Strona 1 z 1

III Rajd Szlakiem Granic II RP

PostNapisane: 6 sty 2018, o 13:52
przez tatko
Witam Wszystkich!

Na majowkę planowany jest wyjazd w ramach III Rajdu Szlakiem Granic II RP po terenach dzisiejszej Litwy a kiedyś leżących w granicach Rzaczypospolitej. Odwiedzimy miejsca związane nie rozelwalnie z historią naszej Ojczyzny, od miejsc bitew w powstaniu Styczniowym po miejsca zwiazane z Marszałkiem
Rajd zaplanowany jest w dniach 29.04- 04.05 2018. W sobote 29.04 spotykamy się w Augustowie tam będziemy nocować ( szczegóły po zapisie), w niedzielę rano wyruszamy na Litwę. Bedziemy spać w Wilnie w hotelu który prowadzi polska rodzina ze sniadaniem i obiadokolacją...koszt za noc od osoby- 13eur + 5eur śniadanie+ 6eur obiad- w sumie 24 euro dniówka do tego doliczyć dietę ...każdy wg swoich potrzeb... długość trasy Augustów- Augustów ok 1400km.Cena benzyny taka jak u nas 1,1-1,2eur/l.( przy spalaniu 7/100 daje ok.100 litrów paliwa)
Zapisy można składać na maila: artur.pietraszek@gmail.com do 28 lutego 2018, preferowana ilość osób 25 max.( przy zapisie należy podac nr.tel. adres mailowy, rozmiar koszulki, marke motocykla

Trasa:

https://goo.gl/maps/MpPMaG7SLbA2

https://goo.gl/maps/tgsAX56BNtt

https://goo.gl/maps/Zk2kMV1GXAp

https://goo.gl/maps/mguDJapfa6N2

3, 4 maja zwiedzanie Wilna.
pozdrawiam serdecznie

Artur

Re: III Rajd Szlakiem Granic II RP

PostNapisane: 7 sty 2018, o 10:12
przez Twardy
Pięknie się Rajd rozwija, świetna inicjatywa,coroczna edycja,doskonała organizacja,oby tak dalej-gratulacje !

Zapraszam do wyjazdu!

Fotorelacja z poprzedniej edycji : http://www.studiowschod.pl/przebraze-i- ... rpgaleria/

Obrazek

Obrazek

Re: III Rajd Szlakiem Granic II RP

PostNapisane: 28 kwi 2018, o 21:26
przez Twardy
Spotkanie z III RAJDEM SZLAKIEM GRANIC II RP. 2018 r.

Podziękowanie dla Kolegi Artura " Tatko " Pietraszko za spotkanie w Augustowie,co prawda krótkie-ale życzę pieknego Rajdu,udanych spotkań i bezpiecznej jazdy.

Dziekuję za mozliwość wsparcia Waszych celów statutowych-piękne gadżety będą wspominać te chwile-poprosze o relację z tego Rajdu,Arturze.

Raz jeszcze,wspaniałej przygody poznania tej POLSKI która tam jest,w sercach Polaków którzy tam żyją,którzy zawsze na tę Najjaśniejszą czekają gdy do nich zawita!

Obrazek

Obrazek

Obrazek