do tego księdza jesteś Zielo,na tego księdza jest taka nagonka że złotówkę US by był winien i by go zamkneli,przecież u niego jest kilka razy w mc kontrola za kontrolą żeby coś znalezć,dla tego wszystko mają w porządku,Zielo włącz myślenie,skąd niby opłacić prąd pracowników,profesorów itp?no skąd?przecież RM ma zakaz reklamy więc utrzymuje się z datków ludzi,ja też się do tego dokładam,a jak ktoś daje pieniądze żeby kogoś słuchać to jego sprawa bo widocznie odpowiada to co mówią na antenie więc ludzie płacą bo chcą słuchać,w przeciwieństwie do TVP mój datek jest dobrowolny a za niepłacenie abonamentu mogę pójść siedzieć w pasiaki i na siłe każą mi płacić za słuchanie klamstwa i obłudy więc kto tu jest oszustem?piszesz że po 89r nie ma Polski ale przez kogo?przez ciebie!!!!i takich jak ty!!!!wyprane mózgi idą na wybory i wybierają bydło a potem płaczą że Polski nie ma i to wina księdza Rydzyka,właśnie ten ksiądz walczy o to żeby była ta Polska a nie zdrajcy i bydło przy korycie wybrani przez ludzi kierowanych jadem nienawiści,były członek PO zabił czlowieka z nienawiści do Kaczyńskiego,inny znowu skopał modlącego się dziadka,przecież to są ludzie twoich poglądów zepsuci nienawiścią do wszystkiego co jest Polskie i katolickie,u nas w kraju im porządniejszy człowiek tym bardziej się go niszczy i gnoi,św.pamięci prezydenta i tych co walczyli o Polskę po prostu zamordowano a z księdza który na swojej antenie dopuszcza ludzi chcących coś zrobić dla tego kraju robi się szmate i wylewa kubły pomyj,a kto ich słucha i w tym im pomaga?TY Zielo!!!!wez się za siebie bo zgnijesz z tej nienawiści do szpiku kości,twoja mama albo ktoś z rodziny włączy ci RM to z tego wyprutego mózgu chamstwem i prostactwem poderżniesz gardło własnemu ojcu!!!
fajerstarter

Imię: Fajer
Nazwisko: Starter
Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade
gadu: 7832933

Postprzez wiking 7 lis 2012, o 10:45

Zbyszek nie chce tu na forum z Toba polemizować bo to szkoda czasu i miejsce nie ku temu. A ponadto jak Ci juz mówiłem z szacunku dla Ciebie ale i dla samego siebie pozostawiam Twoje wywody bez komentarza bo poziom jaki w nich prezentujesz to totalna żenada, porażka i kompletna degradacja miana człowieka wykształconego od którego należy wymagać trzeźwego tzn wyważonego obiektywnego spojrzenia na otaczajacy go świat i dążenie do jego zmiany w duchu wartości takich jak patriotyzm, szacunek dla autorytetów min koscioła bo to nasza wiara i dziedzictwo naszych przodków a wartości "merytoryczne", które w nich prezentujesz to właśnie dowód manipulacji, kłamstw i oszczerstw. Te przekaziory tak jak im wygodnie kształtuja opinie takich jak Ty min. dotyczaca ojca Rydzyka. Raz jest biznesmenem jeżżącym leksusem i opływającym w niewyobrażalne bogactwa bo takie było zapotrzebowanie a dziś biedakiem, którego nie stać na multipleks. Miejsca dostaja spólki zadłużone nie wykazujace żadnego majątku a opłaty koncesyjne rozkłada im sie na ponad 100 rat. CHŁOPIE POMYSL NIe spodziewałem sie po Tobie takiego zakucia czachy. Chłopie Ty jakbyś wrócił spod Grunwaldu i nie zdjąłeś hełmu z przyłbicą Sorki ale masz jeszcze zakuty łeb podnieś chociaż przyłbicę i powodzenia w samodzielnym myśleniu. No i jednak skomentowałem, przepraszam ostatni raz. Zapraszam na piwo to sobie pogadamy :):):)
wiking

Imię: Waldemar
Nazwisko: Korzeniewski

Postprzez Chriss 7 lis 2012, o 12:36

Z Panem "Zielo" - brak zgodności, nie widzę w tym tekście żadnych argumentów.
Chriss

Imię: Chris
Nazwisko: Klaus

Postprzez Daro 10 lis 2012, o 08:09

Daro

Imię: Darek
Nazwisko: Ostolski

Postprzez barył1 10 lis 2012, o 16:41

Obywatele Obywatel Zielo ma racje Polska Ludowa upadła w 1989 roku po tej tragedii i ja nie mogę się otrząsnąć tyle pracy towarzyszy śledczych tyle złamanych życiorysów i wyrwanych paznokci NA DARMO Polska upadła w 1989 Urodziła się nasza kochana ojczyzna w lipcu 1944 kiedy to towarzysze radzieccy wstępnie wyczyścili nasz kraj z burżuazji i kleru pozostałości sanacyjnych faszystów ,niestety pamiętajmy że nie wszystkich udało się zadołować lub wywieźć na sybir tu wykazali się polscy patrioci i ciężko pracując posprzątali nasz kraj kontynuując pracę towarzyszy niemieckich i radzieckich. Ten najweselszy obóz bloku wschodniego stworzono na trupach inteligencji, panów w sukienkach i innej kontrrewolucyjnej swołoczy a więc połączono w naszej ojczyźnie przyjemne z pożytecznym ......itd. itd.

Tak ja wiem ze można mieć takie poglądy ale z nimi tutaj to chyba nie znajdziesz zrozumienia ja polecam http://www.gayonbike.pl/ :twisted:
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html
barył1

Imię: *
Nazwisko: *

Postprzez fajerstarter 10 lis 2012, o 18:27

A dla czego upadła po 89r? przed 89r ludzie byli z kościołem,nie dali się oszukać bo szli do kościoła i znali prawdę,po 89r wszystko się odwróciło,banda zdrajców okłamała takich jak pan Zielo i dali się zrobić w wuja,dali im pozorną wolność udajac ze jednak się poddali,dali niby wolne media które jednak są kontrolowane przez nich a w mediach starym sposobem załatwili swojego wroga czyli kościół odbierając mu przez lata dobrą opinię i zaufanie ludzi,do tego piękne słowa o "demokracji" i wolności mediów a jaką tą demokrację mamy i wolność mediów to można tu zobaczyć że ludzie na ulicę muszą wychodzić w obronie wolności mediów
http://www.youtube.com/watch?v=ae0cRB9jB60
wyprano ludziom mózgi,tym samym co przed 89r ufali kościołowi i wierzyli,teraz ci sami ludzie zwracają się przeciwko kościołowi i mamy to co mamy a pan Zielo teraz będzie jojczył że po 89r nie ma Polski nie zdajac sobie sprawy z tego że nie ma jej właśnie przez takich naiwniaków jak On sam,ale całe szczęście są jeszcze ludzie z głową na karku dla których jest o co walczyć i tak łatwo w wuja nie dadzą się zrobić jak pan Zielo i jemu podobni,potem jak już do końca wypiorą mózgi i zamkną system to pan Zielo będzie jojczył ale już na ucho że mamy państwo policyjne,jednak w tedy będzie za pózno
fajerstarter

Wpisz markę posiadanego\ulubionego motocykla: HONDA VARADERO1000 honda 900rr fireblade

Postprzez Zielo 18 lis 2012, o 23:13

Panowie i wy mówicie że u mnie tyle nienawiści, przeczytajcie własne teksty. Tu jest dopiero nienawiść.
A tak na marginesie to zobaczcie i posłuchajcie jak zachowują się ci wszyscy wierzący emeryci, ile w nich i w ich wypowiedzi jest nienawiści i o co? O to że Ojciec Dyrektor nie może czegoś dopiąć co sobie wymyślił.
Koniec i dziękuję za polemikę.
Zielo

Imię: Zbyszek
Nazwisko: Zieliński

Postprzez fajerstarter 19 lis 2012, o 14:27

Zielo napisał(a):Panowie i wy mówicie że u mnie tyle nienawiści, przeczytajcie własne teksty. Tu jest dopiero nienawiść.
A tak na marginesie to zobaczcie i posłuchajcie jak zachowują się ci wszyscy wierzący emeryci, ile w nich i w ich wypowiedzi jest nienawiści i o co? O to że Ojciec Dyrektor nie może czegoś dopiąć co sobie wymyślił.
Koniec i dziękuję za polemikę.

a czy mógłbyś pokazać mi jakąś wypowiedz wierzącego emeryta pelną nienawiści?bo stosujesz w tym momencie po chamsku socjotechnikę,po prostu piszesz opluwając nasze matki nie dostarczając żadnych dowodów,zachowujesz się jak typowy lewak i prowokator,ja np.mam tu mowę miłości pewnie twojego kolegi o podobnych poglądach co do ks.Rydzyka jak twoje
http://www.youtube.com/watch?v=NrChhQeVNl4
a moze o tą emerytkę ci chodziło?
http://www.youtube.com/watch?v=y0JYhRnD ... re=related
fajerstarter

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OGÓLNY